2x do měsíce neschopenka

252
12.3.21 12:06

2x do měsíce neschopenka

Ahoj :oops: jsem z toho špatná od 21.2 do 3.3 jsem byla na neschopence kvůli covidu. 4dny jsem byla v praci a úterý odpoledne mě začal pálit jazyk a měla jsem horečku. Volala jsem lékaři. Přijela jsem k němu napsal neschopenku a já si u uvědomila že si můžu vzít ocr na dítě ale pozdě :( nikdy jsem nijak extra nenarodila :( ( po mateřské jsem v praci skoro 4 roky :(

Příspěvek upraven 07.04.21 v 20:59

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30975
12.3.21 12:07
@JitaPitterova píše:
Ahoj :oops: jsem z toho špatná od 21.2 do 3.3 jsem byla na neschopence kvůli covidu. 4dny jsem byla v praci a úterý odpoledne mě začal pálit jazyk a měla jsem horečku. Volala jsem lékaři. Přijela jsem k němu napsal neschopenku a já si u uvědomila že si můžu vzít ocr na dítě ale pozdě :( nikdy jsem nijak extra nenarodila :( trochu se bojím že mě po tomhle vyhodí :( po mateřské jsem v praci skoro 4 roky :( :oops:je mi z toho na nic :( připadám si jak simulant po 4 dnech v praci :( :,(

Nebláznila bych. V pandemii se s tím snad počítá, že lidé budou nemocní.
Vyhazují se simulanti :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1230
12.3.21 12:17

Já si myslím, že zaměstnavatel víc pochopí tu neschopenku, protože tu jen tak doktor každému nevystavo. Zato to OČR si teď může vzít prakticky každý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
12.3.21 12:19

@Nicole 1234 to jo ale ocr platí stát :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1048
12.3.21 12:21
@JitaPitterova píše:

Myslíš, že stát je bezedná nádoba? Jsi nemocná a to je na neschopenku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7524
12.3.21 12:22

Zase? Hele to je riziko zaměstnávání lidi, s tím musí každý zamestnavatel počítat. Až za nás budou pracovat roboti tak budou mít po starostech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.3.21 12:30

@JancaS84 to máš asi pravdu :( 8o

• Citovat
  • Nahlásit
13177
12.3.21 12:35

@JitaPitterova
A ty jsi ted ve zkušebce? Jak dlouho už do práce chodíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.3.21 12:43

@chs.jasmin od mateřské 4 roky

• Citovat
  • Nahlásit
2215
12.3.21 12:55
@Bábrdl píše:
Nebláznila bych. V pandemii se s tím snad počítá, že lidé budou nemocní.
Vyhazují se simulanti :nevim:

Tak zaměstnavatel většinou není prázdný pojem, kde vypadnuvší zaměstnanec nevadí (pokud to teda není stát). Je to soubor lidí (také zaměstnanců), kteří tu práci budou muset za zakladatelku udělat.
Zakladatelko - holt se stalo, nemůžeš za to. Ale navrhoval bych, abys zavolala do práce, nabídla, jestli můžeš nějak pomoct. Většinou se všechno dá vyřešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30975
12.3.21 13:02
@carsa píše:
Tak zaměstnavatel většinou není prázdný pojem, kde vypadnuvší zaměstnanec nevadí (pokud to teda není stát). Je to soubor lidí (také zaměstnanců), kteří tu práci budou muset za zakladatelku udělat.
Zakladatelko - holt se stalo, nemůžeš za to. Ale navrhoval bych, abys zavolala do práce, nabídla, jestli můžeš nějak pomoct. Většinou se všechno dá vyřešit.

A k čemu by tomu souboru byla horečkující kolegyně? :think:
Mimochodem, i v úřadech, teo je ten váš stát, musí to práci někdo udělat :nevim:

Vyhazují se lidé, kteří si neschopenku pleletou s dovolenou. Tady by si vyhazovem zaměstnavatel nepomohl, onemocnět mu může i ten, koho přijme.

Příspěvek upraven 12.03.21 v 13:03

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1230
12.3.21 13:03
@JitaPitterova píše:

To sice jo, ale pokud je PN z důvodu karantény nebo izolace, tak zaměstnavatel dostává od státu ta mě dostatečně stedry příspěvek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
12.3.21 13:23

@Nicole 1234 jo ale po 4 dnech jsem na neschopence znova :( nikdy jsem nenarodila tak doufám že mi to odpustí :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14247
12.3.21 14:21
@JitaPitterova píše:
@Nicole 1234 jo ale po 4 dnech jsem na neschopence znova :( nikdy jsem nenarodila tak doufám že mi to odpustí :(

prosímtě neblbni. Já byla minulý rok na neschopence 3×, taky jsem měla strach. Hlavně nemám smlouvu na neurčito ale víš co? Když je člověk nemocný, necítí se dobře, tak by měl zůstat doma. Není dobré přecházet nemoci. Rozumný zaměstnavatel to pochopí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
12.3.21 14:53

Klid ;) manžel byl kvůli zdravotním problémům klidně 3× 4 dny za měsíc na neschopence a nevyhodili ho. A to nebyl covid.. ;) jestli máš normálního šéfa, tak to pochopí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat