Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Ahoj holky🙋🏽♀️, máte některá vajíčko cybex aton M? Zajímalo by mě jestli tam je nějaká novorozenecká vložka? Návod jsem omylem vyhodila a na internetu jsem toho moc nedohledala, vše akorát o aton 5😀
Díky!:)
Tak Google toho vyplivnul mraky a nějaká zmensovaci vložka tam je.
@kiimo7
Obvykle se má vytáhnout tehdy, když už je sedačka s vložkou malá a po vytažení tam mimco “nelita” a pasy a všechno je i tak správně nastavené. Tedy použit selský rozum.
Nevíte někdo rozdíl mezi autosedačkou aton m a aton m i-size?