Autosedačka 15-36kg 100-150cm I-size 2021

22
27.4.21 13:51

Autosedačka 15-36kg 100-150cm I-size 2021

Dobrý den, po 3 letech, bych rád znovu poprosil o konzultaci. Dcera 5 let 110cm 16Kg. Vybírám autosedačku 15-36, 110-150 I-size. Jde mi v první řadě o bezpečnost, poté o pohodlí. Nadchla mne novinka Britax Kidfix I-size, ale není k ní mnoho informací a mám pocit dle rozměru, že bude užší nežli třeba pohodlná BRITAX RÖMER Kidfix III S 2020? Jinak mě zaujali sedačky Maxi-Cosi Kore Pro i-Size nebo BeSafe iZi Flex FIX i-Size, ale tady nejsem schopen vyčíst rozdíly, či výhody a nevýhody.
Moc děkuji za pomoc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4294
27.4.21 15:05

Kupovali jsme nedávno, koupili jsme Besafe. Paní v obchodě říkala, že z možných nabízených variant je nejužší a nejčastěji ji kupují lidé s tím, že se doprostřed mezi dvě besafe se dá strčit i třetí sedačka. Nevím, prodávám, jak jsem koupila ;-)
Ale myslím, že v této kategorii už moc velké rozdíly v bezpečnosti nejsou - alespoň mezi britax a besafe. No, besafe na rozdíl od britax má mírné polohování, britax je pevná. Takže za mě to byly dva body plus pro besafe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
27.4.21 16:31

Zdravím, máme tu BEsafe. Kupovali jsme ji protože jako jediná na trhu se dá aspoň trochu polohovat. Má dobře řešené vedení pásů a na pásu takovou vycpavku nebo jak to říct. Dceři se v ní dobře spí. Jo a je velice kvalitně zpracovaná, má krásný potah. Ovšem drahá jako pes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8697
27.4.21 16:54

@martinikm Máme BeSafe. Brali jsme je tedy především proto že to byly jediné z těch více bezpečných sedaček, které se nám vejdou do auta 3 vedle sebe. Co se týká pohodlí, děti si je pochvalují. Mě vyhovuje velmi snadná manipulace-nastavování atp. Bezpečnost posoudit nedokážu, tam jsem se řídila testy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
28.4.21 14:10

@Whitedog Děkuji za info

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
28.4.21 14:10

@prokopa Díky