Neštovice na genitáliích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janča1212
Kelišová 5788 příspěvků 14.01.17 12:31
Neštovice na genitáliích

Ahoj maminky.
Můj 4 letý synek má 2 den neštovice. Bohužel nejvíc na genitáliích :-( Bohužel i na žaludu :-(
Pořád kňourá, že ho to hrozně bolí a já se mu ani nedivím. Mám mu ho večer klasicky přetáhnout a aspoň osprchovat?
A co je mi divné, že mu každou chvíli stojí :-/ Dnes už asi 8×. Vždy přijde v předklonu, že mu stojí bimba a kňourá :,(

Reakce:
smudlinky
Závislačka 2613 příspěvků 293 inzerátů 14.01.17 12:40

Zkusila bych si zavolat lékařce- pokud ji máte i o víkendu na telefonu, nebo na pohotovost, určitě Vám poradí

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 14.01.17 12:55

Mate doma hypermangan? Pokud ano, udelej slabounce ruzovou vodicku a klidne nekolikrat denne kratce oplachnout a velmi jemne osusit, spis otukat plinkou ci papirovou uterkou. Nestovice pak velice rychle zaschnou.

Xiraxinek
Generální žvanilka 23068 příspěvků 14.01.17 13:02

@Helileli Také doporučuji… Průběh neštovic byl dost rychlý :palec:

Janča1212
Kelišová 5788 příspěvků 14.01.17 13:03
@Helileli píše:
Mate doma hypermangan? Pokud ano, udelej slabounce ruzovou vodicku a klidne nekolikrat denne kratce oplachnout a velmi jemne osusit, spis otukat plinkou ci papirovou uterkou. Nestovice pak velice rychle zaschnou.

Naši ho mají určitě. Díky

Xiraxinek
Generální žvanilka 23068 příspěvků 14.01.17 13:17
@Janča1212 píše:
Naši ho mají určitě. Díky
:kytka: Kdyžtak mají i v každé lékárně a myslím kolem 30kč…
kanka80
Kelišová 6422 příspěvků 13 inzerátů 14.01.17 13:53

@Janča1212 Chudák malý :,( naše malá 3,5letá dcera měla taky nejvíc na genitáliích, ty první 3-4dny byly nejhorší, to jsme ani nespali, jak pořád brečela :( Nám pomohla klasická fialka a obklady z dubové kůry :hug:

Mava
Generální žvanilka 24849 příspěvků 14.01.17 14:21

Koupali jsme v hypermanganu snad co hodinu.
Rychlá koupel, tak dvě minutky. Vždy to malé ulevilo a průběh rychlý a hladký.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >