Cukrovka a odběry

Anonymní
4.6.21 11:41

Cukrovka a odběry

Ahoj, chci se zeptat, dneska jsem šla na odběry krve ohledne těhotenské cukrovky. První odběr mi dopadl 5,4, hranice je 5,1. Chtelam se zeptat, je možné, že v pondělí, kdy mám jít znovu bude test jiný? Může to ovlivnit, že jsem den předem snedla meloun, čokoládu a zmrzlinu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17148
4.6.21 11:45
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat, dneska jsem šla na odběry krve ohledne těhotenské cukrovky. První odběr mi dopadl 5,4, hranice je 5,1. Chtelam se zeptat, je možné, že v pondělí, kdy mám jít znovu bude test jiný? Může to ovlivnit, že jsem den předem snedla meloun, čokoládu a zmrzlinu?

Správně se den před testem nemá jídlo nijak omezovat, právě proto, aby měl vypovídající hodnotu jakou ma mít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
4.6.21 11:56

Den předem nevadi, jez normálně, hlavně nedrž před tím druhým dietu, až je to průkazné. Druhy odběr muze byt jiný. Hlavně se předem nestresuj a poradně se na to vyspi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14952
4.6.21 12:46

Může to být jednorázový výkyv, který nic neznamená. Uvidíš, jaké to bude v pondělí. A jíst bys měla normálně, aby nebyly testy zkreslené. Teda asi bych si nedala v 10 večer dvě tabulky čokolády na posezení. Ale tomu se nedá říkat normální stravování :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53505
4.6.21 13:10

Ano, může být jiný. Právě proto se to opakuje, aby se zjistilo, jestli je to jen jednorázový výkyv. Pokud jsi meloun, čokoládu a zmrzlinu nedala o půlnoci před odběrem najednou, zásadní vliv by to mít nemělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3592
5.6.21 12:08
@Anonymní píše:

a to si byla na těch prvních odběrech v cca 10 tt nebo už římo na velkém testu po 20tt?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat