Čtyři druhy temperamentu

Anonymní
13.3.21 22:08

Čtyři druhy temperamentu

U jednoho stolu se sejdou všechny čtyři druhy temperamentu. Cholerik, sangvinik, melancholik, flegmatik. Jak to bude vypadat? :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3315
13.3.21 22:17

Jestli bude téma debaty Babiš nebo vládní opatření, tak rozhodně zajímavě. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 22:19

Mamka je cholerik, taťka a já oba napůl sangvinik/flegmatik a sestra melancholik… No a když sedneme k jednomu stolu, tak je to teda něco, to ti můžu říct :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
25108
13.3.21 22:27

Já mám všechny 4 temperamenty v sobě a můžu ti říct, že když mám chvíli čas být sama se sebou, tak je to jízda :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5024
13.3.21 22:30

V realitě vyhraněné temperamenty neexistují. Jak by to vypadalo čistě teoreticky :think:.Sangvinik by něčím naštval cholerika, flegmatik by se to pokoušel urovnat a melancholik by utekl :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
13.3.21 22:31

No nejhorší kombinace to není. Mohou se dobře doplňovat. Myslím, že horší by byly 4 cholerici, 4 melancholici nebo 4 sangvinici. Snad jen 4 flegmatici jsou v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
13.3.21 22:32
@lleennttiillkkaa píše:
Já mám všechny 4 temperamenty v sobě a můžu ti říct, že když mám chvíli čas být sama se sebou, tak je to jízda :-D

Každý má v sobě všechny 4 temperamenty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
901
13.3.21 22:37

@Serpentini 😁 😁 😁 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
665
13.3.21 23:37

Cholerik koukne do lístku a ptá se flegmatika, dáš si kafe, nebo čaj?
Flegmatik mlčí a premýšlí: no, dal bych si kafe, ale je pět hodin, večer neusnu, tak že by čaj? Asi ovocný, ale jaké mají druhy? Nejsou tu napsaný, nebo že by raději černý?
Cholerik: Proboha jaké časti věty si nerozuměl? Kafe nebo čaj? To snad není životní rozhodnutí do pr…dele.
Flegmatik stale mlčí a hloubá: no ten černý čaj si nedàm, tak ovocný?
Vždyť vlastně zítra jdu až na devátou, tak to si dám to kafe.
Sangvinik - do kavárny dorazil hodinu po začátku domluvené schůzky sedá ke stolu a s pusou od ucha k uchu vykládá jak čekal dvě hodiny na poště kde bylo před ním padesát lidí, s přibyvajícím časem se počet lidí a doba ve frontě zvyšuje.
Pak to završí že nechápe, co dělají tady když se přece domlouvali na kavárně ve vedlejším městě, kde na ně samozřejmě čekal.
Po té začnou hrát vědomostní deskovou hru, vsichni střílejí odpovědi od boku a sem tam se trefí jen melancholik prohrává, přesto, že znà odpovědi na všechny otázký, protože co kdyby se náhodou spletl a oni by ho považovali za hlupáka? Ale stejně si to o něm určitě myslí, tak už raději příště bude doma, ať se neztrapní, žere ho jak je to děsně nefér, že všichni mají život tak jednoduchý jenom on to má těžký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1237
14.3.21 06:07

To nevím, ale já bych tam seděla nadvakrát. Napřed mně to bude někde u zadku a ať ti ostatní řeší, co chtěj. Ale jestli mě na*erou, tak uvidí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat