Covid test z lékárny

Napsat příspěvek
Velikost písma:
21189
3.3.21 11:49
@Anonymní píše:
A jaký je mezi těmi testy rozdíl? Ja se v tom nevyznám. Děkuji Na stejném místě se tedy může jít dříve? Jde mi o to, jestli půjdu budu mít test negativní a pak třeba dcera pozitivní a co pak.

jestli spolu bydlíte, nebo jste se nedávno setkali, tak pozitivní má izolaci nejméně 14 dní, a negativní karanténu - také 14 dní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28051
3.3.21 12:36
@mamule42 píše:
Ahoj holky, jenom se vetřu z dotazem. Manžel má dovolenou a mezitím jeho podnik nařídil, že zaměstnanci nesmí nastoupit bez negativního testu, provádí se přímo u nich v podniku antigenní test a má strach z výtěru že mu budou štourat v mozku.Je to tak hrozný jak PCR test nebo je to normální výtěr s nosu. Abych ho uklidnila. :mrgreen:

Je to lepší asi. Neni to příjemné, ale dalo se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.3.21 17:59
@sara-k píše:
Za mě jsou ty z lékárny nespolehlivé. Buď se dají sehnat ty klasické výtěrové z nosohltanu, ale pozor, ať si neublížíš, měl by to dělat jen proškolený zdravotník. Pokud si to nezavedeš na správné místo, tak stejně budeš negativní, i kdybys byla pozitivní. Testovala jsem se potom podle i domácího testu ze slin a i když jsem byla pozitivní, tento test mi vyšel negativní. Schválně jsme to zkoušeli, ale dal mylný výsledek.
Na antigenní testy se můžeš objednat zdarma jednou za 3 dny, hradí to pojišťovna. Ale opět - zde se pozitivní výsledek projeví až s odstupem času, ne hned při prvních příznacích. Jeden den s příznaky jsem byla na antigenním a výsledek negativní, o 2 dny později na PCR a výsledek jasně pozitivní. A to jsem ty 2 dny byla izolovaná, s nikým v kontaktu, takže jsem se nemohla nakazit později. PCR jsou opravdu nejspolehlivější. Ale pokud chceš zatím klid, na antigenní jdi, ty dnes většinou už stačí :)
Jinak počkej na výsledek dcery. Pokud bude pozitivní, teprve potom jdete do karantény a na testy, dříve ne. Držím pěsti, ať je to v pohodě :)

Děkuji, no teď psali z práce, že si dělali testy, ten z lékárny a všichni negativní. My s přítelem počkáme na výsledek testu dcery radši doma, není jí úplně dobře.
Oba přijdeme do kontaktu s velkým počtem lidí a nechceme nic zanedbat

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 18:14

Hezký večer, tak jsme dnes byly na testech, já negativní, dcera pozitivní.
Ale stále mám zvýšenou teplotu, únava, bolest těla a hlavy. Dceru bolí akorát hlava. Má někdo stejnou zkušenost? Měla bych jít ještě jednou na testy? Byly jsme na PCR. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat