Cukroví pro žlučníkáře

777
18.12.18 19:40

Cukroví pro žlučníkáře

Otazka je jasna- existuje vubec neco takoveho? Sypte to na me :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

6174
18.12.18 19:47

Muj nazor, udelala bych nejaky dobry pohar z tvarohu a ovoce, ktere je povolene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13355
18.12.18 20:01

mám dítě aktuálně se zánětem slinivky, takže by se mi tipy také hodily… Ale on potvorák stejně nejradši linecké (které nemůže) a odmítá ochutnat cokoliv nového…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1365
18.12.18 20:08

Měla jsem trable se žlučníkem loni. Sladké jsem mohla, problém je spíš s tukem. Takže možná nějaké raw, případně pár zobnutí něčeho suššího. V kokoskách podle Florentýny je jen bílek, cukr a kokos. Třeba. Ale než žlučníkový záchvat, to raději jablko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13303
18.12.18 20:50
@7.straka píše:
Měla jsem trable se žlučníkem loni. Sladké jsem mohla, problém je spíš s tukem. Takže možná nějaké raw, případně pár zobnutí něčeho suššího. V kokoskách podle Florentýny je jen bílek, cukr a kokos. Třeba. Ale než žlučníkový záchvat, to raději jablko.

Moje tchyne mi vykladala, ze kdyz mela jednu dobu problemy se zlucnkem, absolutne nejhorsi byly rajcata. :D Asi by chtelo vypozorovat, co zpusobuje ty problemy a podle toho se zaridit. Pokud tuk, je to bohuzel blby, protoze tuk je ta chut u vetsiny veci, snad jen ty zminene kokosky, nebo pusinky, kde akorat chybi ten kokos. Coz nez jist tohle cele Vanoce, bych asi nejedla nic. Vlastne me napada domaci zelatina, to je cisty protein s nejakym tim cukrem, taky jsem kdysi delala domaci marshmallow, s tim se da taky vyhrat :think: Domaci gumidky s nejakou tou vanocni tematikou (prodavaji na to silikonovy formicky) bych uz treba brala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1123
18.12.18 20:51

Já mám se žlučníkem problémy už asi 20 let a cukroví normálně jim. V rozumné míře a bez máslových náplní. Když mám vyvedený den, tak mě rozhodí i mandle. Zeptej se přímo toho zlucnikare, co mu dělá zle a podle toho čaruj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama