Reklama

Codein u 5leté - může?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kathy Lostris
Kecalka 243 příspěvků 15.01.17 20:11
Codein u 5ti leté - může?

Mám dotaz. Dala jsem codein dcerce 5let. Jen takový ždibíček (čtvrtečku) - ani ne. Ale až to polkla jsem se dočetla, že to není vhodné pro tak malé děti. Ted z toho mám nervy :-(. Máte někdo s tím zkušenosti prosím?? Dcerka strašně kašle a chtěla jsem, aby se aspoň trochu vyspala. Děkuji za odpovědi.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anik
Ukecaná baba ;) 1415 příspěvků 15.01.17 20:14

Klídek, doktorka to holce taky jednou dala, taky asi jen tak čtvrtku, říkala vyjímečně. Nic se nestalo.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18112 příspěvků 15.01.17 20:14

Opravdu někdo podá dítěti takový lék a až teprve když ho spolkne si přečte, jestli je pro něj vhodný? Omlouvám se, ale musela jsem.

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 15.01.17 20:15

Sorry, ale když jsem tohle měla spolknout sama, přečetla jsem si leták 2×, dítěti bych to bez porady s lékařem nedala, aspoň ten leták sis mohla přečíst :zed:
Ale předpokládám, že to dcera přežije.

Kriss Tina
Závislačka 4708 příspěvků 15.01.17 20:17

Tak ted uz neudelas nic, leda bys ji chtela nechat vypumpovat zaludek :nevim: ctvrtecka ji snad neublizi ale dalsi bych rozhodne nedavala a priste nejdriv poradne procist pribalovej letak…

Petulka1234
Závislačka 3380 příspěvků 15.01.17 20:23

Už se se sama trestá, netrestejte ji podruhé…zakla­datelka příště už bude vědět, že :) Určitě se jí nic nestane.

xammy
Kecalka 443 příspěvků 15.01.17 20:27

V klidu, malej mel vloni tak strasnej kasel, ze mu doktorka predepsala kodein. Bral asi 2 dny pul prasku na noc. Byly mu 3 roky.

berry4
Nadpozemská drbna 28328 příspěvků 15.01.17 20:33

Při nejhorších kašlech to byla vždy záchrana, klidně 2-3 noci po sobě. I tříleté. Neboj se. Malá se vyspí a nebude se dávit.

Alyss1
Závislačka 2764 příspěvků 10 inzerátů 15.01.17 21:16

Klid. Ted se to sice edoporucuje. Kdyz jsme my byli mali tak se to na kasel v noci davalo bezne.

LLenule111
Závislačka 3223 příspěvků 15.01.17 21:30

Já než podám dítěti nějaký lék a nevím, zda je pro dítě vhodný, tak si nejprve přečtu příbalový leták! A když jej kolikrát už nemám, najdu vše na netu.

Trojlístek
Závislačka 3533 příspěvků 15.01.17 21:36

Už jsi to udělala, už to je.

Osobně bych takto neaplikovala, že se to takto dělalo a dělá běžně u jiných dětí. Pro mě je nejpodstatnější to mé konkrétní dítě.

Podala bych pouze v případě, že doporučí lékař. Myslím, že nemusím psát proč.

Mně vstávají vlasy na hlavě i s kombinace kapek na kašel a fenistilu, bez doporučení lékaře.

Se pak nedivím, že některé léky už ani nezabírají a chrchle se i tři týdny v kuse, přesně tohle je ta příčina a důsledek.

Kathy Lostris
Kecalka 243 příspěvků 15.01.17 22:16

Dala jsem ji ho, protoze ja jako dite astmatik ho jedla skoro porad + prothazin nebo dithiaden. Doporucovala mi ho i zdrav.sestra.To ze se UZ nedava u deti jsem opravdu nevedela.Ano sypu si popel na hlavu.Ja codein atd beru na astma, abych se nedusila celou noc.Ano odsuzujte me, ale urcite kazdy obcas udela chybu.Dala jsem ji ani ne ctvrtecku. Chtela jsem aby se vyspala a nekaslala celou noc.Uz vim, ze nedavat. Zitra povali k MUDr. s kaslem at poradi

Kathy Lostris
Kecalka 243 příspěvků 15.01.17 22:23

A dekuji tem co me uklidnily.Ja to brala podle sebe.Me davali codeon do 6ti let.Pak se me astma zlepsilo. Zitra povalime k MUDr

Kathy Lostris
Kecalka 243 příspěvků 15.01.17 22:24

@Anik dekuji za uklidneni.Ja ho bravals jako dite na astma.Cca do 6-7let

Kathy Lostris
Kecalka 243 příspěvků 15.01.17 22:26

@Petulka1234 ano jsem vul.Ale nevedela jsem, ze se to uz detem nedava.Me to davali tak do 7let na astma, abych se vyspala. Dekuji za uklidneni

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama