CRP 200

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sophia.888
Povídálka 42 příspěvků 16.02.18 16:51
Crp 200

Ahoj vsichni, byli jsme se synem v laznich a dostal tam horecky. Crp mel 200 a pry zanet prudusnice. Dostal dvojkombinaci antibiotik a po 4 dnech crp 15 ted uz vlhce odkaslava. Nikde nic nenasli. Krev jen male odchylky a moc, ledviny v poradku. Zajimaji me vase zkusenosti, jestli vase deti meli taky tak vysoke crp a cim to bylo. Dekuji

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineKarleon
Kelišová 5242 příspěvků 16.02.18 16:56

Takhle vysoké crp svědčí o bakteriálním zánětu a antibiotika pak byla nasazena správně. U zánětu v horních cestách dýchacích opravdu nemusí být nic v ledvinách ani moči, není důvod.

Sophia.888
Povídálka 42 příspěvků 16.02.18 17:01

Ledviny i moc chapu. Jen me vystrasilo tak vysoke crp. I doktori rikali, ze je to velka hodnota. Proto me zajima jestli to tak nekdo mel aniz by za tim vezel treba zanet ledvin nebo tak. Vim, ze to mohla zbusobit bakterie nekde v dychacich cestach a ze to mi nikdo nerekne kdyz malej nic nevykasle.

Uživatel je onlinenatyber
Kelišová 5432 příspěvků 16.02.18 17:33

Syn měl cca ve dvou letech CRP něco přes 140. Vyšetřován všemožně, nic mu nenašli. Jedna stará dr. v nemocnici mi řekla, že to může být i od růstu zubů :nevim:

Uživatel je onlinenatyber
Kelišová 5432 příspěvků 16.02.18 17:48

Teď koukám, že synovi bylo dokonce teprve 11. měsíců, jo a nakonec mu opravdu rostly zuby :think:

E-liska33
Povídálka 11 příspěvků 16.02.18 17:49

@Sophia.888
Ahoj, dcera měla v 1,5 roce CRP 220, měla zánět ledvin. Byly jsme 5 dní v nemocnici.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.18 18:05

Syn měl kolem 1,5 roku CRP kolem 180. Nic mu nebylo, jen měl 2 dny horečku. Neléčili ho nijak, jen jsme chodili na měření CRP k naší doktorce, jestli to klesá. V té době to měl cca 5× po sobě. V prvních 3 případech měl atb, pak už nic a probíhalo to pokaždé stejně. Opakovalo se to přesně po týdnu.
Pak to odeznělo stejně jako to začalo.

magratka
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 16.02.18 18:42

Už si nepamatuji přesně hodnotu, ale byla přes 100. Jen horečka, jinak na něm nebylo nic vidět, pro jistotu ho poslali na ORL a byl to zánět středního ucha.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama