Třetí císař, nebo potrat?

Anonymní
24.1.20 22:15

Třetí císař nebo potrat?

Prosím o radu. Jsem potřetí těhotná, ale mám strach, jelikož by se jednalo o 3.císař… Navíc s chlapem jsme se víceméně shodli, že jakmile nastoupím po MD do práce, šli bychom nejspíš od sebe… Co teď?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
24.1.20 22:16

Pozrat. Jak utáhneš 3děti sama? Nemyslím jen finačně ale i časově. Proč jste si dělali dítě?

• Citovat
  • Nahlásit
20791
24.1.20 22:17

A důvod rozchodu? 3 císaře nejsou tak neobvyklé, tuhle stránku musíš probrat se svým doktorem. Ale nechápu tu část proc byste měli jít od sebe? Pokud vztah neklape tak od sebe půjdete s jedním dítětem nebo třema.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2853
24.1.20 22:18
@Anonymní píše:
Prosím o radu. Jsem potřetí těhotná, ale mám strach, jelikož by se jednalo o 3.císař… Navíc s chlapem jsme se víceméně shodli, že jakmile nastoupím po MD do práce, šli bychom nejspíš od sebe… Co teď?

Cekam treti a u druhe sekce byla ruptura. Jen jedna mlada doktorka se nad tim pozastavila. Takze z tohoto duvodu bych problem nevidela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2763
24.1.20 22:28

Znám několik žen, které 3× rodily císařem, a jednu, která rodila císařem 4×. Ze zdravotního hlediska by to tedy problém být nemusel, záleží na jizvě, to ti ale nejlépe řekne doktor. Spíš - proč byste s chlapem šli od sebe? Až za skoro 4 roky? Za tu dobu můžete chodit do manželské poradny a na vztahu pracovat, aby děti vyrůstaly v kompletní a fungující rodině… Máte na to několik let, to je dost času vztah „urovnat“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.20 22:30

Blízká kamarádka (proto anonym) má 4 děti, všechny císařem. Poslední tedy ne úplně plánované ale každopádně milované od začátku úplně stejně. Vše bez komplikací. Tady úplně problém nevidím, ke zbytku se ale asi nemám chuť vyjadřovat. Máme problém - potrat to jistí :roll: Na to jste asi měli myslet dřív, je to smutné.. Rozhodni se správně.

• Citovat
  • Nahlásit
24963
24.1.20 22:39
@luci.no píše:
Cekam treti a u druhe sekce byla ruptura. Jen jedna mlada doktorka se nad tim pozastavila. Takze z tohoto duvodu bych problem nevidela.

jakože ty jizva praskla, když prováděli operaci? Uf…A je dítě v pořádku, stihli ho vyndat včas?
jinak odpovím stejně jako ostatní holky. Žen po třech sekcích znám několik, dvě nebo tři i po čtyřech. Takže zdravotně bych to jako zásadní problém neviděla, pokud nemáš v hrozném stavu jizvu už ted.
Spíš je zvláštní, že jste připustili zplození dalšího dítěte, když cítíte, že to mezi váma neklape.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5317
24.1.20 22:50

Já mám sama 3, znám borku dokonce s 5 sekcemi. :mrgreen: Takže tady není problém. Co mi ale hlava nebere, že jdete od sebe, takže nejspíš nepřekonatelné rozpory,..ale souložit, to jooo :roll: :nevim: Děcko bych si nechala a nerozcházela bych se s manželem kvůli kravinám. Když spolu šukáte, tak tak zle nebude :lol: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2853
24.1.20 22:54

@pe-terka ne, ja to zkousela klasicky a nejak se nezadarilo. Nastesti tam byla zkusena doktorka, ale stejne ji to na sale prekvapilo a vypustila z pusy vulgarismus :lol: Pry jsem ten den nebyla jedina, tak to asi neni takova rarita :nevim: A dite je uplne v poradku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24963
24.1.20 23:01
@luci.no píše:
@pe-terka ne, ja to zkousela klasicky a nejak se nezadarilo. Nastesti tam byla zkusena doktorka, ale stejne ji to na sale prekvapilo a vypustila z pusy vulgarismus :lol: Pry jsem ten den nebyla jedina, tak to asi neni takova rarita :nevim: A dite je uplne v poradku.

Takže jsi zkoušela klasický porod po první sekci? A jizva byla silná dost? To musela být hrozná bolest :,( Jak to poznali, padaly ozvy, nebo jsi to poznala ty?
Stejně je zázrak, že zachránili tebe, dítě i tvoji dělohu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2853
24.1.20 23:32

@pe-terka napsala jsem ti sz ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24963
25.1.20 00:04
@luci.no píše:
@pe-terka napsala jsem ti sz ;)
:kytka:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9490
25.1.20 07:12
@Anonymní píše:
Prosím o radu. Jsem potřetí těhotná, ale mám strach, jelikož by se jednalo o 3.císař… Navíc s chlapem jsme se víceméně shodli, že jakmile nastoupím po MD do práce, šli bychom nejspíš od sebe… Co teď?

Tak jestli chcete jít s chlapem od sebe, proč ste si dělali další dítě? Šla bych na potrat. Lepší být sama se dvěma, než se třemi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat