Opakovaně nemocné dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 16:00
Opakovaně nemocné dítě

Asi ani nepotřebuju radu, jako se vypsat a ulevit si, protože už to nedávám.
Mám malé dítě, které je většinu svého dosavadního života nemocné. Doslova jdeme z jedné nemoci do druhé. Když přijdu k doktorce, tak už vypadá, že by mě nejraději poslala do kamsi, takže si připadám jak naprostá hysterka. Naposledy mi řekla, že už pro nás nemůže nic udělat. Syn měl hodně dráždivý kašel a nepomohlo nic. Takže to máme přetrpět. Kašlal 78 hodin bez větších přestávek, pak to najednou samo odeznělo.
Na imunologii mi poradili, ať dítě víc očkujeme, nejlépe proti všemu dostupnému. Když to nepomůže přímo, tak to prý posílí imunitu. Přitom problémy se u něj rozjeli právě po očkování. Navíc ani není kdy očkovat. Za poslední 2 roky nebyl zdravý tak dlouho, aby se dalo očkovat. Prý máme očkovat i při nemoci, že to u něj jinak nepůjde.
Od čtvrtka se zase plácáme v horečkách - dostal se až přes 40°. Jediné štěstí je, že je na to prcek zvyklý, takže normálně funguje. Byla tu na návštěvě teta a nevěřila mi, že má 38,7°. Hraje si, směje se, dovádí. Jenom nejí, ale to neberu jako problém.
Pokud máte někdo něco osvědčeného a ověřeného, co pomohlo, tak budu ráda, protože jsem ve stavu, že budu klidně o půlnoci při úplňku obětovat kohouta, hlavně kdyby to pomohlo.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

pannda
Kelišová 6576 příspěvků 35 inzerátů 15.01.17 16:08

Kolik mu je?

Moise
Hvězda diskuse 36421 příspěvků 15.01.17 16:12
@Anonymní píše:
Asi ani nepotřebuju radu, jako se vypsat a ulevit si, protože už to nedávám.
Mám malé dítě, které je většinu svého dosavadního života nemocné. Doslova jdeme z jedné nemoci do druhé. Když přijdu k doktorce, tak už vypadá, že by mě nejraději poslala do kamsi, takže si připadám jak naprostá hysterka. Naposledy mi řekla, že už pro nás nemůže nic udělat. Syn měl hodně dráždivý kašel a nepomohlo nic. Takže to máme přetrpět. Kašlal 78 hodin bez větších přestávek, pak to najednou samo odeznělo.
Na imunologii mi poradili, ať dítě víc očkujeme, nejlépe proti všemu dostupnému. Když to nepomůže přímo, tak to prý posílí imunitu. Přitom problémy se u něj rozjeli právě po očkování. Navíc ani není kdy očkovat. Za poslední 2 roky nebyl zdravý tak dlouho, aby se dalo očkovat. Prý máme očkovat i při nemoci, že to u něj jinak nepůjde.
Od čtvrtka se zase plácáme v horečkách - dostal se až přes 40°. Jediné štěstí je, že je na to prcek zvyklý, takže normálně funguje. Byla tu na návštěvě teta a nevěřila mi, že má 38,7°. Hraje si, směje se, dovádí. Jenom nejí, ale to neberu jako problém.
Pokud máte někdo něco osvědčeného a ověřeného, co pomohlo, tak budu ráda, protože jsem ve stavu, že budu klidně o půlnoci při úplňku obětovat kohouta, hlavně kdyby to pomohlo.

Já teda nejsem vůbec neočkovací, ale toto 8o 8o

vokishka
Extra třída :D 12746 příspěvků 15.01.17 16:18

Dcera taky byla pořád nemocná, přes zimu to byl úplně děs. Taky nás vždycky (hlevně v únoru) vítala slovy vy jste tu zase? Co s tebou, už aby na tebe vylezlo sluníčko. A vyrostla z toho. I když je fakt, že brala protiroztočovou vakcínu (měla alergii) a ta jí hodně pomohla. Brala i léky na imunitu.

dalmati
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 15.01.17 16:20

Rakytníkový čaj/jiné bylinné čaje, připoutat k posteli a nepustit, dokud nebude zdravý. Pozjistit, jestli nemáte moc sucho/vlhko v bytě/domě. Krevní rozbor, jestli mu nechybí vitamíny asi dělali… náš malej byl imrvére nemocný, když ublinkával-po předepsání omeprazolu se to velmi významně zlepšilo - možná se tudíž vecpat na gastroenterologii - kvůli opakovaným zánětům dýchacích cest, jestli nemá chlapec reflux. Nepohrdla bych ani kupovanými vitaminy-myslím, že pro tak malé je sirup multisanostol.

MarketaJ
Závislačka 4242 příspěvků 15.01.17 16:34

No to jsou teda rady. Věčně nemocný dítě ještě dodělat očkováním. :zed:
Na ten kašel je dobrej inhalátor. Netuším, kolik chlapečkovi je, ale nám to na kašel, hlavně ten dráždivej neuvěřitelně pomáhá. Máme joycare. Mladší dceři pomohl až Imunor, takže kdyby vám raději na imunologii napsali toto místo očkování.
Jenomže ono se jim do toho moc nechce, protože je to dost drahý, ale hradí ho plně pojišťovna.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 16:45

@MarketaJ Imunor nepomohl. Resp. pomohl v danou dobu, kdy ho bral, byl nemocný, pořád, ale šlo to bez atb. Jak ho dobral, měl během měsíce atb a byli jsme zase na stejné úrovni. Inhalátor máme a používáme.
@dalmati on je ale nemocný už 5 měsíců nonstop. Nemůže celou dobu ležet. Leží, když mu není dobře, pak jsme doma a nikam nelezeme, ale nepomáhá. Zkoušela jsem i opak, chodit ven, když nemá horečku a taky nic.
Doma máme 50% vlhkost. Máme zvlhčovač i odvlhcovac.
@vokishka syn je nemocný i přes jaro a léto. To trpí na průjmy.
Jinak nemoci střídá - kašle, anginy, záněty středního ucha…

Veve79
Echt Kelišová 9305 příspěvků 15.01.17 16:49

Co na to ORL?

vokishka
Extra třída :D 12746 příspěvků 15.01.17 16:51
@Anonymní píše:
@MarketaJ Imunor nepomohl. Resp. pomohl v danou dobu, kdy ho bral, byl nemocný, pořád, ale šlo to bez atb. Jak ho dobral, měl během měsíce atb a byli jsme zase na stejné úrovni. Inhalátor máme a používáme.
@dalmati on je ale nemocný už 5 měsíců nonstop. Nemůže celou dobu ležet. Leží, když mu není dobře, pak jsme doma a nikam nelezeme, ale nepomáhá. Zkoušela jsem i opak, chodit ven, když nemá horečku a taky nic.
Doma máme 50% vlhkost. Máme zvlhčovač i odvlhcovac.
@vokishka syn je nemocný i přes jaro a léto. To trpí na průjmy.
Jinak nemoci střídá - kašle, anginy, záněty středního ucha…

dcera byla nemocná taky pořád, ale ten podzim zima to bylo v podstatě v kuse. Byli jste na alergologii? Nechte si udělat i testy třeba na celiakii, můžou k tomu být průjmy i ty nemoci.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 16:53

@Veve79 nic. Jezdíme do nemocnice a tam to neřeší, pichnou nebo dají kapky a víc nic, ale budu ho objednávat na soukromé pracoviště. Ale on třeba netrpí na rýmy. Nemá rýmu, ale má zánět středního ucha.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 16:56

@vokishka jezdíme na alegologii/imu­nologii. Alergii nemá. Kdyby měl celiakii, tak by asi měl průjmy pořád, ne? V zimě má průjem jen po atb. V létě to jsou střevní virózy, máme to všichni, ale jednodenní, on to má klidně 1-2 týdny, než se trochu srnovna. Dietu má tak mesic, aby fungoval.

Veve79
Echt Kelišová 9305 příspěvků 15.01.17 16:57
@Anonymní píše:
@Veve79 nic. Jezdíme do nemocnice a tam to neřeší, pichnou nebo dají kapky a víc nic, ale budu ho objednávat na soukromé pracoviště. Ale on třeba netrpí na rýmy. Nemá rýmu, ale má zánět středního ucha.

Takže mu vůbec na ORL nedělali klasické vyšetření? No i když klasické nemusí moc ukázat, ale endoskopické by mělo…

Petulka1234
Závislačka 3372 příspěvků 15.01.17 16:58

Napadá mě ještě strava? přesnějic řečeno úprava stravy? nevím, co přesně jí…Má sestra má 6 ti letého syna, skoro od malička měl inhalátor, všelijaké alergie, skoro pořád nemocný. Až když mu upravila jídelníček a přestávala mu dávat inhalovat a léky na alergie, tak mu vše ustoupilo, prostě přestalo. Je to už skoro rok, co měl jen párkrát rýmu, před tím, by byl pořád nemocný. Také hodně trpíval na záněty uší a teď už nic.
Jídelníček před: sladkosti, bílé pečivo, spousty masa, skoro žádná zelenina a ovoce.
Jídelníček teď : sladkosti skoro žádné, celozrnné, kváskové, bezlepkové pečivo, maso svátečně, 2× týdně ryba, zelenina, ovoce, mixovaná smoothie se semínky, jo a skoro žádné mléko - kravské mléko hodně zahleňuje a není nám přirozené.
Co říkáte? :think:
Jinak dále nevím, co bych ještě poradila…

vokishka
Extra třída :D 12746 příspěvků 15.01.17 17:00
@Anonymní píše:
@vokishka jezdíme na alegologii/imu­nologii. Alergii nemá. Kdyby měl celiakii, tak by asi měl průjmy pořád, ne? V zimě má průjem jen po atb. V létě to jsou střevní virózy, máme to všichni, ale jednodenní, on to má klidně 1-2 týdny, než se trochu srnovna. Dietu má tak mesic, aby fungoval.

nemusí, ta celiakie se může projevit právě tou častou nemocností.

u763
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 15.01.17 17:13

@Petulka1234 napadlo mně poradit úplně to samé. Už jsem se setkala s několika lidmi mezi nimi dětmi, kterým pomohla až radikální změna jídelníčku, bez lepku, bez kravskeho mléka. Jejich imunita otočila o 180 stupňů.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >