Covid - plicní ventilace, má člověk šanci na uzdravení?

Anonymní
29.10.20 22:48

Covid - plicní ventilace

Moje otázka zní, jakou naději na uzdravení mají lidé, kteří jsou v umělém spánku s napojením na plicní ventilaci? S tím, že doktoři říkají, že jsou plíce hodně poškozené a organy dostaly dlouhou horečkou zabrat. Dokážou to vůbec přežít?

Mám strach, naše blízká osoba je v tomto vážném stavu :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19719
29.10.20 22:55

A jak je ten člověk stary? Nejake nemoci ma jeste k tomu? Segra u tech lidi dela, jak jde o nekoho staršího, tak to vetsinou neprezijou, pomalu pulka lidi z te plicni ventilace uz se domů nevrátí :( je to fakt hrozně individualni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
941
29.10.20 22:58

Včera mi po 4 dnech zemřela babička v 77letech. bez teplot, bez kašle, chuť měla, čich měla, pouze byla dušná. Měla cukrovku a vysoký tlak a velký otok plic :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.10.20 23:02

@petanah upřímnou soustrast :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 23:03

62 vitální ženská, které je vždy všude plno, při těle, o jine nemoci nevím. Chtěla vše zvládnout sama a sanitku si volala bohužel až po několika denních vysokých horečkach. Je ve vážném stavu už týden na ventilaci.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 23:04

@petanah to mne moc mrzi :srdce: :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
941
29.10.20 23:04
@Adina Mandalova píše:
@petanah upřímnou soustrast :,(
:hug:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8536
29.10.20 23:10

Psali, že polovina :(.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 23:11
  • Citovat
  • Nahlásit
941
29.10.20 23:12
@Anonymní píše:
62 vitální ženská, které je vždy všude plno, při těle, o jine nemoci nevím. Chtěla vše zvládnout sama a sanitku si volala bohužel až po několika denních vysokých horečkach. Je ve vážném stavu už týden na ventilaci.

právě babička nám taky neřekla, že ji není dobře :,( lhala, že je v pořádku. jakoby tušila.. v pátek ráno jsem ji vezla na test, protože bydlela s příbuzným, který je pozit. i když každý ve svém patře. pořád tvrdila, že na co test, že je v pořádku. v pátek večer ji odvezla rychlá, ještě rychlíkum tvrdila, že je ji dobře, že na co přijeli. až pak jsme se dozvěděli, že je pozit. ji bylo zle už několik dni, několik dni nejedla, nepila, zvracela, jídlo schovávala a lhala, že jedla.. podle všeho ji bylo zle uz týden zpět a nakazila příbuzného.. zemřela ve spánku pár hodin po informaci, ze onen příbuzný (její syn) se zlepšil a bude v pořádku :( je to pro nas rána jako hrom :,( všichni jsme ji chránili, až se někde tomu vystavila sama a nikdo neví kde :( chodila max na hřbitov pár metrů od domu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
941
29.10.20 23:13
@Anonymní píše:
právě babička nám taky neřekla, že ji není dobře :,( lhala, že je v pořádku. jakoby tušila.. v pátek ráno jsem ji vezla na test, protože bydlela s příbuzným, který je pozit. i když každý ve svém patře. pořád tvrdila, že na co test, že je v pořádku. v pátek večer ji odvezla rychlá, ještě rychlíkum tvrdila, že je ji dobře, že na co přijeli. až pak jsme se dozvěděli, že je pozit. ji bylo zle už několik dni, několik dni nejedla, nepila, zvracela,jídlo schovávala a lhala, že jedla.. podle všeho ji bylo zle uz týden zpět a nakazila příbuzného.. zemřela ve spánku pár hodin po informaci, ze onen příbuzný (její syn) se zlepšil a bude v pořádku :( je to pro nas rána jako hrom :,( všichni jsme ji chránili, až se někde tomu vystavila sama a nikdo neví kde :( chodila max na hřbitov pár metrů od domu..
@Anonymní píše:

držím palce, ať se příbuzná z toho dostane :hug: pro naši babi bylo hrozné to, že musí byt v nemocnici, sama bez rodiny :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 23:30

@petanah není to příbuzná, je to naše paní učitelka ze školky :,( nechala to zajít moc daleko a teď bojuje o život. V nemocnici je sice sama, ale v umělém spánku.

• Citovat
  • Nahlásit
3939
29.10.20 23:31

@petanah ty babičky, :,( moje by dělala to samé.

:hug: :hug: :hug: :hug:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19719
29.10.20 23:37
@Anonymní píše:
@petanah není to příbuzná, je to naše paní učitelka ze školky :,( nechala to zajít moc daleko a teď bojuje o život. V nemocnici je sice sama, ale v umělém spánku.

Hele je to 50:50, nezbyva nez doufat, ze bude z tech šťastnějších. Nicméně i kdyz to zvládne, tak bych cekala celkove pak zhorseni zdravotního stavu, ze do nejake prace uz se stejne nedostane :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3714
29.10.20 23:49

Holky, je mi to moc líto…
Achjo… :,( :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...