Reklama

Cronos - výrobce Patti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kalisek
Kelišová 5664 příspěvků 02.07.09 10:35
Cronos - výrobce Patti

Ahoj, prosím, nevíte někdo, jaký je výrobce Patti, nikde na netu jsem o něm nic nenašla. Líbí se mi kočárek Cronos http://www.autosedacky-web.cz/…ky-cronos-3/, ale prozatím jsem na něj nenašla žádnou recenzi.
Vůbec nic.
Tak jsem chtěla aspon vědět něco o výrobci. A taky nic.
 Děkuji

Reklama

Reakce:

cllea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.10 13:33

ahojky ja mam kocarek patti gaya sportaka jsem s nim naprosto spokojena ale jako do hlubokeho bych asi nesla ty kolecka nejsou zas az tak mekka a mylsim ze jako sportak je to super

soptulka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.10 23:36
ach ty kolečka

Ahoj, já jsem patti cronos měla a jsem ráda, že jsem se ho zbavila, protože s ním byly jen problémy. Nejdřív se zničila brzda, která je celá z plastu, a de facto od začátku nefungovala aretace koleček, tak nám dali nový podvozek. U něho opět odešla aretace a navíc se nám přelomila jedna z tyček na sporťáku, která vypadala jako kovová, ale ve skutečnosti byla plastová, jen obalená nějakou kovovou trubičkou. Pak už nám naštěstí vrátili peníze a jsem ráda, že jsem na to nemusela čekat ještě do třetice všeho zlého. Ale co se mu musí uznat, perfektně se s ním jezdí po městě a je úžasně lehoučký.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >