CPM mozaika omezená na placentu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pety2
Ukecaná baba ;) 2052 příspěvků 27.03.18 19:47
CPM mozaika omezená na placentu

Ahoj maminky, jsem v 19. týdnu a při odběru choriových klků mi byla zjisštěna CPM - confined placental mosaicism pro chromozomální vadu na 9. chromozomu, přičemž při následné amniocentéze byla vyloučena vada plodu. Jedná se o mozaiuku ve 30% buněk. Díky bohu, prožili jsme si strašný měsíc, než došly všechny výslekdy a my zjistili, že snad miminko by teda mělo být zdravé. :srdce:
Ale stále mám těhotesntví velmi rizikové, neboť mi hrozí, že vadná placenta nebude dostatečně vyživovat miminko…Jsme tedy pečlivě hlídaná.

Ptám se, zda zde není nějaká další maminka, které byla během těhotenství diagnostikována stejná vada a jak těhotesntví probíhalo, děkuji :kytka:

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Reklama