Cysta a těhotenský test

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ninka1
Nováček 4 příspěvky 09.12.17 20:41
Cysta a těhotenský test+ nervy

Chci jen optat, možná už to tu bylo, ale dnes jsem byla na gynde a tam mi našli cystu o velikosti 3×4 cm. Zároveň mi řekl, že mi vezme krev a udělá další testy, včetně těhotenského. Strašně mě vyděsil, protože mi k tomu nic víc neřekl, ale zároveň mi dal naději, protože se snažíme o dítě už přes rok, tak jsem si doma udělala test a byl pozitivní. Myslíte, že to může být tou cystou?
Já vím, že to tu asi už několikrát bylo, ale jsem tak nervózní, že to do pondělí asi nevydržím ????

Přečtěte si článek: Cystu na vaječníku nezanedbejte

Reakce:

katrih
Ukecaná baba ;) 1384 příspěvků 09.12.17 20:45

@Ninka1 může to být těhotenská cysta, taky se mi v těhotenství vždycky udělala a cca do 3 měsíců se ztratila :) můj doktor říká, že cysta nedělá pozitivní test :) takže dle mne jsi těhotná a gratuluju :)

Ninka1
Nováček 4 příspěvky 09.12.17 21:02
Bolest

A je normální, že ta cysta bolí, tak že mám pocit, že to mám každou chvíli dostat? Křeče do břicha, bolesti zad atd.. Proto se mi tomu moc ne hechce věřit..

Uživatel je onlineKukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 09.12.17 21:07

@Ninka1 take jsem mela v tehotenstvi cystu a souvisela s vyzivou plodu ;) ja mela nakonec ZT, ale dr rikal, ze je to caste a cysta potom sama vymizi, se ZT to nesouviselo. V tehotenstvi by se nemela odstranovat a nic s ni delat, pokud bricho neboli. V pripade jakekoli bolesti ihned k dr ci na pohotovost…a cysta tehotensky test neovlivni, takze potichoucku gratuluju k tehotenstvi :hug:

Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 09.12.17 21:10

Jinak pocit, ze to mam dostat, jsem mela jeste tak tyden, dva po zjisteni tehotestvi a potvrzeni dr ;) pokud se miminko udrzi, nevadi to…pokud by to byla velka bolest, ihned honem na pohotovost. Aby praskla cysta nemela vliv na plod! ;) radsi vickrat k dr, at te uklidni, nez neco zanedbat. A tohle neni malickost ;) drzim palce :hug:

Ninka1
Nováček 4 příspěvky 09.12.17 21:24
ZT

Mohu poprosit o vysvětlení zkratky ZT? A jak tedy probíhá ta kontrola na gynde? Mám se tam stavit ráno na krev, tak chci vědět co mě čeká, je to pro mě poprvé :oops:

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 212 příspěvků 09.12.17 21:38
@Ninka1 píše:
Mohu poprosit o vysvětlení zkratky ZT? A jak tedy probíhá ta kontrola na gynde? Mám se tam stavit ráno na krev, tak chci vědět co mě čeká, je to pro mě poprvé :oops:
Řekla bych, že je tím míněno zamlklé těhotenství  :(

Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 09.12.17 22:52

@Ninka1 ZT = zamlkle tehotenstvi. Pokud ti dr rekne, ze jsi tehotna, tak ti urcite dalsi veci rekne nebo se vyptej. Ja sla uz najisto s tim, ze jsem tehotna a o cyste jsem nevedela. Pak sama zmizela. Ale dr ti rrkne vic co a jak, pokid nevis vubec nic ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >