Covid - střevní potíže

Anonymní
24.10.20 21:56

Covid - střevní potíže

Jsem pozitivní, první příznaky se objevily minulou sobotu, teplota nad 38, bolesti hlavy, celého těla, ztráta čichu. Před pár dny se přidaly bolesti břicha, čekala jsem průjem, ale od včera místo něj žlutá stolice. Nebo spíš jen malé množství žlutého čehosi. Může to být způsobené koronavirem??

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3633
24.10.20 22:04

Zavolala bych si na pohotovost. Žlutá stolice může být příznakem zánětu slinivky. V kombinaci s bolestí břicha bych to rešila, i když příčin může být samozřejmě více.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
460
24.10.20 22:17

Neplasila bych se a pockala den, dva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1026
24.10.20 22:19

Radši si fakt zavolej na pohotovost, koronavirus může poškodit i játra:
https://sciencemag.cz/…nat-i-jatra/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7253
24.10.20 22:23

Aktuálně už jsou bolesti břicha a střevní potíže standardní příznak covidu. Samozřejmě zrovna u tebe to může být něco jiného, nejsem lékař, pouze předávám informaci, kterou vím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5988
24.10.20 22:45

Taky vim z okoli, ze byvaji strevni potize. Pokud bys mela silny bolesti bricha, zavolala bych do nemocnice. Jinak bych pockala den, dva

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2125
24.10.20 23:09

Pokud vic uzivas paralen, panadol, tak ty zpusobuji zlutou stolici, protoze dost ovlivnuji jatra. Podporila bych jatra vitaminy a prasky brala jen opravdu v nouzi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.20 23:21

Na pohotovost mi to nepřijde tak akutní. Jen je to dost nepříjemné, častá bolest břicha a několikrát denně odejde část žluté stolice.

@Peggy54
Paralen jsem si nevzala žádný, ani při teplotě, ani při bolestech, chtěla jsem sledovat průběh nemoci. Beru jen D3 a Celaskon.

• Citovat
  • Nahlásit
1026
24.10.20 23:31

U mě se bolesti břicha a průjem přidaly taky až nekolik dní po začátku prvních příznaků. Ale žlutý ten průjem u mě fakt nebyl. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1026
24.10.20 23:37

Může to být i ze stresu nebo i z té covidove virozy… zkus probiotika 3× denně, mně to pomohlo u covidoveho prujmu. Koukni na:
https://www.magazin-zivotni-styl.com/…luta-stolice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50895
25.10.20 06:35

Znama ma prujem i zvraceni. Ma covid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.10.20 10:09

Pokud na to bereš nějaké léky, tak určitě by bylo dobré k tomu brát i probiotika, udržuji střevní mikrofloru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
29.10.20 12:27

Muže se tedy jednat o covid ?

Muže to být i běžná viróza, ta je tu snami i v době korony. Ale přeci se zeptám zvlášť těch který covid prodělali. Mám tyto potíže, suchý dráždivý kašel, únava, malátnost ale i často za den chodím na stolici. To vše už od pondělí. Můžou tyto potíže vykazovat Covid?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23856
29.10.20 12:58
@Jana.49 píše:
Muže to být i běžná viróza, ta je tu snami i v době korony. Ale přeci se zeptám zvlášť těch který covid prodělali. Mám tyto potíže, suchý dráždivý kašel, únava, malátnost ale i často za den chodím na stolici. To vše už od pondělí. Můžou tyto potíže vykazovat Covid?

Jejda, vždyť se vsude pise, jake to muze mit příznaky, ze tam patří v podstatě vše a porad se nekdo ptá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama