Těhotná bez menstruace

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Oliies
Povídálka 14 příspěvků 09.12.17 17:20
Těhotná bez menstruace

Zdravím mám nebo teměr vlastně nemám menstruaci. V roce 2011 jsem vysdila HA a od te doby jsem menstruovala tak 5× z toho 3× v roce 2011 a naposledy v červenci 2016. Dokonce to nedostanu ani po vyvolávačce ( dříve jo, poslední dva roky ne) sliznici mám pořád tak 5mm… Jde o to že 24.11 jsem měla nechráněny pohlavní styk a poslední týden mě hrozně bolí prsa, taky citim hořko v puse a bolení v podbříšku občas. Těhotenský test jsem si dělala ted v uterý a ve středu. Ještě mám momentálně kvasinky rotože jsem minulý týden měla antibiotika tak nevim jestli to muže nějak ovlivnovat. Myslíte že je možné byt tehotna i bez MS a kdy si případně dělat test a jaký? Na krevní se tedka nedostanu… :(

Fotka testu delaneho ted - tedy 15 dnu po sexu

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Petistaaa
Kecalka 217 příspěvků 09.12.17 17:55

@Oliies no nevim ale možné to možná je radši si zajdi na vyšetření na gynekologii myslím, že těhotenský test je nejspolehlivější až tak 4-5 týden od soulože říká se první den po vynechání menstruace ale když nemáš měsíčky, to je divné

Pety2
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 09.12.17 17:56

Teoreticky to možné je, třeba kojící žena kolikrát MS nemá, a le přesto ovulace probíhá a ona otěhotní, na druhou stranu 15 dní od sexu už bych čekala pozitivní test a ten tvůj je dle mě negativní… :nevim:

terinka4444
Hvězda diskuse 65786 příspěvků 09.12.17 17:57

Test je negativní, a s drtivou pravděpodobností ne- Mohlo by se stát, že bys výjimečně ovulovala, nepřítomnost menstruace jasně dokazuje, že neovoluješ, trefili jste se nechráněným stykem, ještě by zrovna narostla sliznice, protože 5mm je nedostačující. Ale dle mého na 99,9% nejsi těhotná.

Pety2
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 09.12.17 17:59

@Petistaaa
1. den vynechání bývá cca 2 týdny od soulože..bez ohledu na délku cyklu je ovulace cca 14 dní před koncem cyklu. 4.-5. týden od soulože je už druhá polovina 2. těhotenského měsíce…

Oliies
Povídálka 14 příspěvků 09.12.17 18:00
@Pety2 píše:
Teoreticky to možné je, třeba kojící žena kolikrát MS nemá, a le přesto ovulace probíhá a ona otěhotní, na druhou stranu 15 dní od sexu už bych čekala pozitivní test a ten tvůj je dle mě negativní… :nevim:

Ale je delany tedka ne z rani moci tak i tak budu testovat jeste zitra. Jeste mam stracb aby to neovlivnoval ten krem na kvasinky… jako vypada to negativne ale ty bolavy prsa… :(

Oliies
Povídálka 14 příspěvků 09.12.17 18:02
@terinka4444 píše:
Test je negativní, a s drtivou pravděpodobností ne- Mohlo by se stát, že bys výjimečně ovulovala, nepřítomnost menstruace jasně dokazuje, že neovoluješ, trefili jste se nechráněným stykem, ještě by zrovna narostla sliznice, protože 5mm je nedostačující. Ale dle mého na 99,9% nejsi těhotná.

Dekuju, ja obcas mam takovy pocit ze neco jako ovulaco mam protoze jednou za cas se mi vzdycky hrozne zhorsi plet… ale zase si rikam ze by to byla neuveritelna nahoda…

Pety2
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 09.12.17 18:02

@Oliies
krém na kvasinky to ovlivňovat nebude, udělej třeba za dva dny, ale po těch 14 dnech už by nemělo moc záležet na tom, jestli je z ranní moči, fakt bych čekala pozitivní, no, ale tak počkej ještě, třeba byla ovulace později a ty spermie byly super kvalitní, udává se, že kvalitní vydrží i 5 dnů, že jo, takže by třeba mohlo být na testování brzy :nevim:

Oliies
Povídálka 14 příspěvků 09.12.17 18:03

@Petistaaa 4-5 tyden??? ????????

Oliies
Povídálka 14 příspěvků 09.12.17 18:05
@Pety2 píše:
@Oliies
krém na kvasinky to ovlivňovat nebude, udělej třeba za dva dny, ale po těch 14 dnech už by nemělo moc záležet na tom, jestli je z ranní moči, fakt bych čekala pozitivní, no, ale tak počkej ještě, třeba byla ovulace později a ty spermie byly super kvalitní, udává se, že kvalitní vydrží i 5 dnů, že jo, takže by třeba mohlo být na testování brzy :nevim:

Tak snad nejsou!!! ???? ale jeste mam 2 testy v zaloze tak jeste v testovani budu pokracovat :nevim:

Pety2
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 09.12.17 18:05
@Oliies píše:
@Petistaaa 4-5 tyden??? ????????

neee, petistaaa se fakt spletla

Oliies
Povídálka 14 příspěvků 09.12.17 18:07

@Pety2 snad ano! Je pravda ze ten minuly rok jsem dostala ms 14 po sexu a pocity byly stejny akorat ty prsa mozna tak nebolely navic jsem byla v klidu protoze byl chraneny…

Petistaaa
Kecalka 217 příspěvků 09.12.17 18:08

No ale nic není stoprocentní, že jo ale test je negativní no

Oliies
Povídálka 14 příspěvků 09.12.17 18:09
@Petistaaa píše:
No ale nic není stoprocentní, že jo ale test je negativní no
jj toho si sem vedoma… 20.12 jdu i na gyn prohlidku tak tam se to rozsekne.

Petistaaa
Kecalka 217 příspěvků 09.12.17 18:21

A jo asi jo to sem plácla kravinu no, těch 14 dní je postačujících k určení gravidity, tak možná dostaneš menzes jestli tě bolí brsa a píchá v podbřišku tohle většinou u nepravidelnosti dělává :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz gangů ze Švédska: Máte nás za zvířata, budeme se tak chovat!

V noci na úterý se řada švédských měst proměnila téměř ve válečnou zónu.... číst dále >

„Snažilka“ Schneiderová si neklade nízké cíle: V Tváři chce pokořit Ozzyho!

Herečka Jitka Schneiderová (45) miluje výzvy! A když jsou navíc televizní a v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama