Co zabalit do porodnice pro miminko?

60
25.1.20 15:32

Co zabalit do porodnice pro miminko?

Ahoj, chci se zeptat co všechno jste si zabalili do porodnice pro miminko? Pro sebe už mám vše potřebné zabalené, ale pro malého si pořád nejsem jistá jestli mám vše, tak se raději ptám vás. Děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1023
25.1.20 15:39

@Lucka1235 Ahoj,tak já mám, oblečení na cestu domů ( tepláčky, body s dlouhým rukávem, čepičku, ponožky, rukavičky ) doma máme nachystanou autosedačku s fusakem a kombinézou, kterou pak vezne partner až pro nás pojede. Dále mám balík plen, vlhčené ubrousky a dudlík. Ještě uvažuju jestli vzít hřebínek, ale co jsem četla na stránkách porodnice kde budu rodit tak mám všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7872
25.1.20 15:40

Plinky, latkovy plinky, ubrousky, krém na zadecek, Infadolan, nějaký oblecky, prebalovaci podložku. Víc asi nepotrebujes. Kdyz neco bude chybět tak ti to z domu donesou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
947
25.1.20 15:47

Plínky, vlhčený ubrousky a mastičku na zadek. Doma byla nachystaná autosedačky a oblečení na cestu domů. Teď bych k tomu oblečení přichystala ještě dudlík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
25.1.20 15:54

@JancaS84 co to je infadolan

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7872
25.1.20 15:58
@Lucka1235 píše:
@JancaS84 co to je infadolan

To je krém/masticka na suchou kůži.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12133
25.1.20 16:07

To záleží na porodnici. Třeba krom plen a oblečení jsem drogerii dostala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16262
25.1.20 16:43

Pliny, krem na zadek, jednu bavlnenou plinu, a prebalovaci podlozku, něco na oblečení na cestu domů, ale to může dovést i návštěva nebo až pro tebe někdo pojede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3774
25.1.20 16:46

To je nejlepší se podívat na stránky konkrétní porodnice. Každá to má jinak. a předpokládám, že každý den tam za vámi někdo přijde, tak může dovést, co budeš potřebovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
25.1.20 19:49

Ja brala balik plinek, latkove pliny(ty jsem ale nepotrebovala-byly v porodnici) veskerou kosmetiku nam taky dali. Obleceni na cestu domu mi dovezl az partner s autosedackou. Ale každá porodnice to ma jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2006
25.1.20 19:54

Prosím, dotaz… dítě se má narodit začátkem června. Na stránkách porodnice je psána i zavinovačka. Braly jste v tomto jarním měsíci zavinovačku? Pořád o tom přemýšlím, vím, že je čas, pak se optám v porodnici, ale ptám se na zkušenost ostatních. Děkuji :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
25.1.20 19:58

@lucije28 jestli ji doma mas tak si ji vezmi pro klid duse. Treba se bude mimcu v ni libit. Dcera od porodu nesnasi byt v zavinovacce. Takze treba u nas byla zbytecna. :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat