Čůrání v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Poppy55
Nováček 4 příspěvky 09.09.19 18:02
Čůrání v těhotenství

Ahoj holky,
je to asi hloupý dotaz, ale nic podobného jsem na netu nenašla. Chci se zeptat, jestli některá z vás máte zkušenost s tím, že jste v průběhu těhotenství necítila potřebu jít na záchod. Nemám ten tlak a takové to nucení, které má nastat, když se mi chce na malou. Víceméně chodím jen když mám pocit, že jsem dlouho nebyla. Je to normální? Bojím se, že se tímhle stylem za chvíli někde počůrám na veřejnosti :D :nevim:

Reakce:
Pedrrita
Ukecaná baba ;) 1524 příspěvků 09.09.19 18:09

@Poppy55 no, ja to mam spis naopak. Porad mam pocit, ze se mi chce, ale pak ze sebe ve 2 z 5 pripadu vymacknu sotva par kapek.

Hatšepsovet
Ukecaná baba ;) 1693 příspěvků 09.09.19 19:27

@Poppy55 Já to tak měla nějakou dobu v prvním těhotenství. Netrvalo to určitě celé těhotenství a nehoda se nikdy též nestala. Teď při třetím to mám tak jak je běžnější, že si mi chce často :-)

Poppy55
Nováček 4 příspěvky 09.09.19 20:13

@Hatšepsovet no jo.. ale já už jsem právě ve třetím trimestru. Na začátku jsem normálně v prvním i druhém cítila, že se mi chce na záchod.. :think:

Hatšepsovet
Ukecaná baba ;) 1693 příspěvků 09.09.19 20:35

@Poppy55 Já už si nepamatuji kdy přesně to bylo, ale taky to nebylo úplně na začátku.

Váš příspěvek
Reklama