Zákaz vycházení mimo obec

541
2.3.21 16:03

Zákaz vycházení mimo obec

Ahoj, jsem jediná, koho tohle nařízení fakt štve? Jsme z malé vesnice, 2km od domova máme krásnou cyklostezku, ale už není v obci. Tady máme jen zablácené polňačky. Ani les tu nemáme. Kočárkem mám vesnici prošlou za 20min. Lidi z města, můžou po celém městě a my skoro nikam. Prijde mi to jako diskriminace. Jen jsem si tak postěžovala :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28080
2.3.21 16:05

Myslíš, že někdo bude stát na těch polňačkách? Kolem vesnice v polích bych to neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3513
2.3.21 16:07

Do přírody si pěšky chodím, kam chci. Katastrální mapu jsem zatím nevytahovala, abych zjišťovala, zda něco neporušuji. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16173
2.3.21 16:08

@Katka372 zrovna na těch vesnicích bych byla fakt v klidu a hlídka by mě tam překvapila :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1980
2.3.21 16:10

Prosím tě, chce to fakt používat selský rozum, jistě tě nikdo nebudu zastavovat při procházce s kočárkem :roll:.
Jde primárně o to, aby lidi hromadně nejezdili mimo okres autem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
541
2.3.21 16:12

Asi jste mě nepochopili. Jasně, že po polňačce můžu. Ale ta je zablácená a do města se nedostanu na procházku. A jen obcházet vesnici je trochu opruz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
878
2.3.21 16:15

Policajti hlidkuji jen na hranicích okresů, na cyklostezce za vsi tě s kočárkem asi nechytnou 🤦 🤦
Klidně nálož kočárek do auta a jeď na procházku do města pokud je v okrese, nikdo té opravdu kontrolovat nebude. Mám přítele policajta, takže vím že to opravdu kontrolují jen na těch hranicích okresů, to by museli zastavovat každé auto co si jede nakoupit

Příspěvek upraven 02.03.21 v 16:17

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68684
2.3.21 16:15
@Katka372 píše:
Ahoj, jsem jediná, koho tohle nařízení fakt štve? Jsme z malé vesnice, 2km od domova máme krásnou cyklostezku, ale už není v obci. Tady máme jen zablácené polňačky. Ani les tu nemáme. Kočárkem mám vesnici prošlou za 20min. Lidi z města, můžou po celém městě a my skoro nikam. Prijde mi to jako diskriminace. Jen jsem si tak postěžovala :?

Vem si nákupní tašku, jako důkaz nákupní seznam, pod to napiš - přísahám na holý pupek, že ty žvýkačky koupím auzes trajdat po celým okrese.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
960
2.3.21 16:16

@Katka372 tak hold na vesnici bydlis, lidi na sidlisti by zas chteli do prirody no… proste tri tydny to asi bez prochazly ve meste budes muset vydrzet :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19611
2.3.21 16:16

@Lama Lama viď? Tak se holt bude nakupovat při každém výletě, a co.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20751
2.3.21 16:21

Když si neumíš poradit, tak choď po zablácené polňačce, co ti na to jiného říct :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16264
2.3.21 16:23

To je vážně takový problém na tu cyklostezku dojít? fakt se tam na tebe všichni cajti z okolí budou třepat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
541
2.3.21 16:24

Tak ja bych si i poradila, ale tak porušovat jsem to tedy nechtěla. A fakt jsem si myslela že namátkově zkontrolovat můžou. Tak jsem blbá no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31789
2.3.21 16:29

Takze myslite ze kdyz pujdu do mesta na cyklostezku ze mne kontrolovat nebudou? Jako jeden dnes nikdy nevi, ja se zakl nedivim, ja se do mesta na stezku taky ted bojim. Jinak jsme taky odkazany jen na mini ves a zablaceny cesty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31789
2.3.21 16:30
@Katka372 píše:
Tak ja bych si i poradila, ale tak porušovat jsem to tedy nechtěla. A fakt jsem si myslela že namátkově zkontrolovat můžou. Tak jsem blbá no.

Tak samozrejme ze muzou. Otazka je, zda to delaji nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat