Alergie v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  27.03.18 15:17
Alergie v tehuu

Holky je mozne ze jsem od malicka mela kocky a nikdy zadna alergie nic a najednou v tehu se v pritomnosti kocky drapu a dusim? Ze tehotnstvi spusti alergii?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineP4ja
Závislačka 4236 příspěvků 27.03.18 15:21
@Anonymní píše:
Holky je mozne ze jsem od malicka mela kocky a nikdy zadna alergie nic a najednou v tehu se v pritomnosti kocky drapu a dusim? Ze tehotnstvi spusti alergii?

No spíš se alergie může spustit kdykoli. Nejneom v těhotenství. Každopádně bych to ale řešila s doktorem.

Anna85
Kecalka 238 příspěvků 27.03.18 16:14

Ja jsem alergicka na psy a kocky podle testu uz roky. A kocky mi fyzicky nikdy nevadily. Ale dr mi rekl at se nedivim az se jednoho dne osypu, ze to muze přijít ze dne na den. :?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Skandál na narozeninách Václava Klause: Oslavu chtěl narušit opilec ze Zemanova štábu

To byla párty! Bývalý prezident České republiky Václav Klaus slavil své 77.... číst dále >

Všichni přemýšleli, jak dělat umění, já chtěl dělat pořady pro lidi, říká Adamec

Miss České republiky, Slavíci, ale i kultovní seriál Sanitka. To všechno jsou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zhubla 90 kilogramů, dalších sedm vážila převislá kůže. Pomohla operace

Celý život byla obézní. Teprve po třicítce shodila polovinu své hmotnosti,... číst dále >

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

Reklama