Co vás v poslední době dost vytočilo?

152
10.7.21 11:21

Co vás v poslední době dost vytočilo?

Minulou sobotu jsem šel tak po 13:00 na koupaliště, bylo tam málo lidí, kolem té 15:00 už tam bylo tak akorát. Dal jsem si tam colu za 30 Kč, no a potom jsem šel do vody. Když už jsem byl na lavičce a sušil si vlasy, tak za malou chvíli za mnou přišla mladá holka a řekla mi tuhle větu: " Pane, musíte se na nás pořád dívat? " Vůbec jsem nechápal o co jde, tak jsem řekl, že se na ně nedívám, jenže ona pořád trvala na svém, že prý jo.
Potom mi tedy došlo, že se tam za stromami snažili převléknout, ale moc jim to nešlo, no bodejť, když měli strach, že je každý sleduje. Jsou tam šatny, tak to nechápu. Fakt nevím, kolik měla let, podle mě neměla ani 14 a to tam byla ještě s mladší holkou. Ale co mě dost vytočilo a trochu nasralo, tak bylo to, že to šla říct plavčíkovi, že prý je údajně sleduji, vždyť to ani nebyla pravda, kdyby mi to neřekla, ani bych o nich nevěděl. Jo, viděl jsem je z dálky, jak šli za plavčíkem. Už mi to mohlo být jedno, protože jsem byl už na odchodu.
Byl jsem tam i v neděli a plavčík mi nic neříkal, ale jako nasralo mě to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13553
10.7.21 11:25

Už zase nějaká story? :mrgreen: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
10.7.21 11:32

Zrovna dnes. Když jsem se ráno přítulil k manželce a ona mi řekla, že jí bolí hlava. :cert: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54123
10.7.21 11:38

Že nám všem v okolí tornádo zdemolovalo bydlení, vesnice, některým vzalo práci, zdraví nebo bohužel život. Že jsme si každý něco plánoval, budoval a stačilo pouze 7 minut, aby se nabral jiný směr. Tak to mi hodně vytočilo. Už je to lepší. Ale dva týdny zpět zůstal vztek, bezmoc, strach a všude bordel, zmatek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13172
10.7.21 11:38
@Seraph angel píše:
Zrovna dnes. Když jsem se ráno přítulil k manželce a ona mi řekla, že jí bolí hlava. :cert: :lol:

Tak to je v pohodě, ne? Hlavně, že ji nebolela pipka :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32521
10.7.21 11:40
@Zdeněk IV píše:
Minulou sobotu jsem šel tak po 13:00 na koupaliště, bylo tam málo lidí, kolem té 15:00 už tam bylo tak akorát. Dal jsem si tam colu za 30 Kč, no a potom jsem šel do vody. Když už jsem byl na lavičce a sušil si vlasy, tak za malou chvíli za mnou přišla mladá holka a řekla mi tuhle větu: " Pane, musíte se na nás pořád dívat? " Vůbec jsem nechápal o co jde, tak jsem řekl, že se na ně nedívám, jenže ona pořád trvala na svém, že prý jo.
Potom mi tedy došlo, že se tam za stromami snažili převléknout, ale moc jim to nešlo, no bodejť, když měli strach, že je každý sleduje. Jsou tam šatny, tak to nechápu. Fakt nevím, kolik měla let, podle mě neměla ani 14 a to tam byla ještě s mladší holkou. Ale co mě dost vytočilo a trochu nasralo, tak bylo to, že to šla říct plavčíkovi, že prý je údajně sleduji, vždyť to ani nebyla pravda, kdyby mi to neřekla, ani bych o nich nevěděl. Jo, viděl jsem je z dálky, jak šli za plavčíkem. Už mi to mohlo být jedno, protože jsem byl už na odchodu.
Byl jsem tam i v neděli a plavčík mi nic neříkal, ale jako nasralo mě to.

Tak a ted Ti budou nasr. ané čtrnáctky chodit kolem ubytovny a nadávat, snad nebyly zase opálenější, už vím, že jiné Tě nezaujmou, i kdyby stály na hlavě… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1810
10.7.21 11:42
@Seraph angel píše:
Zrovna dnes. Když jsem se ráno přítulil k manželce a ona mi řekla, že jí bolí hlava. :cert: :lol:

Tak ses měl zeptat jestli ji nebolí ruka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1572
10.7.21 11:43

Nebyla kola za 30 Kč draha? :think: Bude ti to chybět na účtu :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13172
10.7.21 11:44
@Janee19 píše:
Nebyla kola za 30 Kč draha? :think: Bude ti to chybět na účtu :(

Měl si dát pivo. Bylo by levnější a svět by ho tolik nes.al :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13172
10.7.21 11:47
@Zdeněk IV píše:
Byl jsem tam i v neděli a plavčík mi nic neříkal, ale jako nasralo mě to.

Tě ta lolitka balila. Mohls zaskórovat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21479
10.7.21 11:48

Vytočila mě návštěva několika obecních zastupitelů… zas mám chuť se odstěhovat. Bohužel by jim to asi udělalo neskutečnou radost, takže nic…budem se prudit dál… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30607
10.7.21 11:53

Nejak ses rozsoupl, kde je kafe za šest.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19310
10.7.21 11:55

Aaale, takovej pán tady, debil, idiot…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5163
10.7.21 12:15

co mě vytáčelo?

Muslimky, které se v jejich dlouhých hábitech a RUKAVICÍCH koupaly v bazénku se všemi dětmi, pak v tom šly na jídlo, prochajdu a zas zpátky do bazénu :zed: a bosky 3× rámy u nich na letišti, kde se nesr.li s osobními prohlídkami tělo na tělo.. + všechny ty testy, certifikáty a formuláře - pakárna a byznys…
Zlatá Evropa a Normální svět, už ho chci zpátky ;)
PS:takto to po jejich „hygienickém“ koupání vypadalo… :poblion: to fakt nechceš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22851
10.7.21 12:51

… že jsem se tady na emiminu 2× platonicky po písmenkách zamilovala a moje city nebyly opětovány

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat