Laický dotaz - volby

Anonymní
11.3.21 00:09

Laický dotaz - volby

Ahoj jen se zeptam nestranne a jako lajk, tak to prosim tak berte. Jen me zajima pohled lidi.
Co tak sleduji, tak p. Babis a jeho ANO budou mit pry u dalsich voleb smulu. Vsazite na to? Nebo jsou to jen plky? čili jsou lidé tak rozzuřeni?
A lid pry volá o demisi vlády?? A spolecne s opozicí SPD se pry slusne rozjela demise proti p. Hamáčkovi atd..?
Kazdopadne p. Okamura udelal lišácký tah během tohoto hrůzného covid roku a na své straně má nespočet lidí :think:
8o 8o 8o.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
11.3.21 00:11

Nikdy jsem Babise nevolila a nikdy nebudu :poblion:

• Citovat
  • Nahlásit
198
11.3.21 00:36
@Anonymní píše:
Ahoj jen se zeptam nestranne a jako lajk, tak to prosim tak berte. Jen me zajima pohled lidi.
Co tak sleduji, tak p. Babis a jeho ANO budou mit pry u dalsich voleb smulu. Vsazite na to? Nebo jsou to jen plky? čili jsou lidé tak rozzuřeni?
A lid pry volá o demisi vlády?? A spolecne s opozicí SPD se pry slusne rozjela demise proti p. Hamáčkovi atd..?
Kazdopadne p. Okamura udelal lišácký tah během tohoto hrůzného covid roku a na své straně má nespočet lidí :think:
8o 8o 8o.

Ono se to dost těžko odhaduje. Jsou lidé, co Babiše prostě milují a omlouvají vše, co kdy udělal a nechtějí slyšet nic proti němu. Prostě je dle nich bezchybný. Dále ANO volí hojně důchodci, jelikož právě na ně se dost zaměřují. Naopak mladší zase volí strany, které jsou více „pro mladé“… Právě to SPD a Piráty. Pak jsou proti Babišovi lidé, kteří do některých věcí ohledně něj vidí a ti jej nebudou volit nikdy. Tito lidé volí spíš ODS, TOP 09, ČSSD,… Dost se teď setkávám s názorem, že ANO volí a budou volit lidé, kteří volili komunisty a s tímto režimem relativně souhlasili.
Za mě doufám, že si to Babiš svými nemožnými projevy, nesmyslnými opatřeními, ústupky v opatřeních těsně před volbami, nekonečnými lockdowny a planými sliby pokašlal :lol: Po tom, co si chtěl koupit důchodce rouškovným, tak ho napadlo koupit si pro změnu studenty úřední maturitou.. 8) Jedna a jedna si musí dát dohromady snad každý. :lol: Já bych ho v životě nevolila. Toť můj názor a teď se tady do mě všichni můžou za můj názor pustit. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3385
11.3.21 00:56

@Elea9 mě někdy přijde, že ho volí hlavně jeho zaměstnanci :lol: všech těch firem, které teď teda oficiálně neřídí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7451
11.3.21 05:58

ČSSD se tam nejspíš ani po volbách nedostane. Komunisti možná taky ne, tak i když ANO vyhraje, tak nebude mít s kým vládnout. A teďka nad tím přemýšlet je zbytečný. Budou další kola úplatku a vsimnych. Beztak rouskovne II pro důchodce, když v té skupině začnou klesat preference. Jako poprvé jsem Babiše i volil, ale co předvádí teďka… Nekonečné ksefty pro sebe a kumpány v řádech miliard, ani už se neobtezujou to víc zakrývat. Sám si opatřeními přihrává svýmu podnikání. A hlavně nekonečný chaos a vládnutí dle ohlesu na sociálních sítích. :zed: takže Babiš NO MORE!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
594
11.3.21 06:19

Je to daleko, ale docela se bojim spojeni Babis, Zeman, SPD a ta obri koalice trikolory, kterou si ten šašek posklada, aby se dostal do snemovny. Za nejaky vsimny mozna hodej komousi zase tolerancni hlasy a jsme, kde jsme byli.
Ale ze by zrovna Okamura mel na sve strane nespočet lidi a byl jakkoliv lisackej jsem si teda nevsimla. Odvede si svuj jisty dil vystrasenych hlasu, pokud se mu povedou nejake chain maily o uprchlicich, a bude dal kvakat o občanech :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55031
11.3.21 06:51

Podle mně to bude vypadat přesně tak, jako minulé volby v Praze- vyhrají Piráti. Ne, že bych je někdy volil, to raději lidovce. K sociálním demokratům- potřebují úplnou transformaci strany, s Hamáčkem se do parlamentu nedostanou, což bude voda na mlýn bývalého prezidenta Zemana- není vyloučeno, že po ukončení volebního období
bude právě on předsedou ČSSD.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8966
11.3.21 06:55

Jsem skeptická. Minulé volby jsem si taky myslela a hlavně prezidentské volby - to byl masakr. Nevěřila jsem, že to Zeman může vyhrát a těžká deziluze. A to jsem v nejčernějších myšlenkách netušila, co tenhle člověk dokáže. Babiš má svou základnu voličů, když přijedu do své rodné vísky, vždycky se tam totálně dohádáme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
248
11.3.21 07:10
@cell píše:
Jsem skeptická. Minulé volby jsem si taky myslela a hlavně prezidentské volby - to byl masakr. Nevěřila jsem, že to Zeman může vyhrát a těžká deziluze. A to jsem v nejčernějších myšlenkách netušila, co tenhle člověk dokáže. Babiš má svou základnu voličů, když přijedu do své rodné vísky, vždycky se tam totálně dohádáme

Naprostý souhlas, bohužel. Dále si myslím, že pokud dopadnou volby patem, tak fakticky bude vládnout Zeman.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1414
11.3.21 07:38

Tyjo, Babiš me naštve tolik jako pitomecek okamura… a voliči spd jsou na první pohled primitivove, cest vyjimkam. Stejne tak piráty mladi volí jen kvůli tomu jmenu, vždyť je to jinak levice jak prase, ale volební programy nikdo nečte. Dredy, mladi sympatičtí politici, co chtějí napravit současnou vládu, to letí… A dědek na hradě, škoda mluvit.
Jinak k otazce- myslim ze ano zase drtive vyhraje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6398
11.3.21 07:44

No jako upřímně nějak nevidím důvod k těm volbám vůbec chodit, protože z toho výkvětu mi opravdu nejde vybrat byť jen trochu menší zlo :nevim: A tím pádem může být klidně reálný jakýkoliv výsledek :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
178
11.3.21 07:47

Já si myslím, že ANO volby vyhraje. Jestli se jim ale podaří sestavit vládu, to je věc druhá. Ani nevím, jestli k těm volbám půjdu, v poslední době se mi znechutili tak nějak všichni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10028
11.3.21 07:47

@Janee19 tak hlavně, že voliči Babiše nejsou primitivové :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.3.21 07:51

@Villanelle a to já zase doufám, že se hlasy rozptýlí mezi SPD, trikoloru a Volného a TREBA zůstanou pod 5% všichni. :lol: max ta SPD, ve finále jsou poměrně bezzubí, ti další 2 mi přijdou víc nebezpeční.
@Janee19 opravdu se divíš, proč mladí volí levici? Spíš mě zajímá, proč by měli volit pravici. Ale na druhou stranu mám kolem sebe i pár sedesatniku, kteří už to opakovaně hodili pirátům a nejsou to zadní rebelové…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1252
11.3.21 07:58

Sama jsme zvědavá, kdo to vyhraje a jak se následně vytvoří koalice. Nicméně i když nesouhlasím se vsim, co vláda dělá (například maturity), tak si nemyslím, že by to opozice na jejich místě zvládla o moc lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat