Reklama

Cosi na prstě dcery

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

takal
Nováček 7 příspěvků 27.01.18 19:34
Cosi na prstě dcery

Prosím můžete mi někdo poradit? Dceři se objevilo cosi, vypadá to jako popálenina. Nejprve si ztěžovala na bolest a měla to červené a teplé, asi za dva dny se jí tam udělali tmavé tečky jakoby podlité malé puchýřky, ale tmavé. Dnes už se jí to spojilo pod kůží a jsou z toho takové čárky. Pořád si ztěžuje na bolest a má to teplé. Nesetkali jste se s tím někdy? Puchýře jsou obvykle průhledné, ale ona je má takové tmavé. Sama neřekne kde se jí to stalo, jsou jí tři. Přidávám fpto a budu ráda za radu. Děkuji

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 27.01.18 19:35

Proc nejedete k dr.?

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 27.01.18 19:36

Bych řekla že je to štěnice :think:

takal
Nováček 7 příspěvků 27.01.18 19:40

K dr. jsme zatím nejeli, museli bychom na pohotovost, říkali jsme si že počkáme do zítra, ale nějak se mi to nelíbí a v životě jsem něco takového neviděla.

Karleon
Kelišová 5300 příspěvků 27.01.18 19:42

Si ten prst někam skřípla.

takal
Nováček 7 příspěvků 27.01.18 19:44

Štěnice to není, nikde na těle nic nemá. Taky jsme si mysleli, že je to rak, ale ten přeci nepálí.

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1575 příspěvků 27.01.18 19:45
@takal píše:
Prosím můžete mi někdo poradit? Dceři se objevilo cosi, vypadá to jako popálenina. Nejprve si ztěžovala na bolest a měla to červené a teplé, asi za dva dny se jí tam udělali tmavé tečky jakoby podlité malé puchýřky, ale tmavé. Dnes už se jí to spojilo pod kůží a jsou z toho takové čárky. Pořád si ztěžuje na bolest a má to teplé. Nesetkali jste se s tím někdy? Puchýře jsou obvykle průhledné, ale ona je má takové tmavé. Sama neřekne kde se jí to stalo, jsou jí tři. Přidávám fpto a budu ráda za radu. Děkuji

Nemohla si nekde skripnout prstik? neco podobneho mel syn kdyz si skripnul prst do dveri

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1575 příspěvků 27.01.18 19:46

@takal prijde mi to nebo to ma i trochu natekle?

Halamka
Závislačka 3566 příspěvků 1 inzerát 27.01.18 19:47

Taky mi to prijde skriple. Zkuste chladit, jestli mate hemagel, tak potrit.
Ale prijde mi to jako Stinka

takal
Nováček 7 příspěvků 27.01.18 19:50

Ona sama vůbec neví, kde se jí to mohlo stát, asi to budeme muset pořešit na pohotovosti.

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1575 příspěvků 27.01.18 19:51

@takal a hybe s nim normalne? pro klid bych asi prece jen na chirurgii zajela

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2365 příspěvků 27.01.18 19:52

Objevilo se ji to jen tak, nebo v nejaky souvislosti? Taky jsem to kolikrat mela, vypada to jako klasicka stenice ze skripnuti. Kdyz se to propichne (cerstvy), tak z toho vytece krev, po par dnech je ta krev zaschla a da se to vypreparovat, ale to ji nedelej, zmizi to samo. Kdyby otok nesplaskaval nebo ji to dal natekalo, jdi radsi k doktorovi, ale vypada to fakt jako klasicka stenice.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.18 19:53

Štěnice to rozhodně nejsou, je to sraženina, někde si to skřípla

KristynaTita
Kecalka 432 příspěvků 27.01.18 19:54

To je krevni srazenina pod kuzi po bouchnuti

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22831 příspěvků 27.01.18 19:55

Štěnice/stínka/rak…pros­tě se někde skřípla a udělalo se jí to.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >