Úzká tam dole

Anonymní
11.3.21 11:06

Úzká tam dole

Ahoj holky, moje 16letá dcera se mi svěřila s problémem.

V 16 začala mít časté mykózy. Té se časem zbavila, ale bolesti přetrvávaly. Dávali jsme i moč, tam nic nebylo. Na gyndě nám řekli, že je jenom podrážděná, dráždí ji přeparfémované vložky + má silnou menstruaci + po těch častých mykózach, a že takové problémy má spousta holčin v jejím věku. Takže někdy je líp, někdy zase hůř.

Problém vidí v tom, že je dole až moc úzká. Při mazání mastí si nestrčí ani špičku prstu. Její to straně nepříjemné a bojí se, že je s ní něco špatně… Je úplně bez nálady.

Může se časem (nemyslím porod) ještě roztáhnout?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
198
11.3.21 11:15

Při mykózách a svědění bývá pochva extrémně stažená, tam bych problém neviděla.
Nevím, jak dalece se dcera svěřuje - předpokládám, že je ještě panna?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.21 11:22

Prosím o ponechání anonymu, je to dost citlivé téma.
Já jsem měla děsně velký problém s tím, že jsem byla tam dole hooodne úzká. Když jsem dostala skoro v 15ti menstruaci, tak jsem mohla používat jen vložky. Všechny spolužačky používaly tampony a já jsem prostě nemohla. Když jsem se snažila zavést tampon, tak jsem si tam nedokázala dát ani špičku malíčku :zed: Měla jsem z toho hrozné depky, že až budu chtít jednou sex, tak že to nepůjde, atd… Vše se změnilo právě prvním sexem… Musím uznat, že to bylo celkem nepříjemné, ale ono se to tam dole pak zvětší a přizpůsobí. ;) Jinak mě hrozně drazdily vložky od Always a nejlepší zkušenost mám se značkou Naturella.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.21 11:44

@LadyDelRey

Je. Mluvíme spolu o všem.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.21 11:45
@Anonymní píše:
Prosím o ponechání anonymu, je to dost citlivé téma.
Já jsem měla děsně velký problém s tím, že jsem byla tam dole hooodne úzká. Když jsem dostala skoro v 15ti menstruaci, tak jsem mohla používat jen vložky. Všechny spolužačky používaly tampony a já jsem prostě nemohla. Když jsem se snažila zavést tampon, tak jsem si tam nedokázala dát ani špičku malíčku :zed: Měla jsem z toho hrozné depky, že až budu chtít jednou sex, tak že to nepůjde, atd… Vše se změnilo právě prvním sexem… Musím uznat, že to bylo celkem nepříjemné, ale ono se to tam dole pak zvětší a přizpůsobí. ;) Jinak mě hrozně drazdily vložky od Always a nejlepší zkušenost mám se značkou Naturella.

Děkuji za radu. Zkusíme ☺

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat