CYBEX TOPAZ

Anonymni
6.4.08 12:29

CYBEX TOPAZ

:lol: ahojky, neviděla jste některá z vás naživo nebo ještě lépe, nevlastníte někdo tyto golfky, prý jsou prostorné, váží cca7,5kg, všechna kola odpružená, vypadají moc pěkně, ale znáte to na fotce skoro každý kočár :cry:

• Nahlásit
  • Citovat

Máte zkušenost s Cybex Topaz?

Přidejte zkušenost s Cybex Topaz
Napsat příspěvek

Reakce:

Oz
9304
11.8.09 16:56

Ahoj, taky o nich uvažuju (poradila mi je chytrá a hodná duše Nataša 8) ), ale ráda bych zkušenosti :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Oz
9304
19.8.09 09:53

Ahoj, tak vidím, že topaze moc lidí nemá, já si ho objednala a včera mi přišel.
Je stejně krásný jak na fotce, je vážně originální a velmi jednoduše se obsluhuje.
Odpružená kola - nejezdila jsem s jinýma golfkama, tak nemůžu srovnat, zvládne i terén, nezasekává se, kolečka jsou docela veliká, ale drncá to, jsou to prostě golfky, mám quinny speedi, který nemá kola odpružená, ale zato nafukovací a jde to znát, prostě golfky jsou do města, sporťák do terénu.
Polohování je supr, jde hodně do lehu, takže si tam prcek krásně zdřímne, i ten můj a to je co říct, protože ten preferuje výhradně postýlku :lol:
Líbí se mi, že se dá složit celý, se střechou i s madlem, nic se nemusí odendávat, prostě cvak a je to, chytnete za ucho a jdete, fakt pohoda.
Chtělo by to ale vyřešit stínění, střecha je sice efektní, zato málo funkční, není zalomená, takže hodně vysoko a slunce svítí do kočárku a když jej střecha zakryje, tak slunce svítí okýnkem, která na ní je a nejde zadělat.
Má v zadu na stříšce kapsičku, nic moc se do ní nevejde, ale na klíče, mobil a peněženku je jak stvořená, zbytek věcí vozím zatím v košíku, ale dokoupím si nějakou tašku na golfky.
Je i užší, než jsem čekala, ale stačí to a syn je tam spokojenější než ve speedim, to asi záleží na dítěti, multiway se mi zdál prostornější. Ale zase se mi vůbec nelíbí 8)
Váží 7,5 kg, což není nejmíň, ale má praktické ucho na přenášení a nosí se krásně, sice jsou i lehčí golfky, ale já byh asi neměnila.
Topaz je pro ty, kteří hledají něco originálního a přitom praktického, skvěle slouží svému účelu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1470
20.8.09 11:09

ahoj! Taky pokukuju po tomhle kočárku. Prosím, napiš nám za pár dní jak se ti s ním jezdí. Dík :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TehotnaTerezka
21.8.09 07:43

Ahoj holky,
taky pokukuju po tomhle kocarku, ale chtela bych ho videt nazivo, nemate tuseni, kde ho v Praze maji?
diky moc

• Nahlásit
  • Citovat
10482
21.8.09 08:34

terezko, měli ho v babystar na černém mostě - měli tam všechny cybexy… někdy v květnu.. snad je mají vystavevé pořád…
http://www.babystar.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TehotnaTerezka
21.8.09 10:56

Nataso sem tusila, ze ty to budes vedet, diky moc :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
Oz
9304
28.8.09 14:22

Ahoj, tak já se po chvíli užívání topaze hlásím, abych poreferovala. Jsem s ním stále spokojená, stejně tak syn, ale pár drobností jsem našla, co mi chybí. Jednou je zábrana mezi nohama, která vede od kočárku k madlu, že dítko nepropadne, když není připoutané. Když chce syn sedět, tak ho nepoutám, je to takové nešikovné a občas se začne propínat a propadává dolů.
Druhá věc je obnažený spoj střechy s kočárkem, je sice zaoblený a plastový, ale syn někdy kouká na mě bokem a dělá blbosti a pak se opře (nakřivo) a praští se o to a pak řve jak pardál, protože je to prostě chlap :lol: Pokusím se vložit obrázek, je tu ten spoj hezky vidět.
http://www.ondalek.cz/…paz-2009.jpg /> Ale neměla jsem jiné golfky v ruce, tak nemůžu nijak srovnávat. Ale hezky se mi s ním jezdí i v parku, kde je zpevněná štěrková cesta, myslím, že odpružení je znát. Jo a taky už jsem ho prubla v MHD a unesu ho v pohodě sama, ale musí být široké dveře, do normálního busu se nevyškrábu. A lidi jsou teda ochota sama :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
13.11.09 14:15

tak doufám, že Kury je i nadále s topazem spokojená…

včera jsem našla na Mavíkovi novou kolekci, zlevnili, u jiných typů golfek mají i nějaké novinky typu černá konstrukce apod.

zaujaly mě novinky u Cybex Callisto, který se mi sice líbil už 2009, ale teď je ještě lepší. a to včetně ceny, která je te´d 5.5tis.

novinkou je jinak barevná konstrukce a taky to, že se autosedačka a korbička nenandavají na potah, ale jen na konstrukci, potah se dá celý sundat. korbička je levná a vypadá hezky, je skládáací, ale co mě zajímá je, jestli by tam nešla i Quinny Dreami… no, musím si počkat :)

http://www.malvik.cz/…allisto-2010

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8647
13.11.09 19:42

Tak mě se Cybex Topaz taky moc líbí :-)
Jen se chci zeptat na ty zdvojená kolečka,jak se s tím jezdí? osobně se mi teda víc líbí jednoduchá kolečka,ale zase Callisto je těžší než Topaz :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Oz
9304
18.1.10 13:24

Ahojte, hlásím se po delší době, topaz stále funguje, i když momentálně je zazimovaný, používám k doktorům a do nákupních center, páč synek ne a ne chodit :zed:
Zdvojená kolečka jsou fajn, nenapadá mě žádná nevýhoda :nevim:
Jinak řeším, co na topaze nacvaknout pro mimino, nejde sehnat nic bazarového, vložná taška stojí 2.300,– a bazarové prostě nejsou, nevíte o něčem univerzálním, co na to pasuje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
19.1.10 17:24

Kury, bohužel, tady ani já nevím :D na calisto by teoreticky mohla jít quinny korba. ale zatím to nevím jistě. u topaze už nevím vůbec, jelikož se tam nechává ten potah :( nevím, napadlo mě, co zkusit s kočárem najet do nějakého obchodu a vyzkoušet klasiku vložné tašky, emitex, ABC des., třeba nějaká pujde a pujde tam bezpečně upnout (kamarádka vozí ve philovi a ABC tašce, taky to není origoš kompatibilní, ale nacpali to tam a drží…)
zbývá akorát autosedačka :( , což ale asi nechceš..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Oz
9304
20.1.10 13:26

Nat, díkes, no asi budu muset někam zajet, jak píšeš, no uvidíme a jsem ráda, že dreami by asi na topaze nešla, protože jsem ji prodala, to bych se mlátila do hlavy :zed: Ale kdo to mohl tušit, že se princezna zakousne, ať chceme nebo ne? :mrgreen: Možná těch pár chvil, kdy si přítel vezme staršího na brusle malou odnosím ve vaku, naštěstí bude jaro, léto, tak jí zima nebude :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
20.1.10 14:10

páni, teď jsem se pořádně podívala na metříky, uff, to budete mít celkem malej rozdíl… asi máte tandem, ne?? mám pocit že jsem někde narazila, že chceš ABC Zooom..

s tou dreami nevím jistě. právě že ta jejich lůžka mají chytáky jako bokem, nejsou nahoru, jako to potřebuje dreami.. a adapt. na sedačku sjou zase moc nízko, asi by korbička drhla..

no, navíc, za chvilku jí budeš moc dát na tu rovnou část sedačky, ne? vím že není úplně do lehu, ale je to lepší než speedi, ne?

tak doufám, že nějak pořídíš.. držím palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Oz
9304
20.1.10 16:21

Nat, no jo, je to nahusto, navíc Vincent je o 2 měsíce dřív, ještě vůbec nechodí, takže budu mít 2 mimina, jedno malé a jedno velké :lol: A narazila jsi dobře, kupujeme ABC design zoom, chci mít místo pro obě děti, aby si mohly i zdřímnout, když budeme jezdit po výletech.
Ve speedim jsem Vina vozila dost brzo, byl cvalda a nevešel se mi s fusakem do korby, taky nejde úplně do lehu, řekla bych že podobně jak topaz. Ale měla jsem tam ještě fusak, tak se ta nerovnost nějak vstřebala :wink:
Tak uvidím, příští týden jedeme do Brna na neonatologii na kontrolu, přítel tam má zrovna mítink, tak se zdrží, můžu obrazit Brno a něco pozkoušet.
Tak díky a kdybys měla nějaké nové info, tak neváhej a piš 8-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama