Karanténa

Anonymní
22.10.20 20:00

Karanténa

Dnes jsem volala s hygienou a řekli mi ať jsem doma v karanténě. Za 5 dní jdu na test. Mám mírné příznaky. Chtěla jsem se zeptat, procházka v přírodě sama je možná nebo ne? Každý tvrdí něco jiného, tak se chci zeptat. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1055
22.10.20 20:01

Karanténa je karanténa, neměla bys opouštět dům/byt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19719
22.10.20 20:02

Kdyz jsi v karantene, tak snad sedis doma a nevychazis ani z baraku ne? Jestli mas zahradu u rodinneho domku, tak max to :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50974
22.10.20 20:06

Ach jo. Pak se divme, ze se to roznasi dal, kdyz dospela osoba nechape, ze ma karantenu a ma sedet doma na zadku :roll:.
Chod si doma maraton kolem stolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28492
22.10.20 20:09

Holky, nebudte tak hnusne furt, kdo to ma číst :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14082
22.10.20 20:16

Karanténa znamená, že máš zůstat doma a nevycházet. Max. na zahradu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2509
22.10.20 20:17

Já jsem dobrovolně doma od minulého pátku, dva dny jsem se necítila dobře. V pondělí mi napsal doktor žádanku, na testu jsem byla dnes. Celou domu jsem doma a děti jsem stáhla ze školky. Manžel je doma na HO, chodí pouze do obchodu těsně před zavřením. Pokud mi test vyjde pozitivní, tak vím, že jsme udělali maximum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3144
22.10.20 20:18

A mě třeba na hygieně doktorka řekla, že zdravý člověk v karanténě může klidně na kolo, jen pak nesmí do hospody. ale že sám ven může. Zakladatelka tedy má potíže, tak by měla zůstat doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5487
22.10.20 20:19
@Anonymní píše:
Dnes jsem volala s hygienou a řekli mi ať jsem doma v karanténě. Za 5 dní jdu na test. Mám mírné příznaky. Chtěla jsem se zeptat, procházka v přírodě sama je možná nebo ne? Každý tvrdí něco jiného, tak se chci zeptat. Děkuji

Moc to nechápu, jestli ti je blbe tak, že volas doktorovi a necháš se testovat, tak jsi asi nemocná dost, takže buď doma a čekej na testy.. Jestli jsi se setkala s nakazenym a máš mírne příznaky, tak tím spíš nikam nechoď..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14602
22.10.20 20:32

@Alušáček zakladatelka nevolala doktorovi, ale jí volala hygiena, protože byla v kontaktu s někým nakaženým. Stejně tak to neznamená, že je nemocná, nebo nakažlivá.

Podmínky nařízené karantény najdeš dole v odkazu- pokud žiješ sama a nedá se to zařídit jinak, tak můžeš nakoupit a nebo se psem, ale musíš přitom mít roušku a dezinfikovat si opakovaně ruce a ideálně nesahat na nic, na co můžou sahat i další lidé.

https://koronavirus.mzcr.cz/…v-karantene/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5251
22.10.20 20:35

Máš mírné příznaky a chceš trajdat po přírodě? Uuuuuuf, to tu budou nařízení ještě pěkně dlouho. Sed doma na zadku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23972
22.10.20 20:38

..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22801
22.10.20 20:39

Ja nemám úplně typické příznaky, ale táhnou rýmu, plus trochu teplota - chytly me dutiny. Ale pracuju ve velké fabrice a chtějí po me testy. Jdu zítra, vím to od pondělí. Jsem doma, max. na zahradu. Držím doma i decka. Chlap chodí do prace a nakupovat. Nedovolila bych si jít za hranici zahrady, být jsme na vsi a asi bych zivacka nepotkala. A vlastně nesmím - mám neschopenku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23972
22.10.20 20:39

@Lucka1111 promiň, pokusila jsem se předcházející příspěvek smazat, ale dnes si to tu dělá, co chce. Blbě jsem tě přečetla.
edit: ha, ono se to pak prostě změnilo. Jen jestli kovid neřádí dnes na epipi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.20 20:48

Mám dotaz, syn byl ve školce v kontaktu s pozitivní družinařkou. Byli v kontaktu naposledy minulou středu. Ve čtvrtek jsme byli informováni o dvoudenním uzavření školky. Tzn. v úterý šly děti do školky. Dnes volala hygiena, že je syn v karanténě, která mu už teda běží od minulého čtvrtku. Končí mu v sobotu. A teď otázka, má jít na test. Nema žádné příznaky ani nikdo v rodině. Šly by jste. Má tři roky. Jaký je postih, když odmítneme testování.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama