Problém s čichem po covidu

88
8.1.21 20:03

Problem s cichem po covidu

Dobry den, rada bych mezi Vami nasla nekoho ( nebo pokud znate nekoho kdo ma stejny problem)

• 9. zari jsem zacala pocitovat silene bolesti hlavy ( do toho se pridal pocit dusnosti)
  • 14.zari jsem na 10 dni zcela ztratila chut a cich, ktery se postupne navracel
  • po 10 dnech od ztraty chuti a cichu jsem si zacala z hlavy vytahovat chomace vlasu a olezlo mi cele telo cervenymi fleky, ktere svedily az do ted do prosince
  • pred 45 dny( 3 mesice po asi prodelanem covidu) jsem zacala znova pocitovat, problemy s cichem i chuti ( covid test je k dnesnimu dni negativni) citim urcite pachy ale hodne veci mi opravdu ( smrdi a pachne stejne, nevim, k cemu to mam ani prirovnat) je to uz zoufalstvi. Vsude citim tem stejny smrad ( smrdi mi kafe, cibule, cesnek, pot, maso, odlakovac atd.) je to zoufalstvi.
  • je mozne ze jsem pred tremi mesici ztratila cich pak se mi vratil.. a ted s nim mam znovu problemy ( ne, ze necitim ale citim vse jinak a vsechno mi smrdi)? Je mozne, ze jsem prodelala znova covid aniz bych to vedela a takto me to zas poznamenalo?:-(

Moc prosim o odpoved at uz bude jakakoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22365
8.1.21 20:16

A nebo jsi tehotna. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24513
8.1.21 20:20

No přesně, nemůžeš být v tom? Když jsem byla těhotná, celý svět byl jedno nechutné smrduté místo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
8.1.21 20:30

Tehotna urcite nejsem ( jsem po dvou porodech a mam telisko a test si delam kazdy mesic ) takze to je cajk :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
984
8.1.21 20:32

Nemyslim, ze je v tom. Dnes jsem mluvila s doktorem, cich nemam uz devet dni. Je to muceni. Nicmene doktor rekl, ze nekolik lidi si uz stezovalo, ze jim vse smrdi mocuvkou. Neni to tak nahodou ten smrad, co nedokazes identifikovat? :D Rikal ze muze byt hur. Cich se mi nevraci… vic zkusenosti, bohuzel nemam, omlouvam se. Ale vim, jak frustrujici to umi byt a soucitim s tebou. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18628
8.1.21 20:39

@Galitea no ale u zakladatelky je divné to, že už měla čich zpátky a teď znovu má problémy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
837
8.1.21 20:41

Jsem mesic a pul po kovidu. O cich jsem prisla 4 den od prvniho priznaku a vratil se mi po tydnu. Ale porad citim, jakoby mi porad nekdo kouril pod nos… Takovy jakoby stiplava spalenina. Je to votravny dost. Ale kdyz k necemu cilene privonim, tak citim normalne vicemene :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
8.1.21 20:41

@stinga no prave je to zoufalstvi ano takovy nespecificky smrad je mi z toho nazvraveni. Jsem milovnik kavy ted kdyz nekdo dela kavu v kavovaru chce se mi zvracet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
8.1.21 20:44

@Galitea prirovnala bych to k pizmu mozna k te mocuvce ale ne to fakt peklo… a trva to uz dlouho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
984
8.1.21 20:49
@stinga píše:
@Galitea no ale u zakladatelky je divné to, že už měla čich zpátky a teď znovu má problémy

To je bezne, zrovna tento priznak se casto vraci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
8.1.21 20:54
@Galitea píše:
To je bezne, zrovna tento priznak se casto vraci.

Je mozne, ze to je porad po tom covidu mesic a pul nebyl problem a ted zase a tady furt vsude citim takovy smrad?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
984
8.1.21 20:55
@makina89 píše:
Je mozne, ze to je porad po tom covidu mesic a pul nebyl problem a ted zase a tady furt vsude citim takovy smrad?

Jasne, opravdu se to vraciva. Kdo vi, mozna se to bude dit cely zivot… tezko rict, jeste to nikdo nezazil, vsichni zatim maji poznatky jen z jedineho roku. Moc ti toho nikdo nerekne… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
8.1.21 20:57
@Galitea píše:
Jasne, opravdu se to vraciva. Kdo vi, mozna se to bude dit cely zivot… tezko rict, jeste to nikdo nezazil, vsichni zatim maji poznatky jen z jedineho roku. Moc ti toho nikdo nerekne… :nevim:

A mate nekoho kolem sebe kdo ma tedy taky takovy problem?:( jen chci vedet, ze nejsem blazen pripadam si kak hypochondr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
984
8.1.21 21:00
@makina89 píše:
A mate nekoho kolem sebe kdo ma tedy taky takovy problem?:( jen chci vedet, ze nejsem blazen pripadam si kak hypochondr

No kdo to prodelal opakovane zatim ne, vsichni kolem maji covid ted poprve…ja sama jsem devaty den bez cichu. A fakt je to “bezne”, dnes jsem to s tim doktorem resila. Rikal at jsem jeste rada ze necitim ruzne smrady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.21 21:02

Nemám čich už skoro 2 měsíce. Už mě to začíná znervózňovat. Kolegyně říká, že taky necítí, ale přijde mi, že keca. Teď říkala, že na chodbě něco smrdí - parfém a já tam šla a necítila jsem vůbec nic.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat