V těhotenství do Aqualandu Moravia? Ano či ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kikulele
Zasloužilá kecalka 663 příspěvků 27.03.18 17:59
V tehotenstvi do Aqualandu Moravia?Ano ci ne?

Ahoj maminky,

Chtela bych se vas zeptat, zda jste nektera byla v Aqualandu Moravia v tehotenstvi?
Ja jsem ve 24tt. A chteli by jsme se tam jet s pritelem podivat je to pro tehotnou vhodne?
Ja bych samozrejme na zadne atrakce nechodila, ale jen bych se tak cvachala ve vode sem tam udelala par temp, ale spis relaxovat, miluji vodu nebo nejlepe more, ale tenhle rok uz se nikam nepodivam a tohle by mohlo byt fajn.Do poradny jdu zitra tak se urcite poradim z doktorem.
Moc jsem toho na netu nenasla, proto se ptam tady jestli nekdo nema zkusenost.Diky :kytka:

Reklama

Reakce:

tumpach
Kelišová 5794 příspěvků 27.03.18 18:02

Sla bych, a vzala si tampon specialni do vody. Kvuli infekci

hanzy
Echt Kelišová 8289 příspěvků 27.03.18 18:04

Ja tam byla nekdy mezi 5-6m. Dokonce i na tech atrakcich, kde se jede na nafukovacim kruhu. Vse v pohode…akorat virivka mi nedelala dobre

Kikulele
Zasloužilá kecalka 663 příspěvků 27.03.18 18:07

@tumpach @hanzy diky :kytka:

scentini
Závislačka 3366 příspěvků 27.03.18 18:24

Ano byla jsem tam okolo 6 mesice a dobry. Proc by jsi nemohla?

Sofie92
Závislačka 3126 příspěvků 27.03.18 18:28

Já byla v 7 měsíci v Praze v Čestlicích a prostě jsem se koupala jen v bazénu a nebo ležela na lehátku sice ležet na lehátku za 500 Kč nic moc, ale aspoň tam kluci nebyli samy a já držela místo :D :D

Kikulele
Zasloužilá kecalka 663 příspěvků 27.03.18 18:32

:nevim: jsem tehotna po prve, po KETu a cetla jsem na netu ze vetsina bazenu obsahuje nejake minaralni latky, siran a sirovodik atd..tak nevim jestli to nevadi v tehotenstvi a teplota vody by vadit nemela, do sauny se urcite nechystam, jen ciste ten bazen. Pritel se tam vyblbne sam. Porad se o miminko bojim, jednou uz to nedopadlo tak bych nerada udelala neco co by to mohlo ohrozit. @scentini

novakova.t
Závislačka 2977 příspěvků 27.03.18 18:37

Já byla ted v 5mes v cestlicich. Atrakce jsem si odpustila ale na 5min do vyrivky jsem si vlezla :mrgreen: Sauny jsem taky vynechaal

Manhattan
Závislačka 3602 příspěvků 27.03.18 18:43

Já jsem tam byla minulý rok těhotná :lol: Chodila jsem i na koupák a žádný tampon, jak někdo píše, jsem neměla. Ptala jsem se doktorky a řekla, že pokud netrpím na infekce normálně, tak je to v pohodě a miminku to také neublíží ;)

Kikulele
Zasloužilá kecalka 663 příspěvků 27.03.18 19:08

@novakova.t @Manhattan na zanety a ani podobne veci netrpim tak dekuji za zkusenosti :kytka:

allinka
Kecalka 389 příspěvků 27.03.18 19:15

Byla jsem dnes v Berouně (21tt), dřív v Čestlicích, a dokonce i na Slovensku v Tatralandii (termály - žlutá smradlavá voda :-D), všechno bylo v pohodě. Pokud není nějaký problém už předtím, tak voda zvenku snad nemůže ničemu vadit… Jen nelezu na tobogán (dneska teda jednou, ale byl fakt hodně pomalej) a do vířivky.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1723 příspěvků 27.03.18 19:23

Já tam byla cca v polovině těhotenství a vlacela jsem tam s sebou 16m synatora. Teda spis on me tam vlacel po vsech možných dětských atrakcich. Voda super, je moznost i kávy/oběda…při­padne bar v bazénu. Pokud pojedete ve všední den, bude to super. O víkendech bývá hodne lidi.

scentini
Závislačka 3366 příspěvků 27.03.18 19:29
@Kikulele píše: :nevim: jsem tehotna po prve, po KETu a cetla jsem na netu ze vetsina bazenu obsahuje nejake minaralni latky, siran a sirovodik atd..tak nevim jestli to nevadi v tehotenstvi a teplota vody by vadit nemela, do sauny se urcite nechystam, jen ciste ten bazen. Pritel se tam vyblbne sam. Porad se o miminko bojim, jednou uz to nedopadlo tak bych nerada udelala neco co by to mohlo ohrozit. @scentini

Neboj, to bude dobry. Plavani je v tehotenstvi dobre. Ja v prvnim plavala casto, ted ve druhem je mi to neprijemne.

japato
Kecalka 147 příspěvků 27.03.18 21:37

Já také plavat chodím, v minulém těhu jsem chodila i do sauny (samo jen do těch „chladnějších“ a na max. 10 minut.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

VÍME PRVNÍ: David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Je to kluk, nebo holka?

David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Jeho manželka Vendula mu v úterý... číst dále >

Superštíhlá Herzigová s párkem: Jen pózovala, nebo se konečně pořádně najedla?!

Topmodelka a příležitostná herečka Eva Herzigová (45) hned několikrát čelila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama