Je to už za hranou

Anonymní
13.3.21 17:58

Je to už za hranou

Začla jsem si psát s mužem. On je svobodný, je mu 42.Má velké hospodářství. Takže na ženy jaksi není čas. Takže jsme psali. Občas to zaběhlo do lechtivých témat. No, zkrátím to. Napsal mi, že jako každý člověk, tak i on si občas potřebuje ulevit po té jedné stránce. Chápete asi. Já mu poslala lechtivou fotku.Jak jsem ve vaně, ale bez obličeje a prsa zakrytá rukou, šlo vidět jen kousek bradavky. Takže celkem decentní :oops: on že jestli chci, pošle na oplátku. Já odpověděla : no třeba. A on poslal ztopořený penis :oops: nejsem puritánka. Jen se ptám, jestli je to podle vás už moc nebo ne? :D Díky za reakce.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3512
13.3.21 18:01

Na mě to je moc tak zhruba od momentu, kdy někomu na netu posíláš fotky z vany. To si při tom taky honíš, nebo proč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
595
13.3.21 18:02

Ehm. A co ti měl posilat? Odhaleny kotnik, nebo taky sexy poodhalenou chlupatou bradavku? Moc nechapu, na co se ptas. Ty zacnes s posilanin erotických fotografii a pak se na emiminu divis, ze dostanes zpatky dickpic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13504
13.3.21 18:02

Je to moc… Tys mu poslala kousek bradavky, tak on měl poslat taky kousek bradavky… :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10504
13.3.21 18:04

Zalezi co hledas, ale lechtiva temata s uplne cizim chlapem, brrr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62948
13.3.21 18:08

Vzhledem k tomu, cos mu poslala, tak se nedivím odpovědi.. Cos čekala, že dostaneš? Za mě ok, když to sedí oběma. Pokud ti to nesedí, příště ho neprovokuj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 18:09
@bse.pedro píše:
Je to moc… Tys mu poslala kousek bradavky, tak on měl poslat taky kousek bradavky… :nevim: 8)
:mrgreen: chápu
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 18:10
@martina.se píše:
Vzhledem k tomu, cos mu poslala, tak se nedivím odpovědi.. Cos čekala, že dostaneš? Za mě ok, když to sedí oběma. Pokud ti to nesedí, příště ho neprovokuj

Jo v pohodě, jako kdyby mi to poslal zničeho nic, tak to by mě odradilo, ale takhle :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
16016
13.3.21 18:12

No zeptal se předem a odsouhasilas to, tak nějak se dalo čekat co pošle :-D.

Ale ano - dickpick je vždycky WTF.

Klidně mu napiš, že teda ti nedošlo co nabízí a ať další už neposílá, pokud je nechceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31328
13.3.21 18:14
@Anonymní píše:
Začla jsem si psát s mužem. On je svobodný, je mu 42.Má velké hospodářství. Takže na ženy jaksi není čas. Takže jsme psali. Občas to zaběhlo do lechtivých témat. No, zkrátím to. Napsal mi, že jako každý člověk, tak i on si občas potřebuje ulevit po té jedné stránce. Chápete asi. Já mu poslala lechtivou fotku.Jak jsem ve vaně, ale bez obličeje a prsa zakrytá rukou, šlo vidět jen kousek bradavky. Takže celkem decentní :oops: on že jestli chci, pošle na oplátku. Já odpověděla : no třeba. A on poslal ztopořený penis :oops: nejsem puritánka. Jen se ptám, jestli je to podle vás už moc nebo ne? :D Díky za reakce.

Napsal, že si potřebuje ulevit po té jedné stránce, tak to prostě bere jako takovou erotickou virtuální službu zadarmo.
Nevím, cos čekala.

Osobně nechápu smysl tohoto s někým, koho jsi neviděla a nevíš, jestli si vůbec budete chtít dát pusu, naživo. ;)

A blikala by mi kontrolka, 42 let svobodný, to nebude nedostatkem času na ženy a větším množstvím dobytku v hospodářství…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5952
13.3.21 18:15

A co jinyho ti měl poslat jako reakci na tvoje foto, kterou část těla měl vyfotit aby to nebylo za hranou? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4889
13.3.21 18:21

Pro mě to za hranou je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12007
13.3.21 18:31

No tak ztoporwny penis mi přijde moc nechápu, ze fotka ve vaně, bez přirození, znamená poslat fotku pindoura

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
13.3.21 18:32

Na jednu stranu je to v zrejme (skoro) cizi chlap, takže ano, je to za hranou. Na druhou stranu on se zeptal a ty jsi v podstatě dala souhlas, tema k tomu vybizelo, ty jsi fotku poslala… ja nevím no, není to nic pro mě, někdo to rad posila a přijímá :D Souhlasím s názorem výš, chlap v tomhle věku, svobodný, bez závazků, zřejmě dlouho bez ženy, tam zřejmě bude něco špatně. Byla bych opatrna komu co posilas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1602
13.3.21 18:37

Mne to prijde tak nejak prirozene. Cos cekala, ze ti jako posle?
Ja mam dickpicy rada. Clovek aspon vi, do ceho leze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat