Neštovice na genitáliích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janča1212
Kelišová 5769 příspěvků 14.01.17 12:31
Neštovice na genitáliích

Ahoj maminky.
Můj 4 letý synek má 2 den neštovice. Bohužel nejvíc na genitáliích :-( Bohužel i na žaludu :-(
Pořád kňourá, že ho to hrozně bolí a já se mu ani nedivím. Mám mu ho večer klasicky přetáhnout a aspoň osprchovat?
A co je mi divné, že mu každou chvíli stojí :-/ Dnes už asi 8×. Vždy přijde v předklonu, že mu stojí bimba a kňourá :,(

Reakce:

smudlinky
Závislačka 2554 příspěvků 347 inzerátů 14.01.17 12:40

Zkusila bych si zavolat lékařce- pokud ji máte i o víkendu na telefonu, nebo na pohotovost, určitě Vám poradí

Helileli
Závislačka 2958 příspěvků 14.01.17 12:55

Mate doma hypermangan? Pokud ano, udelej slabounce ruzovou vodicku a klidne nekolikrat denne kratce oplachnout a velmi jemne osusit, spis otukat plinkou ci papirovou uterkou. Nestovice pak velice rychle zaschnou.

Xiraxinek
Generální žvanilka 23031 příspěvků 14.01.17 13:02

@Helileli Také doporučuji… Průběh neštovic byl dost rychlý :palec:

Janča1212
Kelišová 5769 příspěvků 14.01.17 13:03
@Helileli píše:
Mate doma hypermangan? Pokud ano, udelej slabounce ruzovou vodicku a klidne nekolikrat denne kratce oplachnout a velmi jemne osusit, spis otukat plinkou ci papirovou uterkou. Nestovice pak velice rychle zaschnou.

Naši ho mají určitě. Díky

Xiraxinek
Generální žvanilka 23031 příspěvků 14.01.17 13:17
@Janča1212 píše:
Naši ho mají určitě. Díky
:kytka: Kdyžtak mají i v každé lékárně a myslím kolem 30kč…

kanka80
Kelišová 6422 příspěvků 13 inzerátů 14.01.17 13:53

@Janča1212 Chudák malý :,( naše malá 3,5letá dcera měla taky nejvíc na genitáliích, ty první 3-4dny byly nejhorší, to jsme ani nespali, jak pořád brečela :( Nám pomohla klasická fialka a obklady z dubové kůry :hug:

Mava
Generální žvanilka 24831 příspěvků 14.01.17 14:21

Koupali jsme v hypermanganu snad co hodinu.
Rychlá koupel, tak dvě minutky. Vždy to malé ulevilo a průběh rychlý a hladký.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >