Karanténa

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1856
22.10.20 22:54

@sakota kamarádka tam pracuje. Oni maj totiž každou chvíli jiné pokyny z vedení… klidně i v rámci jednoho týdne :mrgreen: jednou karanténa, jednou jeden test, jednou zas opakopvat test…a furt jinak :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17255
22.10.20 23:15
@Anonymní píše:
Prosim lidicky, kdyz jsem v karantene, tak vysypat odpad do popelnice take nesmim?

vysypej do z okna, to nikoho neohrozíš :mrgreen: :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.20 23:22
@Lucka1111 píše:
A mě třeba na hygieně doktorka řekla, že zdravý člověk v karanténě může klidně na kolo, jen pak nesmí do hospody. ale že sám ven může. Zakladatelka tedy má potíže, tak by měla zůstat doma.

Tak to je zajímavé. My jsme zdraví a nebyli jsme 2 týdny ani s košem (měli jsme odpadky v pytli na balkoně).

• Citovat
  • Nahlásit
51462
22.10.20 23:24
@Anonymní píše:
Prosim lidicky, kdyz jsem v karantene, tak vysypat odpad do popelnice take nesmim?

Samozřejmě, že smíš, přece doma neuhniješ. Jen se při tom nezastavuj bez roušky na dvacet minut na pokec se sousedkou a nestěžuj si, jaká je ta karanténa strašlivá :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
hey.you
22.10.20 23:37

Chodím 3× denně ven se psem. :nevim: Mám roušku, na nic nesahám a všem se vyhýbám.

• Citovat
  • Nahlásit
60912
23.10.20 00:40
@Anonymní píše:
Dnes jsem volala s hygienou a řekli mi ať jsem doma v karanténě. Za 5 dní jdu na test. Mám mírné příznaky. Chtěla jsem se zeptat, procházka v přírodě sama je možná nebo ne? Každý tvrdí něco jiného, tak se chci zeptat. Děkuji

Nemáš opustit dům - byt :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1657
23.10.20 08:02
@Tojsemja3 píše:
Absurdní to není, děti jsou často bezpříznakové, je potřeba otestovat všechny. Řešíme stejný případ, poslední kontakt ve středu, dozvěděli jsme se tento týden, do soboty karanténa a všichni dospělí i děti na testy.

Ale je, syn byl v kontaktu ve čtvrtek, hygiena informovala školu ve středu, prý máme jen sledovat zdravotní stav. Až budou jednat u všech stejně, a bude to mít nějaká pravidla, pak to taky bude mít smysl. A ne když je to tak, jak kdo stíhá nebo jak se kdo vyspi. :roll: takže my jsme nikam nemuseli, nebylo jsme v karanténě. A deset dní od kontaktu to bylo až v neděli. Stejně člověk nikam nechodí ted, že, ale postup je minimálně zajímavý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1657
23.10.20 08:21

Jinak v jedné karanténě jsme byli a hygiena řekla, že když sednem do svého auta a zajedeme se projít do lesa, že to vůbec ničemu nevadí. Takže bych vůbec neřešila, jestli můžu jít hodit odpadky do popelnice. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
882
23.10.20 08:22

Taky hledím na to, že hygiena říká pokaždé něco jiného. Nám volali, že jsme byli v kontaktu s nakaženým, ptali se, jestli máme teploty nad 38,5 a suchý kašel, což jsme neměli, cítili jsme se zdravě. Neposlali nás na testy, ani jsme neměli být v karanténě. Prase aby se v tom vyznalo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9813
23.10.20 10:33
@Anonymní píše:
Dnes jsem volala s hygienou a řekli mi ať jsem doma v karanténě. Za 5 dní jdu na test. Mám mírné příznaky. Chtěla jsem se zeptat, procházka v přírodě sama je možná nebo ne? Každý tvrdí něco jiného, tak se chci zeptat. Děkuji

Zřejmě si pleteš „celostátní karanténu“ - ano, můžeš na nákup, do práce, do přírody a „domácí karanténu“ - seš pouze doma, nikam nechodíš, ani nakoupit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9813
23.10.20 10:34
@Froseth píše:
Taky hledím na to, že hygiena říká pokaždé něco jiného. Nám volali, že jsme byli v kontaktu s nakaženým, ptali se, jestli máme teploty nad 38,5 a suchý kašel, což jsme neměli, cítili jsme se zdravě. Neposlali nás na testy, ani jsme neměli být v karanténě. Prase aby se v tom vyznalo :nevim:

Vám aspoň zavolali. Naše příbuzná je týden od + testu a hygiena jí vůbec nekontaktovala. Natož aby se zeptali s kým byla v kontaktu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama