Cpaní se v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marketticka346
Kecalka 209 příspěvků 20.03.18 19:02
cpaní se v tehotenství

Zdravim vsechny tehulky a maminky..Zacinam 3mesic tehotenstvi a mam hrozne chute…Ale chute typu vcera okurky, uzena makrela a potom zmrzlina…a dnes taky kysane zeli, jogurt a chleba se salamem..Jeste jsem nepribrala zadne kilo navic tak se chci zeptat je to normalni abych takhle jedla?? Nebo mam zkusit nejist tolik? Omlouvam se za dotaz ale jsem poprve tehotna..A je pravda ze nemohu pít mineralku? nekde na netu jsem vycetla ze miminko by mohlo mít prdíky uz v brísku..Dekuji za odpovedi

Najdete v encyklopedii: Chutě v těhotenství

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Katus44
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 20.03.18 19:09

:mrgreen: jen si dej na co máš chuť ;) Ja taky placala, teď jen občas, ale chutě mám všelijaké. Jediné čemu se vyhýbám jsou léky a alkohol. No a syrové maso-tatarak, ale to jsem nejedla nikdy. Jinak žádné omezení, jím a piju co mi chutná :)

Anonymní  20.03.18 19:11

Tak ja sem v sestemmesici a preziram se neskutecne :roll: do konce toho pateho mesice jsem nepribrala ani kilco za to ted :lol: ale neomezuju se nebo spis si nemuzu pomoc… a jinak nevim jak ty mineralky ja je teda poju hrozne mi pomahaji na zaludek

Marketticka346
Kecalka 209 příspěvků 20.03.18 19:15

Ja se nemohu kouknout ani na televizi tam ukazou reklamu na neco dobreho treba kindr bueno a posilam prítele aby mi to zajel rychle koupit :D tak chudak jede ale nez prijede tak uz mam chut zas na neco jineho :(

Andulín88
Stálice 58 příspěvků 20.03.18 19:15

Dej si na co mas chut, ale radim, fakt se neprezirat…Ten konec bude masakr :) je fakt, ze kazda jsme jina, nekdo pribere 8kg nekdo 20kg…je to individualni, ale jen rada. Mineralku pij, proc bys nemohla? ono se taky nesmi veci… :think: ja treba cetla, ze se nesmi zeleny caj, plesnive syry, syrove maso…to jsem taky nejedla, ani nepila.Ale zase to moc nehrot, uzivej si to :)

Uživatel je onlinejanickaIII
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 20.03.18 19:16

:lol: tak to já jsem těhotná asi celý život :lol: protože tyhle chutě jsem měla vždy- kyselé okurky, zelí, feferónky, zavřené cibulky atd. zato teď v 8tt můžu jísr jen jak vrabec a hned mám vlčí hlad, ale když se chci najíst tak si dám dvě lžíce a jsem plná… :nevim: o mineralkach jsem nic špatného necetla, tedy jen klasika, že se nemají pít obecně moc často kvůli kamenům, dokonce Vincentku v těhotenství doporučuji na jod.

Marketticka346
Kecalka 209 příspěvků 20.03.18 19:17

@Andulín88 miluji tu mineralku ondrasovka tonic takze tu mohu si dávat?

blumen
Hvězda diskuse 40738 příspěvků 20.03.18 19:22

Jez co chces. Ja jedla prvni 3 mesice pouze ovoce :-)

Andulín88
Stálice 58 příspěvků 20.03.18 19:27
@Marketticka346 píše:
@Andulín88 miluji tu mineralku ondrasovka tonic takze tu mohu si dávat?

Je tam napsany, ze obsahuje chinin? Jestli jo, tak bych asi moc radeji nepila.Ale jiny muzes…Cokoli v podstate, na co mas chut.Ja jsem si obcas dala i hermelinovy chlebicek, ale pak uz mi prestal chutnat… :) a hermelin by se taky nemel :D

Paní Colombová
Kecalka 193 příspěvků 20.03.18 19:28

Klidne si dej na co mas chut, pokud budes pribirat tak nejak normalne. Uvedomte si holky, ze po porodu vam zbyde vypustene bricho s ochablym svalstvem a bude chvilku trvat, nez se date do kupy. Tak jen aby jste nebyly pak nestastne. Staci nespokojene mimi a ke cviceni se nedostanete…vim, ze je tezke odolat. Urcite si dejte, ale neprehanela bych to ;)
@Marketticka346 u tonicu musis dat pozor na chinin. Jestli ho ma i ondrasovka nevim.

Soňa Zacharová
Závislačka 2971 příspěvků 20.03.18 19:30

@Marketticka346 Dávej si na co máš chuť ale s rozumem. Já se u prvního těhu neudržela a na konci jsem měla 36kg to jsem jedla hermelín(do té doby jsem ho nemohla ani vítit) kyselé okurky u druhého těhotenství jsem byla furt v cukrárně na dortech nakonci těhotenství 25kg nahoře a teď jsem v 6 měsíci první tři měsíce jsem jedla k snídani nakládaný hermelín a utopence jinak bych měla raní nevolnosti, teď si ujíždím na kyselích okurkách, buchtách a zatím 7 kg nahoře.

Heivka
Závislačka 2721 příspěvků 20.03.18 19:35

Klidně si dejte na co je chuť, ale zkuste hlídat množství. Jinak s těmi minerálkami je to hrozná blbost. Ty bublinky se do těla nevstřebávají, po požití odejdou z trávicího traktu v podobě krknutí nebo prdnutí. Jediné co je třeba hlídat je množství minerálních vod aby nebyly jako jediný přísun tekutin, může to pak udělat docela problém s ledvinami.

brumi
Kelišová 6005 příspěvků 20.03.18 19:46

@Marketticka346 bašti cokoliv budeš chtít, jen zkus hlídat množství aby jsi nejedla jak se říká za dva, jak to některé těhulky dělají s chutí jsem těhu tak se budu cpát až k prasknutí a pak se diví že váha roste :D. Jinak v pohodě, já třeba u jednoho těhu jedla výpečky s jogurtem :D. Aty minerálky jsem teda nestudovala ale pila normálně a vše ok vždyť i kojící mamči je pijí ;)

Příspěvek upraven 20.03.18 v 19:47

karlosvelky
Nováček 6 příspěvků 20.03.18 19:46

Jen se pořádně najez, dítě bude dobře živené, jen nepij alkohol.

Margery
Kelišová 5134 příspěvků 20.03.18 19:50

Já jím stejné porce jako předtím, jen se mi trošku změnily chutě. Nic extra ale, co týden něco jiného :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Meghan a Harry mohou být v klidu! 5 horších trapasů z královských svateb

Královská svatba se kvapem blíží a nastávající manželé mají nepochybně plnou... číst dále >

Překvapení na svatbě Harryho a Meghan. Kdo pozval Terezu Maxovou?

Nejsledovanější svatba letošního roku se neobejde bez české účasti. Snoubenci... číst dále >

Články z Ona Dnes

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Reklama