Covid - duch na antigenním testu

Anonymní
12.4.21 21:24

Covid - duch na antigenním testu

Stalo se vám někomu, že by na antigenním testu byl v limitu sotva znatelný duch? Udělala jsem si dva ty testy a je to na obou, sotva viditelné. Poprosila jsem doktorku a zítra jdu na PCR. Jen mě zajímá jestli máte někdo zkušenost a jak jste dopali pak na PCR. Díky moc.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8004
12.4.21 21:25

To je pozitivní test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 21:34

I přesto, že možná by to někdo ani neviděl? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
8004
12.4.21 21:55
@Anonymní píše:
I přesto, že možná by to někdo ani neviděl? :think:

Ano i přesto. Na tohle odborníci hodně upozorňovali, že to lidi neuvidí a vyhodí jako negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4697
12.4.21 21:56

Jestli je sotva vidět, tak jsi možná nemusela tak pospíchat na PCR. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31295
12.4.21 22:01

Byla jsem několikrát na veřejném míst se testovat. Vždy koukala, jestli v limitu neduchaří. Jestli se do 15 min druhá čárka objevila, pro jistotu bych na PCR šla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.4.21 22:17

Moji kolegyni se tohle stalo, PCR byl negativní. Měla opar, nevím, zda to mohl způsobit, je taky virového původu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 22:23
@kukysenemyl píše:
Moji kolegyni se tohle stalo, PCR byl negativní. Měla opar, nevím, zda to mohl způsobit, je taky virového původu…

To jsem si právě říkala, jestli to nemůže být pozitivní i při jiné rýmě…

• Citovat
  • Nahlásit
984
13.4.21 08:30

Tyhle antigenní testy nejsou vyráběny na covid. Přečti se něco o nich na internetu. Rozpoznají nějaký druhy viru, takže muže být falešně pozitivní i negativní.
PCR ti to asi objasní :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 10:50

Mě se stalo teď dva týdny po sobě v práci :zed: vždy duch na antigenním testu..Byla jsem dvakrát na PCR a vždy negativní..Opar jsem měla zrovna také, nevím jestli to mohl způsobit :think:
Každopádně už těm antigenním testům moc nevěřím :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
62
1.5.21 21:16

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, test na pravo(ze slin) brát jako pozitivní? Přítelův levý(z nosu) je jasný.
Je možnost poprosit o žádanku na PCR test na pohotovosti? Nevíte náhodou? Jsem těhotná tak bych chtěla mít jasno, na čem jsme. Děkuji Vám. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53479
1.5.21 21:20
@AstraG píše:
Jestli je sotva vidět, tak jsi možná nemusela tak pospíchat na PCR. :think:

Spěchat nemusela. Však o nic nejde. Klidně to může vědomě šířit a zařadit se mezi bandu nezodpovědných spoluobčanů.
Udělala dobře, že půjde na PCR. Kdyby takových bylo víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
984
1.5.21 21:39

@Kikina_2020 ano, je pozitivní ikdyž je čárka slabější. Žádanku na test ti vypíše obvodní lékař. Stačí telefonicky.
Každopádně kamarádce teď vyšel domácí test pozitivní a poslali ji znovu na antigenni test a až po pozitivním na PCR.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4697
2.5.21 08:31
@Kelsey píše:
Spěchat nemusela. Však o nic nejde. Klidně to může vědomě šířit a zařadit se mezi bandu nezodpovědných spoluobčanů.
Udělala dobře, že půjde na PCR. Kdyby takových bylo víc.

Kde píšu, že nemá být v karanténě? PCR máš podstoupit již s příznaky, nebo nejdříve v rozmezí 5.-7.dne od setkání. My byli v karanténě od manželovo antigen, po jeho PCR, pak my jako kontakty 5.den od jeho PCR, a my taky pozivní, takže celkem 21dní zavřený doma. A tak to má být. Né šup šup všichni na PCR.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14356
12.5.21 13:26

@AstraG jj, kamarádka to taky takhle měla a nás to teď taky čeká. Manžel v pondělí pozitivní PCR, já už dnes domácí antigenní, zítra nebo v pátek jdu s dětmi na PCR a od pozitivního našeho testu dalších 14dní doma..
Od pondělí jsme v karanténě všichni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat