Co koupit babičce k narozeninám?

45
12.3.21 08:02

Co koupit babičce k narozeninám?

Ahoj, potřebuji inspiraci co koupit babičce k narozeninám. U ní je to těžší, je po mrtvici, na vozíku a ochrnuta na pravou stranu. Nemluví a nečte :? a klasicky všechno má. :D Kdyby jste měli nějaké rady, uvítám je :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
395
12.3.21 08:12

@Anetababeta Naše babička taky má všechno a je jí 86 let a co takovému člověku koupit. Tak jsme jí nechali udělat velký kalendář na zeď s fotkama pravnučky a celé rodiny. Dá se to krásně udělat přes internet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.3.21 08:18

Pamatuji si na jednu Nepilovu povídku, jak babičce místo obligátních papučí naložil do auta a provezl ji po místech jejího mladí a poslouchal její vzpomínky.
Je otázka zda je něco takového přes covid možné, ale proč nedarovat taky zážitek? Teď je to tak moderni, a stačí se jen zamyslet… ten starý člověk chce stejně nejvíc vaší pozornost, ne peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8971
12.3.21 08:26

Co audioknihy? A asi i něco, na čem si je bude moct přehrávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
503
12.3.21 08:33

Ja babičce udelala dárkový kos, protoze vsechno ma, tak jsem ji nakoupila, co ma rada..myslim, ze to taky udela radost 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98353
12.3.21 09:27

Audiokniha je dobrý nápad, nějaká pěkná deka když je paní na vozíku ať je hezky přikrytá, to snadno prostydne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
891
12.3.21 10:34

Myslím, že dárkovým košem se nic nezkazí. Nebo pěknou rodinnou fotku jako obrázek nebo jen vnoučat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13576
12.3.21 11:26

Naše babi je teď ležák, o nic nema zajem, navic je v následné péči, kam za ní uz mesice nesmime… K Vanocum jsem ji nechala udělat fotoknihu s fotkami me dcery - se silnymi strankami, aby se ji dobře otáčely…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
12.3.21 12:17

Vyhrivaci botu, kvalitni povleceni, rucniky, kos s delikatesami, elektrickou decku. Masazni koupel na nohy( kupovala jsem dedovi a je zavislak :lol: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat