Couvnete před nemravnou cenou? :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rokris
Kelišová 6250 příspěvků 10.07.18 12:34
Couvnete před nemravnou cenou? :-)

Co si nekoupíte, i když na to máte, protože je cena přehnaná? Nemyslím věci nezbytné. Spíš to, co chcete, ale nepotřebujete. Nebo potřebujete, ale není to akutní. Zajímá mě, jestli už jsme si pěkně zvykli. :lol: Hezký den všem. :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 10.07.18 12:36
@rokris píše:
Co si nekoupíte, i když na to máte, protože je cena přehnaná? Nemyslím věci nezbytné. Spíš to, co chcete, ale nepotřebujete. Nebo potřebujete, ale není to akutní. Zajímá mě, jestli už jsme si pěkně zvykli. :lol: Hezký den všem. :kytka:

Vajíčka :mrgreen: :mrgreen:

rokris
Kelišová 6250 příspěvků 10.07.18 12:38
@Dojcanis píše:
Vajíčka :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :palec:

Adrasteia
Závislačka 2760 příspěvků 2 inzeráty 10.07.18 12:38

Pokud se mi cena zdá přehnaná, tak si danou věc nekoupím, i když bych třeba mohla. Nedávno jsem tak vycouvala od stánku s meruňkami, kde stálo kilo 250,– Kč. Peníze za ně by mi sice nechyběly, ale prostě jsem nekoupila z principu. Jsem ochotná přimhouřit oko v cizině, kde jsou ty ceny většinou obecně vyšší, ale zase nekupuju kraviny, jenom abych si „něco“ přivezla.

Příspěvek upraven 10.07.18 v 12:39

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 10.07.18 12:38

Colu co není ve slevě. To samý s mlíkem, máslem, vejci, kuřaty.

Enicka
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 10.07.18 12:40

Já bych chtěla pravého koženého křivaka. Peníze na něho mám ,ale zdá se mi to strašně moc. Už nad ním přemýšlím dva roky a porad nevim.

laducha
Generální žvanilka 21638 příspěvků 10.07.18 12:41

Kafe, jiné než v akci nekupuju. Jo, a máslo, nehodlám to podporovat.
Si radši vyškvařím sádlo a jako bonus mám i škvarky :mrgreen:

krtek93
Neúnavná pisatelka 17605 příspěvků 10.07.18 12:41

Stává se mi často, zejména u oblečení (pro mě) a hraček (pro dcerku). Ta moje hranice je cca 1500-2000 (podle toho, o co jde, ale třeba letní šaty, běžný boty, větší hračky…). Zato jsem se nějak rozmlsala, co se týče jídla - nedávno jsme si s mužem koupili malou Lindt bonboniéru (žádná závratná částka, ale poměr cena/množství… fakt „nemravné“), čistě ze zvědavosti (dala jsem jí předtím rodičům a moc jim chutnala, tak s emi nechtělo dýl čekat, jestli se nám taky nepoštěstí dostat ji darem :lol: ), a museli jsme se hodně krotit, aby nezařvala během pěti minut, ale vydržela aspoň čtvrt hodiny :oops:

axelina
Ukecaná baba ;) 2019 příspěvků 3 inzeráty 10.07.18 12:42

@rokris tak za mě všechna auta - jezdím ojetým focusem protože pro mě cena auta nad 300tis je nesmysl který já nevyužiju. Auto během par let obouchám ze všech stran :-D
další věc kterou si ze stejneho duvodu nekupuju je notebook..mam taktež starší za 4tis…telefon taky . mám starou nokii…pro me toto je spotřebni zboží ktere užiju, využiju a vyhodim

rokris
Kelišová 6250 příspěvků 10.07.18 12:42
@Adrasteia píše:
Pokud se mi cena zdá přehnaná, tak si danou věc nekoupím, i když bych třeba mohla. Nedávno jsem tak vycouvala od stánku s meruňkami, kde stálo kilo 250,– Kč. Peníze za ně by mi sice nechyběly, ale prostě jsem nekoupila z principu. Jsem ochotná přimhouřit oko v cizině, kde jsou ty ceny většinou obecně vyšší, ale zase nekupuju kraviny, jenom abych si „něco“ přivezla.Příspěvek upraven 10.07.18 v 12:39

Díky, přesně tak to myslím. Než se tu do mě někdo pustí ve stylu „kupuju na co mám.“ :D

Hadumi
Extra třída :D 13512 příspěvků 10.07.18 12:42

Bohemku. Když jí mají v Bille za 180 Kč, tak si jí prostě nekoupím, za ty prachy by mi ani nechutnala :lol: .

Adrasteia
Závislačka 2760 příspěvků 2 inzeráty 10.07.18 12:44
@krtek93 píše:
Stává se mi často, zejména u oblečení (pro mě) a hraček (pro dcerku). Ta moje hranice je cca 1500-2000 (podle toho, o co jde, ale třeba letní šaty, běžný boty, větší hračky…). Zato jsem se nějak rozmlsala, co se týče jídla - nedávno jsme si s mužem koupili malou Lindt bonboniéru(žádná závratná částka, ale poměr cena/množství… fakt „nemravné“), čistě ze zvědavosti (dala jsem jí předtím rodičům a moc jim chutnala, tak s emi nechtělo dýl čekat, jestli se nám taky nepoštěstí dostat ji darem :lol: ), a museli jsme se hodně krotit, aby nezařvala během pěti minut, ale vydržela aspoň čtvrt hodiny :oops:

Tak zrovna za kvalitní čokoládu jsem čas od času ochotná utratit „nemravnou“ cenu. Rozdíl v chuti a kvalitě je totiž obrovský. Zrovna před pár dny jsem za tři stovky koupila svojí mamince malinkou krabičku kvalitních čok. bonbonů, měla strašou radost. :srdce:

rokris
Kelišová 6250 příspěvků 10.07.18 12:44
@Hadumi píše:
Bohemku. Když jí mají v Bille za 180 Kč, tak si jí prostě nekoupím, za ty prachy by mi ani nechutnala :lol: .

No, ledacos jednomu za ty ceny zhořkne. :D

weyky
Neúnavná pisatelka 19191 příspěvků 68 inzerátů 10.07.18 12:44

Výše zmíněné jídlo,hračky,plín­ky,kde se platí jen za značku(jako já bych měla peníze na pampersky,ale proč :nevim: a tak je to se vším,co se týče placení za značky),oblečení a boty.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 12:45

dělám to docela často že to z principu nekoupím za tu cenu třeba 250 Kč za Marlenku, když v dalším obchodě stojí 189 Kč… sice mě to stojí další čas a třeba projezdím benzín ale z principu si tu drahou nekoupím, sakra fix

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >