Covid testy s malým dítětem

362
11.1.21 13:37

Covid testy s prckem

Zdravím,
hygiena nás poslala na testy na covid - PCR, výtěr z pusy a nosu. Prckovi jsou tři roky.
Je to drive-in.
Zajímaly by mě vaše zkušenosti.
Můžu s ním jet sama s tím, že budu řídit, on bude v sedačce a stery mu takto udělají? Nebo je potřeba někdo další, kdo s ním bude vzadu, kdo ho podrží?
Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
847
11.1.21 13:45

Zdravím, my jsme byli. Děti seděly normálně v autě, já se napřed zeptala, pak vystoupila, otevřela dveře, starší dítka drželo a ani nepíplo, mladšího tříleťáka jsem podržela nohy a ruce ( nacpala jsem se do auta), ten teda poplakal malinko. Spíš se bál jejich oblečení. Oba dostali od paní potom bonbon a byli v pohodě. Oba zůstali v sedačkách.
Směle do toho, ničeho se nebojte, doporučuji se napřed paní zeptat, jak si to představuje.
Jo a měla jsem u sebe pro každého Kinder vajíčko, těsně předtím jsem jim ho ukázala, že se paní doktorka jen na něco potřebuje podívat a paní jim řekla, že je jen trošku pošimrá v nose…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6038
11.1.21 13:47

Nás taky poslali všechny akorát novorozence ušetřili. Jeli jsme také drive in, ale to udělali jen nám dospělím a dětem vytiskly papír a museli jsme zastavit u jedné budovy kde byla dětská sestra, která přišla na zazvonění a ten test jim dělala z nosohltanu ona v čekárně. Byli jsme v Plzni. Uvidíš co napíšou ostatní ;). Přeji ať to dobře dopadne, my byli pozitivní všichni :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6038
11.1.21 13:48

Jo ještě malé byli dva roky, a moc teda nedržela, musela jsem ji držet hlavu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5689
11.1.21 13:58

Byla jsem s dcerou 2 rokx a kousek Drive in. Malá byla přikurtovaná v sedačcce já jsem ji podržela hlavičku doktorka udělala stěr šup šup bylo hned hotovo malé jsem strčila do ruky lízátko a dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23502
11.1.21 14:07

Z tohoto důvodu jesem drvi in s dítětem zavrhla a šli jsme na „klasické“ pracoviště, aby mi pětileté mohlo sedět na klíně a já mu případně fixnout hlavu a ruce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
419
11.1.21 14:18

Záleží, jak dítě spolupracuje. Můžeš ho mít v autosedačce na sedadle vedle a jen si ho vzít na ten výtěr na klín, nebo jen přidržet hlavu. U nás s tím neměli vůbec problém, byli milí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1136
11.1.21 14:34

@pajulinkaa Můžu se zeptat zda novorozenec byl v pořádku? Manžel má covid, já s dětma (kromě nejmenší) jdeme na test v sobotu. Všichni máme nějaký příznak akorád malá (7týdnu) zatím nic. Docela se bojím aby taky něco nechytla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6038
11.1.21 14:55

@lmohy no já si ten covid přivezla z porodnice, bohužel malý už dostal po třech dnech doma horečky, trvalý dva dny, jen spal a skoro nejedl, primářka dětská od nás z nemocnice ho prohlížela, pak už byl v pořádku, ale ty dva dny jsem měla hrozný strach. My jsme to s manželem odnesli docela, dcera dva roky měla jen jeden den zvýšenou teplotu a syn 10 let jeden den horečka a bolest hlavy. Jen ten nejmenší bez jakékoliv imunity to nesl hůř :(. Držím palce ať jste v pořádku nebo máte co nejlepší průběh :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8146
11.1.21 15:26

@Fircon Byli jsme v drive-in s dvouapulletou a v pohodě, nikdo ji nedržel, nechala se. Vzadu jsem měla ale dětí tři, takže viděla, jak dělají stěr staršímu brachům. Paní v autě před námi si dítě vytáhla že sedačky a posadila si ho na klín.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1136
11.1.21 15:28

@pajulinkaa Děkuji moc :hug:. To měřím že strach byl velký. Takové miminko a už s teplotama, ale hlavní je že už to máte za sebou. Já se taky moc bojím tak snad to bude vše v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6038
11.1.21 15:58

@lmohy děkuji, držím palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu