Období samoty

Anonymní
11.3.21 21:27

Období samoty

Zdravím,
chtěla jsem se tady svěřit s jedním mým problémem v poslední době. Nevím zda na mě má vliv tato divná doba a to jak jsme stále zavření a nebo si mám jednoduše zajít k psychologovi😀 😀 Vždycky jsem byla extrovert, být doma déle jak 2 dny pro mě byla noční můra, stále někde. Kamarádky, rodina, různé plány atd. Teď se, ale vše otočilo. Rodinu vídám stále s tou mi je fajn, ale jakmile se mi ozvou kamarádky, nemám zájem a hledám výmluvy. Určitě je dobré zmínit, ze jsme se s přítelem rozešli cca před měsícem. Je to pro mě celkem citlivé téma a nerada bych to vysvětlovala a probírala s ostatními, ale vím, ze když půjdu za kamarádky ptát se budou vo se stalo. Možná je strach z tohohle silnější jak já? A proto mi přijde lepší řešení být zavřena doma? Rikam si zase, ale vždyť je vše zavřené proč bych měla někam chodit, počkám si až otevřou. Na jednu stranu mi to nevadí, ale na druhou se cítím vážně osamělá a kamarádky to nechápou, první dva týdny po rozchodu chápali, ale teď se mě snaží stále dostat ven. Mám strach ze tímto mohu přijít i o ne.
Děkuji za odpovědi a přeji hezké pohodové dny!!🙈
Ps. Doufám ze nezním jak úplný blázen(s nadsázkou😁 😁)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
K82
1554
11.3.21 21:51

Ahojda! upřímně jim to řekni, tak jako jsi to napsala tady. A pokud to jsou opravdu kámošky, tak přeci toto normálně pochopí. Potřebuješ to vstřebat, nic víc, nic míň. drz se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
512
11.3.21 21:53

Tahle doba je na psychiku, asi u každého, ale klobouk dolu, ze te kamarádky chteji vytáhnout, to znamená ze se starají, jak ti je..zase tema rozchod resit nemusíte, proste staci rict, ze se o tom bavit nechces..ale budes v kolektivu, a spatne myšlenky budou pryc..kazdy nema takove stesti na kamarádky, vaz si toho..🙂 :wink: jinak kamarádi a rodina, jsou nejlepsi lék, a ne psycholog..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2293
11.3.21 22:07

Jdi s nimi ven, předem řekni, napiš…, že rozchod teď probírat nechceš ať ti dají čas. Až to budeš chtít řešit, že jim řekneš sama. Ale určitě jdi, pomůže ti to přijít na jiné myšlenky a získat nadhled.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1425
11.3.21 22:15

Urcite je neodmitni, mas stesti, ze mas pozorne kamaradky a zalezi jim na tobe :srdce: kdyz jim napises, ze nechces probirat rozchod, tak to pochopi. Vzhuru do toho, kamaradky a todina je nejlepsi lek :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat