Covid a kopřivka

Anonymní
6.1.21 19:09

Covid a kopřivka

Ahoj, měli jste nebo víte o někom, kdo měl při covidu kopřivku a otok dlaní, chodidel?
Prosím o ponechání anonymu, píšu o zdravotním stavu příbuzného.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1060
6.1.21 19:28

Hele mě přijde, že co se týče Covidu tak je normální snad už úplně všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20725
6.1.21 20:57

Dospělého ne. Moje dítě mělo vyrazku na obličeji jeden den a pak ji natekly uzliny na krku. Tezko říct jestli to bylo kvůli covidu. Pozitivní každopádně byla hned dva dny poté.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.21 22:35

Diky za reakce. Tady jde o masivní kopřivku po celém těle u mladé ženy. A až nějaký sedmý den po začátku potíží. Pozitivita je potvrzená.

• Citovat
  • Nahlásit
45
7.1.21 19:38

Já měla malou kopřivku jeden den.. Několik menších ložisek, hlavně na břichu a na rukách.. A zbytek těla mne svedil.. Další den už nic.. Bylo to někdy zhruba ke konci, kolem toho 9 dne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.21 20:22
@Eoma píše:
Já měla malou kopřivku jeden den.. Několik menších ložisek, hlavně na břichu a na rukách.. A zbytek těla mne svedil.. Další den už nic.. Bylo to někdy zhruba ke konci, kolem toho 9 dne..

Aha, dekuju. Ji s tim poslali ma pohotovost, tak dostala Dithiaden a jeste neco, opadlo to. S covidem to nespojovali. Do druheho dne se to castecne vratilo, mj. ma na ruce i noze cosi jako „covidi prst“ (cerveny otok kloubu). Ma brat Prednison :roll:
Zsjimalo by me, jestli se s tim setkaly mistmi lekarky, treba @Borrealis

• Citovat
  • Nahlásit
7
11.1.21 15:01
@Anonymní píše:
Ahoj, měli jste nebo víte o někom, kdo měl při covidu kopřivku a otok dlaní, chodidel?
Prosím o ponechání anonymu, píšu o zdravotním stavu příbuzného.

Zdravím, já jsem měla pri covidu kopřivku na rukách(předloktí a paže) a nohách(hlavně stehna a zadek), ale otoky chodidel a dlaní ne. Toto se mi udělalo cca 10 den od propuknutí nemoci a dostala jsem na to akorát Dasselta a cca po 3 dnech to zmizelo. Pak asi 14 dní po celém těle strašně suchá napnutá kůže až to bolelo. Mazala jsem kokosovým olejem.
Toť má zkušenost:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
11.1.21 20:04

Ahoj asi v úterý nebo středa jsme se setkali s nakaženou osobou… Dneska je pondělí myslíte že je ještě riziko nakažení?? Jen chci podotknout že osoba už měla dá se říct po covidu jen mě to zajímá na testy se mi moc nechce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat