Párty u sousedů v rizikové oblasti?

Anonymní
23.10.20 22:03

Party sousedu lockdown

Zdravim radsi anonymne. sousedi nad nami party, ramus a navstevy se tam stridaji o sto sest. Jsme hodne rizikova oblast a *** me.maji byt doma a ne navstevicky. Jsme v karanteneva nektery *** proste jako by se nechumelilo.co delat?

Upraveno adminem - vulgarita

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2823
23.10.20 22:05

Tě spíš sejří ta vaše karanténa, co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19692
23.10.20 22:07

Nic, sed doma a o ostatni se nestarej. Jejich vec co si delaji doma :nevim: jestli nerusi nocni klid, tak bych se na ne vybodla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3825
23.10.20 22:10

Běž je udat. To bude nejlepší. Udavači jsou teď zase v kurzu. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4409
23.10.20 22:10

Já My jsme taky včera měli party :pankac: byla u nás na návštěvě moje mamka a a dětma jsme si pouštěli písničky a tancovali na ne, to byl rachot. Pak přišel strýc a mezi dveřmi mi něco předal. A nakonec kurýr s nákupem… doufám, že Máme taky nějakého takového super souseda, co nás teď řeší na netu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.20 22:12
@Kriss Tina píše:
Nic, sed doma a o ostatni se nestarej. Jejich vec co si delaji doma :nevim: jestli nerusi nocni klid, tak bych se na ne vybodla.

Ja myslela ze jsou navstevy zakazane. Se divime jakym stylem se to risi, kdyz se najdou **** hudba od nich slyset je

• Citovat
  • Nahlásit
1460
23.10.20 22:14

Se jim nediv. Dnes se může vše, prymula jim jde příkladem. A jinak nebonzuj, mají jen návštěvu, tak nešíl :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.20 22:14
@cverunka píše:
Běž je udat. To bude nejlepší. Udavači jsou teď zase v kurzu. :roll:

Nebo v kurzu roznaseci svinstva :think:

• Citovat
  • Nahlásit
18765
23.10.20 22:15
@Anonymní píše:
Ja myslela ze jsou navstevy zakazane. Se divime jakym stylem se to risi, kdyz se najdou **** hudba od nich slyset je

No neke, oni mají puštěnou i hudbu??!!! 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4409
23.10.20 22:16
@Anonymní píše:
Ja myslela ze jsou navstevy zakazane. Se divime jakym stylem se to risi, kdyz se najdou **** hudba od nich slyset je

Příbuzní se navštěvovat můžou a hudbu nikdo pouštět opravdu nezakázal… asi ti z té karantény už trošku hrabe, neřeš sousedy a až budeš moct, taky si někoho pozvi. Teď si pusť tu hudbu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14204
23.10.20 22:18

Starej se o sebe, to bude nejlepší..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14204
23.10.20 22:19
@Anonymní píše:

Hele jestli nezpivaji tak mas smůlu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1496
@Anonymní píše:

A??? Tak si dělají domácí diskotéku… To já si dělám denně s druhákem a batoletem za zadkem… Naštěstí nežiju v bytě, kde by to nějaké ***** ehm sousedce vadilo… Jak já jsem za to ráda… :pankac: :pankac:
Nezáviď

Přej a bude ti přáno… :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57515
@Anonymní píše:
Zdravim radsi anonymne. sousedi nad nami party, ramus a navstevy se tam stridaji o sto sest. Jsme hodne rizikova oblast a vysyraji me.maji byt doma a ne navstevicky. Jsme v karanteneva nektery dementi proste jako by se nechumelilo.co delat?

Utikej je nabonzovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1496
23.10.20 22:21
@lachtanice86 píše:
Hele jestli nezpivaji tak mas smůlu :mrgreen:

A to já si i zazpívám :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit