Cucflek

Anonymní
29.11.20 23:11

Cucflek

Ahoj, dobry den…
Jsem po porodu a vlastne od pulky tehotenstvi az do ted mame s pritelem dost divny vztah…hrozne jsme se odcizili! :(
A ted nedavno jsem mu neco nasla na rameni na zadech…tvrdi mi, ze to je modrina, ale nevi o nicem, ze by se bouch. Me to prijde jako cucflek…vypada to tak? Dekuji za odpovedi :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29.11.20 23:12

Tvl myslis, ze by spal bez tricka, kdyby to byl cucflek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.20 23:13

To ne tohle 😂 😂 😂 😂 😂 😂

• Citovat
  • Nahlásit
371
29.11.20 23:21

Vypada to jako cucak no… a vy spolu mate decko? 😁 Jestli jo a je dobrej tata, tak se v tom nepatlej. Jinak bych se ho zeptala na rovinu o co jde a pripadne bych mu sbalila trenky a burta z lednice a poslala ho prvnim vlakem smer analni otvor. 👍🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.20 23:21

@VendulkaTvorilka
Zjistila jsem to nahodou kdyz jsem ho chtela zacit skrabat na zadech..tak udelal takove “sssss” rikam coje a on nic..tak jsem mu vyhrnula tricko a ptala jsem se ho co to je…tim jak jsme se odcizili se predemnou vubec nevyslece

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.20 23:22

@danydany98 bohuzel mame…toho jsem se obavala

• Citovat
  • Nahlásit
371
29.11.20 23:25
@Anonymní píše:
@danydany98 bohuzel mame…toho jsem se obavala

Tak to je na houby no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
29.11.20 23:26

Ja tadyto mivam i treba z trysek ve vane, nebo kdyz se skrabu na jednom miste…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
29.11.20 23:28
@Anonymní píše:
Ahoj, dobry den…
Jsem po porodu a vlastne od pulky tehotenstvi az do ted mame s pritelem dost divny vztah…hrozne jsme se odcizili! :(
A ted nedavno jsem mu neco nasla na rameni na zadech…tvrdi mi, ze to je modrina, ale nevi o nicem, ze by se bouch. Me to prijde jako cucflek…vypada to tak? Dekuji za odpovedi :(

Klidně to modřina může být. Jak se ti povedlo to vyfotit? Když spal, tak jsi ho chudáka vyfotila a dala k posouzení na internet, jestli to není cucflek od milenky?

Já nevím - být chlapem a mít doma takovou ženskou, asi utíkám co nejdál a co nejrychleji.

Když čtu některé příspěvky tady, hodně se bojím porodu a následně mateřské. Ženským nemůže předse takhle hrábnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.20 23:28

@danydany98 trysky ve vane urcite nema…a je pravda, ze se dost skrabe…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.20 23:30

@agus121 ne o foceni vedel…protoze delal, ze o nicem nevi, ze tam neco ma…tak jsem mu rekla, ze mu to vyfotim..ze to je cerveny flek jako cucak…tak jsem mu to ukazala…
Mozna by jste mluvila jinak, kdyby jste zustala s ditetem sama a vas partner by si z vas delal “dobry den”

• Citovat
  • Nahlásit
949
29.11.20 23:30

Já ti nevím… každopádně jestli jo, tak to je úmyslně - a ta autorka/ten autor o sobě bude dávat vědět i jinak a stále četněji. Pokud by to byl cucflek, tak značkovací. Sleduj dál, když těch podezřelých věcí bude víc, tak to je asi jasné. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.20 23:31

@listento dekuji!!! Aspon asi nekdo chape moji situaci…

• Citovat
  • Nahlásit
371
29.11.20 23:31
@agus121 píše:
Klidně to modřina může být. Jak se ti povedlo to vyfotit? Když spal, tak jsi ho chudáka vyfotila a dala k posouzení na internet, jestli to není cucflek od milenky?

Já nevím - být chlapem a mít doma takovou ženskou, asi utíkám co nejdál a co nejrychleji.

Když čtu některé příspěvky tady, hodně se bojím porodu a následně mateřské. Ženským nemůže předse takhle hrábnout.

Me zase udivuje, ze je tohle stranka, kde vsechny zenske breci se svymi problemy, protoze chteji politovat a poradit a u kazdeho prispevku se najde nekolik moralizatoru, kteri z nich udelaji uplne debily.

Tak ty prispevky necti kdyz te to pohorsuje. Tohle je uplne normalni vec boze. 🤦🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.20 23:34

@danydany98 s takovyma lidma se musi pocitat :)
Dekuji!

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat