Jak naučit děti čůrat

67
27.6.21 03:45

Čůrá jenom venku

Dobrý den, prosím jestli poradíte - syn 2,5 roku, je to dva týdny, co jsem mu přes den přestala dávat plenky, nechala jsem jen na polední spánek a v noci, dříve jsem občas zkoušela po probuzení nočník nebo záchod s redukcí, vydržel sedět asi minutu, pak se vztekal, jedině :,( u pohádky i půl hodiny (!), ale nevyčural se, i když bylo vidět, jak se mu chce, pustil to až do plíny, aktuálně až venku. Teď ty dva týdny chodí ‚naostro‘, bobek z něho vypadne jak venku, tak kdekoliv v domě. Jak docílit, aby to dělal i do nočníku/záchodu? Vysvětluju, ale má ve všem svoji hlavu, navíc moc nemluví. Zatím nám vždy počasí nějak vyšlo, že jsme mohli ven, ale to taky nebude vycházet věčně a nevím, co pak. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4166
27.6.21 07:37

Moje zkušenost je vydržet… Pár dní, možná týden nebo dva budeš mít doma loužičky a budeš muset dost často prat, ale postupně se to bude zlepšovat a kluk si zvykne a naučí se chodit… A zkoušeli jste i normální záchod? Třeba by se mu to líbilo víc nebo i ve stoje :)

Příspěvek upraven 27.06.21 v 10:03

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
27.6.21 07:51

Vydrzet, mamko, vydrzet a nevzdat to. Je to uplne jako u nas v tom veku. Pred tretim rokem ze dne na den bez plinky cele dny, jen na nocni spani ji ma dal. Takhle to mela i kamaradka s holcickou ve stejnem veku a ja jsem si rikala, ze ze dne na den to decko nemuze takhle prepnout, ani jsem ji to neverila, ale je to tak. Ted vydrz, vse se v dobre obrati!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10882
27.6.21 08:26

Podle mě není připravený a pustí to, když to na něj přijde. Já osobně po vlastní zkušenosti, bych plenu vrátila a zkusila to později. Čím víc jsem to řešila, tím horší to bylo :nevim: odplenkovala jsem až těsně před 3. rokem, s kakanim má problém doteď a nehody se sem tam ještě stávají. Jsou mu 3,5.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat