Autosedačka, poradíte?

354
2.5.21 20:58

Autosedačka, poradíte?

Ahoj. Prosim o radu, docela v tom plavu.
Chci koupit novou autosedacku. Meli jsme Cybex - vajičko, spokojenost, ted máme 0-18 kg Maxi Cosi, ale chci ji vymenit, protoze je pujčená.
Nechci uz Cybex, nezdá se mi pultíkový styl.
Vyhovuje mi Maxi Cosi, Joie nebo beSafe. Co myslíte? A teď. Synovi je 17m a neni to zadny drobek, ale jak koukam na ty kategorie a nevim, nevim jak vybrat dobre. Mame ted pásem v sedacce mezi nohama a sedacku pripevnenou zezadu k pásu. Isofix v aute nemám. Narazila jsem i na jiné - dite se poutá pásem zaroven se sedackou, tak prosim, co je u tak maleho ditete bezpecnejsi? Diky.
A dá se sehnat kvalitni sedavka kolem 4-8 tis?? Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1516
2.5.21 21:01

Posmer nebo protismer? Jinak v 17m je malý na sedačku, kde se dítě už pouta přímo autopasem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
354
2.5.21 21:03

@NinaU. Ja jsem si to myslela, ale nedalo mi se zeptat, abych něco neprošvihla, protoze tam uvadi kg, ktere syn uz má dávno. Neni to drobek.
Posměru jízdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5808
2.5.21 21:04

Mame tuto Axkid minikid do limitu se vejdeš. Sedacka nemá isofix a pouta se pasem, dítě se poutá pěti bodovým pasem a je do 25kg. Sedačka je protisměrná,, což je v tomto věku nejbezpečnější styl jízdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2860
2.5.21 21:38

Mám 9-18kg Romer King II (jde s isofix i bez) nemuzu si ji vynachválit. Ma 3 polohy. Pri spani ideal. Bytelna. A vysoka, takze dite vidi z okynka. Pultikovou Cybex jsem mela taky a za me byla taky top. Mozna lepsi, protoze ted ikdyz diteti pasy utahnu co nejvic muzu, tak si je ve 2 letech umi sundat, nejak se z toho vyvlikne. Pak je to o nervy. A dost mi to vadi.
Cybex a Pultik mladsi milovala. Nemela se z toho jak dostat, a pritom mela prostor. To by musela hodinu viset vzhuru nohama asi aby vypadla a buh vi jestli. Kazdopadne jedina nevyhoda, ze nesla polohovat. Takze sama nevim. Kazdopadne maxi cosi atd bych nesla. Jedine Cybex, Romer, Concord nebo mozna jeste ta Joie. Jiny znacky za me ne a uz Vubec ne, aby se dite poutalo jen pasem klasickym. To je moc malej, to nejde. To se da az tak u 4letyho ditete. Takhle maly musi byt připoutáno 5ti bodakem k autosedacce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1516
2.5.21 21:42

@Micaella22
Pultikova sedačka je to absolutně nejhorší mezi všemi posmernymi sedackami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
354
2.5.21 21:44

@Micaella22 A proc ne Maxi Cosi? Koukala jsem a vychazi to jako jedna z nejlepsich značek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.21 21:45
@dracula-s píše:
Ahoj. Prosim o radu, docela v tom plavu.
Chci koupit novou autosedacku. Meli jsme Cybex - vajičko, spokojenost, ted máme 0-18 kg Maxi Cosi, ale chci ji vymenit, protoze je pujčená.
Nechci uz Cybex, nezdá se mi pultíkový styl.
Vyhovuje mi Maxi Cosi, Joie nebo beSafe. Co myslíte? A teď. Synovi je 17m a neni to zadny drobek, ale jak koukam na ty kategorie a nevim, nevim jak vybrat dobre. Mame ted pásem v sedacce mezi nohama a sedacku pripevnenou zezadu k pásu. Isofix v aute nemám. Narazila jsem i na jiné - dite se poutá pásem zaroven se sedackou, tak prosim, co je u tak maleho ditete bezpecnejsi? Diky.
A dá se sehnat kvalitni sedavka kolem 4-8 tis?? Díky

Kup Römer dualfix R2 je nejlepší..obousměrná.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.21 21:45
@dracula-s píše:
@Micaella22 A proc ne Maxi Cosi? Koukala jsem a vychazi to jako jedna z nejlepsich značek.

Maxi Cosi už dávno nejlepší není.

• Citovat
  • Nahlásit
1516
2.5.21 21:47

@dracula-s
Kolik váží a měří to ditko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1516
2.5.21 21:48
Paní nemá isofix
@Anonymní píše:
Kup Römer dualfix R2 je nejlepší..obousměrná.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.21 21:49
@NinaU. píše:
Paní nemá isofix

Aha, škoda. Omluva:)

• Citovat
  • Nahlásit
10613
2.5.21 21:50

My jsme v roce kupovali Joie Spin 360,ale máme v autě Isofix. Starší má Römer Trifix, ale je taky s Isofixem. Původně jsem chtěla Maxi Cosi Tobi, ale byli jsme tenkrát přímo v prodejně a malý v ní téměř nemohl sedět, byla mu strašně nepohodlná, byl tam zlomený dopředu a strašně plakal. Takže jsme raději vzali Römer. Chvíli jezdil i v Römer King, ještě staré verzi a ta taky byla super. Do té poslední kategorie jdu znovu do Römer. Ale synovi už budou na podzim 4 roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
939
2.5.21 21:50

Máme joie stage 2019 a má ji i spousta známých, všem jsem ji doporučila a všichni opravdu spokojený. Bála jsem se, že naše robustnější dítě se do ní nevejde. Ale zdání klame. Úplně v pohodě. Fakt super :palec: vyšla asi na 4tisice, je obousměrná. Jsme nad míru spokojeny :) :dance: má tři polohy, pětibodové pásy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
354
2.5.21 21:51

@NinaU. Ty jo, ted uplne presne netusim ale tak neco kolem 96 a vaha cca 12kg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat