Změna podmínek

4
12.3.21 08:38

Změna podmínek

Dobrý den,
jdu za vámi s dotazem ohledně takové nepříjemné situace.

Na začátku roku (v lednu) jsem na Slevomatu našla možnost odeslat stravenky z roku 2020, Sodexo a Naše stravenka až do 30.3.2021.
Brala jsem tuhle informaci v potaz, v půlce ledna jsem si to ještě ověřovala. Minulý týden jsem odeslala na udanou adresu stravenky (2020) za 7100Kč a včera telefonát, že mi to nepřijmou, protože v únoru si změnili podmínky a nakonec tyto stravenky brali jen do konce ledna, jestli je chci poslat zpět. 8o

Jde mi o to, že 7 tisíc je fakt dost a původně byla uvedena ta informace, že až do konce března. Aktuálně je již samozřejmě stránka smazaná, ale sama od paní na telefonu ze Slevomatu vím, že to tak doopravdy bylo, informaci mi potvrdila. :nevim:

Volala jsem do Sodexa a tam mi řekli, že s tím nemohou nic dělat, ale určitě ať se zkusím někde obrátit, vzhledem k tomu, že tuhle informaci tam měli nepravdivě uvedenou měsíc. Já akorát nevím, jestli to má cenu řešit a je chyba u nich, nebo moje, že jsem si to nezkontrolovala než jsem to odeslala? (K čemuž jsem neměla důvod, protože jsem věděla moc dobře, že tam bylo psáno původně do 30.3…) :nevim:

Moc vám děkuji za rady a nápady, jak byste se zachovaly, jestli na to mám kašlat, nebo to nějak řešit. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63034
12.3.21 08:39

@Trak pokud mají kdekoliv uvedeno, že změna podmínek vyhrazena, tak bohužel :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
12.3.21 08:40

Doplněk

Ještě teda přidávám text přímo zkopírovaný ze Slevomatu:

I letos jde odeslat stare stravenky na slevomat. Endered do 18.1.
Poukázky Sodexo (Flexi Pass, Fokus Pass, Holiday Pass, Relax Pass, Vital Pass a Smart Pass, Bonus Pass, Dárkový Pass, Gastro Pass) a Naše stravenka (Lidl) až do 30. března

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53004
12.3.21 09:16

No, řešit, řešit. V době, kdys to tam posílala, už ty podmínky nějakou dobu změněné měli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5034
12.3.21 09:44

Stravenky jsou neuvěřitelná kravina, snad se už konečně zruší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6181
12.3.21 10:23

Kdyby se to poslalo v době, kdy tam ty „aktuální“ podmínky měli, tak OK. Ale když se to pošle v době, kdy už platí jiné (horší) podmínky, tak asi smolík. Minulý týden byl už březen…
A trochu se tu ukazuje ta šílenost, co se celkově stravenek týká. Evidentně neslouží svému účelu, když měly být vyměněny za peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19752
12.3.21 10:23

Pokud je tam napsáno, že je změna podmínek vyhrazena, pak podmínky platí pouze v aktuální den. Ty jsi si to ověřovala v lednu a stravenky jsi posílala o dva měsíce později. Nechápu, co chceš řešit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1977
12.3.21 10:28

„Co můžeš udělati dnes, neodkládej na zítra..“

Docela mi vrtá hlavou, proč si to nechala až na poslední chvíli, když jsi se na to dívala už v lednu a už v lednu si věděla, že to chceš udělat..

Podle mě teď sedí „pozdě bycha honit“.. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6181
12.3.21 10:41

V lednu se to navíc ještě dalo použít na účely, pro které to bylo vymyšlené. Prostě kupovat potraviny, když už ne „závodní stravování“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4354
12.3.21 10:47

Prostě jsi „zaspala“ no..
vymahatelné to není..
měla jsi tam stravenky poslat v lednu nebo si za ně naplnit mrazák, když to ještě šlo… co k tomu dodat..
7litrů v háji, trochu drahá zkušenost..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7532
12.3.21 11:02

@Trak hele pokud nemáš nějakou smlouvu nebo nějaký důkaz, tak máš smůlu a příště budeš vědět, že to máš dělat hnedka. Tvoje oddalování té nyní stalo 7 tisíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2101
12.3.21 11:12
@Ivan PPZ píše:
Kdyby se to poslalo v době, kdy tam ty „aktuální“ podmínky měli, tak OK. Ale když se to pošle v době, kdy už platí jiné (horší) podmínky, tak asi smolík. Minulý týden byl už březen…
A trochu se tu ukazuje ta šílenost, co se celkově stravenek týká. Evidentně neslouží svému účelu, když měly být vyměněny za peníze.

Nelze to vyměnit za peníze, Slevomat to převede na voucher, který jde uplatnit na některé věci - třeba nákup potravin, večeře atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
12.3.21 11:52

Nebylo to oddalování, já je měla až na konci února, takže určitě si to nevyčítám že by to bylo pozdě odeslané :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6181
12.3.21 12:48
@Trak píše:
Nebylo to oddalování, já je měla až na konci února, takže určitě si to nevyčítám že by to bylo pozdě odeslané :)

Co to je za kulišárnu, když někdo „dostane“ stravenky platné do 31.1. na konci února? Něco jako : džíny, bony, digi? (pouze pro pamětníky).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
887
12.3.21 13:31
@Ivan PPZ píše:
Co to je za kulišárnu, když někdo „dostane“ stravenky platné do 31.1. na konci února? Něco jako : džíny, bony, digi? (pouze pro pamětníky).

A třeba Edenred má překlenovací období, kdy už někdy koncem října dávají „nové“ stravenky, které platí příští rok…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat