Cvičení kenny Brno

4270
28.8.06 14:01

Cvičení kenny Brno

Chtěla bych se s vámi poradit. Chodíte někdo cvičit do kenny clubu do kohoutovic? Chtěla bych vědět jak vypadají zdejší prostory, jaké je tam spojení apod. Chodila jsem na Životského a moc se mě nelíbí chodit kolem cigánů. Kopou Vám do kočárků, prostě mě to tam neláká. Ještě jsem slyšela že cvičí v Jundrově, tak kdyby i někdo s tím měl zkušenost, budu ráda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

827
28.8.06 14:23

Brum,

zrovna dnes jsem se do Kohoutovic taky přihlásila. Chodíme plavat na Životského a kočár jsme měli uvnitř. Tam do nich kopou cikáni? Neděs mě.

Taky by mě zajímalo, jak to v Kohoutkách vypadá. Co se týká spojů, tak na Stamicovu jezdí x37 z Mendláku a nebo x25 směrem od Bohunic. Nízkopodlažních spojů jak šafránu, ale dá se najít. Zatím ale prý v Kenny nevědí, v kolik bude která věková skupina cvičit, takže těžko říct…

Třeba se tam potkáme,

Bebet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
28.8.06 14:52

Bebet a byla jsi tam spokojená s pláváním? Rozhlížím se kde se v Brně dá plavat tak uvítám nějaké info a i cena se tam dá oproti Filii na lesné, děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
827
28.8.06 15:21

Petulinko,

mně se v Kenny v Židenicích líbí. Zatím jsme byli jen jednou, ale paní lektorka byla milá, k Terce „něžná“, mají tam obchůdek s hračkami do vody, dají se tam koupit plavečky, voda pro mimíska velmi teploučká a celkově tam bylo dost teplo (na mého manžela až příliš :wink: ).

Ostatní firmy, co nabízejí plavání, jsem si moc nezjišťovala, protože jsem dostala dobré reference od spolupracovnice na Kenny, takže cenu nedokážu posoudit.

Přeju dobrý porod,

Bebet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
339
31.8.06 16:32

Ahoj,

my jsme s chodili s malou cvičit do Kohoutovic od půl roku do roka a moc se nám to líbilo. Bohužel potom změnili cvičitelku a je to od dost horší, ale pokud člověk není zvyklý na tu původní, tak mu to asi tak nepřijde.

Prostory mi přijdou naprosto bezva. Je to bývalá školka. Mají tam dost místa na kočárky a hned u vchodu se přezouvá. Je tam velká místnost, kde se cvičí a je tam veškeré náčiní a na krají je i vybavená kuchyňka s mikrovlnkou. Potom je tam ještě další místnost, kde se můžeš převléci a děti tam mají i hračky a taky jsou tam židličky na krmení. Já jsem si tam dávala s holkama sraz dřív a vždycky jsme si popovídali a po cvičení jsme nakrmily děti a v klidu jsme tak strávili celé dopoledne.

Změna cvičitelky tam udělala docela rozruch a musím říct, že se nám bohužel i rozpadla naše skupinka, takže hledáme něco nového a taky se pořád odhodlávám napsat do Kenny, jestli s tím něco neudělají. Ta původní se jmenovala Bajglová a byla moc příjemná a děti jí měli moc rády, taky se jí dalo na všechno zeptata a vůbec tam byla fajn atmosféra :cry: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama