Covid izolace batolete

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
54
2.1.22 12:25

Covid izolace batolete

Dobrý den, jsme už čtvrtý týden doma v izolaci a už mi opravdu hrabe, přes svátky jen doma. Nejdřív to chytili starší synové, ale ne najednou, postupně. Pak já a teď náš nejmladší syn. Všichni byli až na mě bezpříznakoví. Nějak jsme to zvládali, ale teď s nejmladším synem už mám pocit, že dalších 14 dní doma už nedám. Manžel chodí normálně do práce. Chtěla bych se zeptat, riskli byste to, že bych ho zabalila do kočárku, prošli bychom asi 50 metrů mezi baráky a tam potom šli vyvětrat se na pole? Vypustit ho ať se vyřádí? Já už jsem negativní a on opravdu potřebuje ven, zahrádku máme miniaturní, na té se nevybeha. Moc děkuji, už mi opravdu začíná hrabat, mám pocit že ho pořád jenom okrikuju aby někam nelezl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
55823
2.1.22 12:30

My jsme taky ti poctiví blbci, když je izolace, tak to dodržujeme. Chvilku jsem děckám zakazovala i na zahradu, ať sousedi třeba nenadávají. Pak jsem zjistila, že si pozitivní chodí na dlouhé procházky. Jo mimo civilizaci, k lesu. Ale prostě nejsou doma v izolaci.
Takže jděte někde bokem na procházku. Dál od lidí. Nesahat na veřejné věci (např. hřiště).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
411
2.1.22 12:32

Pokud je bezpříznakový, tak bych klidně šla. Jen mějte roušky na puse :-D a s nikým se nebavte :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2249
2.1.22 12:38

Vemte ho ven. Izolujte se od ostatních lidí. Ať nikde na nic nesahá a dobrý.
U nás taky pár covid pozitivních normálně chodí po procházkách. Jenom se drží dál od lidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
2.1.22 12:39

@Kelsey Děkuji moc, já si myslím že prostě tohle musí každý pochopit, ale třeba se mýlím. Taky jsme to celé čtyři týdny poctivě dodržovali ale už prostě nemůžu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10510
2.1.22 12:40

Ne, v žádném případě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55395
2.1.22 12:41

S batoletem jsem chodila. Já bez karantény, dítě do šátku někam odnést vyběhat. Někam mimo civilizaci, ale držet dítě, kterýmu nic není, zavřený tři týdny doma v bytě, by bylo totálně na palici. U bezpříznakových je izolace od toho, aby to nešířili dál, což zrovna u batolete zvládnu v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38165
2.1.22 12:42
@Vend píše:
@Kelsey Děkuji moc, já si myslím že prostě tohle musí každý pochopit, ale třeba se mýlím. Taky jsme to celé čtyři týdny poctivě dodržovali ale už prostě nemůžu…
Šla bych prpstě na opačnou stranu od civilizace a měla připravené roušky. S nikým bych se nevybavovala. Měsíc je uz fakt na palici.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8141
2.1.22 12:49

Naše sousedka chodila normal se psem na louku. Měla šátek plus rousku. I tejden bez cerstvyho vzduchu venku je pro dospělého mazec. Šla bych úplně v pohodě bez výčitek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19584
2.1.22 12:55

@Vend Bezte se vyvetrat. Cerstvy vzduch potrebuji vsichni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1828
2.1.22 12:58

Chodila jsem takto jako bezpriznakova ven s roční a psem - v rousce kousek sídlištěm a do lesa. Protože jak jsme čekali na testy a podobne, tak se nám to protáhlo na měsíc. Chodila jsem cca posledních 10 dni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2986
2.1.22 13:04
@Sany80s píše:
Ne, v žádném případě.

Proč ne? Cílem izolace je nikoho nenakazit, není to trest odnětí svobody. Pokud je ona negativní, bezpříznakové batole zakočárkuje a vypustí až „mimo civilizaci“, tak se riziko, že někoho nakazí limitně blíží nule.
To už jsou nebezpečnější pejskaři, kteří ač jsou pozitivní, tak stejně chodí venčit (což je pochopitelné, protože na 14 dní psa nezašpuntujou).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1744
2.1.22 13:07

Chodila jsem loni s rocni… ona byla pozitivni ja ne…byla bezpriznakova. Takze jsem ji strcila do kocarku a sla smer les ji provetrat. Pomohlo to jak me tak ji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
2.1.22 13:07

Asi si někde půjčíme nějakého psa 😃 😂 Ne, normálně půjdeme, samozřejmě ne na hřiště nebo někam s kamarády, ale prostě mimo. Zeptala jsem se na to na hygieně a ti se mohli osypat 😂 😗 😗

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10510
2.1.22 13:08
@Jahru píše:
Proč ne? Cílem izolace je nikoho nenakazit, není to trest odnětí svobody. Pokud je ona negativní, bezpříznakové batole zakočárkuje a vypustí až „mimo civilizaci“, tak se riziko, že někoho nakazí limitně blíží nule.
To už jsou nebezpečnější pejskaři, kteří ač jsou pozitivní, tak stejně chodí venčit (což je pochopitelné, protože na 14 dní psa nezašpuntujou).

Protože to prostě není nutnost. Navíc pro mě by to venku byl další stres, už vidím, jak to batole neprskne, má celou dobu roušku, nesáhne si na ni a nesmí se venku ničeho dotknout. To už je větší stres, než být doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat