Jak to správně dělat? Intimní !

Anonymní
11.3.21 13:24

Jak to správně dělat? Intimní !

Snad nikoho nepohorším :oops: Mám dotaz ohledně " kouření" :oops: Chci se zeptat, když to děláte chlapovi a máte ho v puse tak jak máte jazyk? dělám to dobře když ho mám jakoby zespodu penisu? nevím jak to vysvětlit…prostě jazyk při pohybech je přes dolní zuby a plocha jazyka jezdí po spodní straně penisu? Prosím bez posměchu :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
252
11.3.21 13:29

Dělám to taky tak. :mrgreen:
Jestli to je dobře nevím, ale nestěžují si. :mrgreen: A pak zkouším, co se komu líbí a přizpůsobuji to. :mrgreen: Zatím si nikdo nestěžoval. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.21 13:32

Já jazyk teda hodně používám. Kroužím s ním kolem žaludu, saju, zajíždím krajem do „dírky“, atd ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.21 13:39

Stejne jako anonymni slunecnice ;).

• Citovat
  • Nahlásit
7428
11.3.21 13:42

Proč se nezeptáš chlapa, jestli se mu to líbí nebo jestli chce něco jiného? Nebo čekáš, že se tady detailně rozepíšeme a ty se při čtení budeš uspokojovat? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
612
11.3.21 13:51
@Petule030 píše:
Proč se nezeptáš chlapa, jestli se mu to líbí nebo jestli chce něco jiného? Nebo čekáš, že se tady detailně rozepíšeme a ty se při čtení budeš uspokojovat? :think:
:lol: taky mám ten pocit.. :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7463
11.3.21 14:09
@Anonymní píše:
Já jazyk teda hodně používám. Kroužím s ním kolem žaludu, saju, zajíždím krajem do „dírky“, atd ;)
:palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61316
11.3.21 16:27
@Petule030 píše:
Proč se nezeptáš chlapa, jestli se mu to líbí nebo jestli chce něco jiného? Nebo čekáš, že se tady detailně rozepíšeme a ty se při čtení budeš uspokojovat? :think:

Myslíš, že ti dá přesný popis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.21 17:18
@Petule030 píše:

Ne, ale chci vědět, jestli to dělám dobře. Nejsem žádný úchyl :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
240
11.3.21 17:26
@Anonymní píše:
Já jazyk teda hodně používám. Kroužím s ním kolem žaludu, saju, zajíždím krajem do „dírky“, atd ;)

Taky tak, a hodně improvizuju. Musí te to bavit, nenutit se do toho, nějak extra nad tim nepřemýslet, pak to jde samo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.21 18:36
@leeniik píše:
Taky tak, a hodně improvizuju. Musí te to bavit, nenutit se do toho, nějak extra nad tim nepřemýslet, pak to jde samo ;)

Ale nestane se ti že nechtěně přejedeš zubama? horníma? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.21 19:17

Zeptej se ho, jak se mu to líbí nejvíc, nebo si zahrajte hru, aby tě „navigoval“ jak to máš dělat. Ale pokud si nestěžoval, tak je to asi fajn :) Jinak práce s jazykem je věc jedna (po žaludu špičkou, po žaludu celým jazykem, olizovat zespodu i zeshora, sát,… prostě co se komu líbí) a věc druhá je, když ho pořádně obejmeš pusou a jakoby sexujete úplně stejně jako dole :) Pokud chceš názornou inspiraci, určitě víš co zhlédnout :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
240
12.3.21 00:21
@Anonymní píše:
Ale nestane se ti že nechtěně přejedeš zubama? horníma? :think:

Mam uz docela praxi :D, takze uz vubec, ale stavalo se mi to.. to se naucis, ono ho to nezabije, kdyz se to náhodou stane :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat