Covid očkování v těhotenství

Anonymní
20.7.21 11:08

Covid očko v těhotenství

Hezké dopoledne,

jak řešíte covid očkování vy, co jste teď těhotné? Mně doktorka očkování nedoporučila, doslova řekla, že s očkováním těhotných nechce mít nic společného. Dobře, dala jsem na ni, znamená to ale, že bych si od září měla sama platit testy. Na to se můžu vykašlat. Jak to máte vy? Doporučil vám lékař očkování, jak to řešíte? Díky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22639
20.7.21 11:12

Nebudu se těhotná očkovat, ani omylem. Holt si případně test zaplatím, ale abych řekla pravdu, tak kromě cesty do zahraničí sem nikdy nikam žádný test nepotřebovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
211
20.7.21 11:17

Taky v těhotenství nepůjdu, půjdu po porodu až.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30936
20.7.21 11:19

Dcera taky nejde na doporučení lekarky. A doufa, ze ji teda napíše potvrzení o zdr. Duvodech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4477
20.7.21 11:20

Jsem příznivcem očkování a sama jsem už naočkovaná. Ale těhotná bych se očkovat teda nešla. Dobře, že má doktorka rozum. To radši obětuji těch pár stovek na testování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2549
20.7.21 11:25

Jsem těhotná ale očkování podstoupím až po porodu. Nedoporučuje se zadne očkování v tehu. A testy si klidně zaplatím to problém není. Ale po 6nedeli se nechám očkovat 👍🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.21 11:26

Druhou dávku očkování jsem podstoupila 7.7.2021 a 13.7.2021 mi vyšel pozitivní těhotenský test. Tedy, v době očkování jsem už byla těhotná, ale nevěděla jsem o tom. Takže teď trnu, co to udělá. Kdybych věděla, že jsem těhotná, vyčkala bych aspoň do druhého trimestru.

Anonym z důvodu, že v rodině, která sem na emimino chodí, zatím nikdo o mém těhotenství neví. Mj. právě s ohledem na očkování a rizika s tím spojená.

• Citovat
  • Nahlásit
1715
20.7.21 11:30

Doporučeno neočkovat, tak vydrzim a pujdu po porodu. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3553
20.7.21 11:31

Doktor se na to ksichtil různě, ale nakonec řekl že podle studií a zahraničních zkušeností je to ok (což jsem tedy věděla i bez něj), už mám obě dávky a všechno ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18117
20.7.21 11:32

Jako těhotná bych nešla ani za zlaté prase. Potom teda taky ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7573
20.7.21 11:33

Nejsem těhotná, ale kdybych byla, tak bych se těhotná neockovala. Nejsem obecně odpůrce očkování, ale těhotné bych neockovala ani omylem. A těch pár stovek by mi za zdravé dítě nebo klid, že mi očkování neudělá nějaké následky, stalo. Jestli je ti za těžko dát pár stovek na dva, tři testy, tak se naočkuj. :nevim: zas tak často se člověk testovat nemusí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.21 11:38
@janickaIII píše:
Nejsem těhotná, ale kdybych byla, tak bych se těhotná neockovala. Nejsem obecně odpůrce očkování, ale těhotné bych neockovala ani omylem. A těch pár stovek by mi za zdravé dítě nebo klid, že mi očkování neudělá nějaké následky, stalo. Jestli je ti za těžko dát pár stovek na dva, tři testy, tak se naočkuj. :nevim: zas tak často se člověk testovat nemusí.

Haha, dva, tři testy bych fakt neřešila :D spočítala jsem si, že než porodím, utratím za testy cca 8 tisíc, abych mohla normálně chodit do práce :? To se mi opravdu nechce teda

• Citovat
  • Nahlásit
16088
20.7.21 11:40

Jsem priznivcem ockovani, jsem naockovana. Kdybych ale byla tehotna nebo ve fazi snazeni, tak bych se neockovala. Proc to zbytecne pokouset? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7342
20.7.21 11:42

Pokud má člověk zdravotní problém při kterém se nedoporučuje očkování, nemusi si test hradit. Ať ti dá gyndarka nějaký papír. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16088
20.7.21 11:44
@Anonymní píše:
Haha, dva, tři testy bych fakt neřešila :D spočítala jsem si, že než porodím, utratím za testy cca 8 tisíc, abych mohla normálně chodit do práce :? To se mi opravdu nechce teda

Uz se vi, ze bude testovani v zamestnani povinne? A ze to nebude jako na jare povinnost zamestnavatele, ale zamestnance? Nebo si to jen domyslis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat