Reklama

Neštovice na genitáliích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janča1212
Kelišová 5769 příspěvků 14.01.17 12:31
Neštovice na genitáliích

Ahoj maminky.
Můj 4 letý synek má 2 den neštovice. Bohužel nejvíc na genitáliích :-( Bohužel i na žaludu :-(
Pořád kňourá, že ho to hrozně bolí a já se mu ani nedivím. Mám mu ho večer klasicky přetáhnout a aspoň osprchovat?
A co je mi divné, že mu každou chvíli stojí :-/ Dnes už asi 8×. Vždy přijde v předklonu, že mu stojí bimba a kňourá :,(

Reklama

Reakce:

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2475 příspěvků 372 inzerátů 14.01.17 12:40

Zkusila bych si zavolat lékařce- pokud ji máte i o víkendu na telefonu, nebo na pohotovost, určitě Vám poradí

Helileli
Závislačka 2750 příspěvků 14.01.17 12:55

Mate doma hypermangan? Pokud ano, udelej slabounce ruzovou vodicku a klidne nekolikrat denne kratce oplachnout a velmi jemne osusit, spis otukat plinkou ci papirovou uterkou. Nestovice pak velice rychle zaschnou.

Xiraxinek
Generální žvanilka 23008 příspěvků 14.01.17 13:02

@Helileli Také doporučuji… Průběh neštovic byl dost rychlý :palec:

Janča1212
Kelišová 5769 příspěvků 14.01.17 13:03
@Helileli píše:
Mate doma hypermangan? Pokud ano, udelej slabounce ruzovou vodicku a klidne nekolikrat denne kratce oplachnout a velmi jemne osusit, spis otukat plinkou ci papirovou uterkou. Nestovice pak velice rychle zaschnou.

Naši ho mají určitě. Díky

Xiraxinek
Generální žvanilka 23008 příspěvků 14.01.17 13:17
@Janča1212 píše:
Naši ho mají určitě. Díky
:kytka: Kdyžtak mají i v každé lékárně a myslím kolem 30kč…

kanka80
Kelišová 6422 příspěvků 14 inzerátů 14.01.17 13:53

@Janča1212 Chudák malý :,( naše malá 3,5letá dcera měla taky nejvíc na genitáliích, ty první 3-4dny byly nejhorší, to jsme ani nespali, jak pořád brečela :( Nám pomohla klasická fialka a obklady z dubové kůry :hug:

Mava
Generální žvanilka 24819 příspěvků 14.01.17 14:21

Koupali jsme v hypermanganu snad co hodinu.
Rychlá koupel, tak dvě minutky. Vždy to malé ulevilo a průběh rychlý a hladký.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama