Bolest ucha ze sluchátek

Anonymní
13.3.21 14:03

Bolest ucha ze sluchátek

Ahoj holky.

Můj 13letý syn včera večer přišel s tím, že ho párkrát píchlo v levém uchu, poté to nepíchalo, ale bylo podrážděné.

Přes noc se to uklidnilo, ale ráno si OPĚT nasadil sluchátka a podráždění se vrátilo. Může to být ze sluchátek? Nosí je pořád.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5262
13.3.21 14:06

Asi ne.Ja mám sluchátka vždycky než večer usnu a zatím mě nic nebolí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 14:10
@GabinkaCh píše:
Asi ne.Ja mám sluchátka vždycky než večer usnu a zatím mě nic nebolí

Ale on je nosí celý den zaplý na plný koule. Někdy ho musím napomenout, aby si to ztlumil, protože mu to z těch sluchátek řve.

• Citovat
  • Nahlásit
13.3.21 14:26
@Anonymní píše:
Ale on je nosí celý den zaplý na plný koule. Někdy ho musím napomenout, aby si to ztlumil, protože mu to z těch sluchátek řve.

Ano, může.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5262
13.3.21 14:37
@Anonymní píše:
Ale on je nosí celý den zaplý na plný koule. Někdy ho musím napomenout, aby si to ztlumil, protože mu to z těch sluchátek řve.

No tak to je něco jiného. Domluv mu, tohle mu sluch může poškodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32003
13.3.21 15:17

Mně nevyhovují ty špunty, používám ty na navléknutí na ucho. Nikdy mě ucho nebolelo. Ale nemívám je dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7323
13.3.21 15:21

Ano může to být jak špatnými sluchátky - prostě tlačí a nebo může mít zánět v uchu a nebo poškozený sluch. Zajděte na ORL a kupte lepší sluchátka (nejlépe ne špunty). Ideální jsou Jabra z těch uši nebolí. https://www.datart.cz/…0-cerny.html?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100059
13.3.21 15:47

Může. Sluchatka nesnesu, bolí mě uši a potom i hlava. Pouzivam je jen když je opravdu třeba, takže téměř vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1906
13.3.21 16:13

Já třeba sluchátka vůbec nesnesu. Po 5 minutách mě začnou bolet uši.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3050
13.3.21 17:19

Je asi jedno, jaká sluchátka používá, protože všechna více či méně brání proudění vzduchu. A pokud je má nasazené x hodin denně, tek se
ucho může zapařit, můžou se tam množit bůhví jaké breberky. Ato napíšu o riziku příliš hlasité hudby.
Sluchátka by měl na pár dní odložit a nechat uši zahojit. Případně zkontrolovat na ORL. A pak používat s rozumem, nemusí je mít nasazené nonstop. Může si tím způsobit velké problémy do budoucna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat