Reklama

Cysta na přesto těhotná???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

moni.cz
Kecalka 337 příspěvků 16.02.09 14:53
Cysta na přesto těhotná???

Ahoj holky, už několik dní mám takové lehké těhotenské příznaky (pobolívání v podbřišku, citlivý prsa), pokoušíme se o druhé mimi již přes půl roku a nic. Dneska jsem byla na gyn, protože jsem tam byla objednaná již delší dobu a doufala jsem, že by mi dr mohla potrvdit to těhotenství (i když do MS mam ještě 5 dni). Dr ale říkala, že mám v pravo cystu a ta vypouští hormony, které zabraňují otěhotnění. Jenže já mám furt takový vnitřní pocit, že tehotná jsem (TT negativní), navíc to pobolívání a píchání mám na straně levé. Má prosím některá z vás takovou zkušenost, že i přes cystu otěhotněla??? Asi už mi začíná kapat na maják, ale znáte to — tonoucí se stébla chytá:-) Díky za odpovědi Monika

Reklama

Reakce:

tulenice
Echt Kelišová 8793 příspěvků 16.02.09 15:31

no když jsem otěhotněla tak doktorka na jednom vaječníku našla malou cystičku a na druhém žluté tělísko (normál. těh nález) jenže já jsem tam šla až v 10 týdnu (TT byl pozitivní, těhotenské příznaky byly taktéž, tak co bych se hnala k doktorům), takže jsem tam tu cystu mohla mít už dřív… ale na tvém místě bych se na to nespoléhala, počkala na menstruaci a TT dělala nejdřív 3 dny po vynechání… těhotenské příznaky se dají snadno vsugerovat… prostě počkej, však ono to nějak dopadne…
jinak já tedy neměla nejdřív pocit že jsem těhotná, já měla kašel, rýmu a bylo mi blbě - takže jsem přece měla virózu - no a má virózka je na metříku :lol: :lol: :lol:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.09 16:46

Ahoj kamarádka byla na operaci s cystou a na kontrole týden po operaci zjistili že je v 5tt. 8O Mimčo je naštěstí v pořádku. Akorát předoperační vyšetření nějaké odbyté…
A druhá známá otěhotněla s cystou a byla s ní v prvním trimstru také na operaci. Dítě také vpořádku má už 4 roky :wink:
Nepřihlášená kvatapka

terik
Ukecaná baba ;) 2235 příspěvků 16.02.09 17:46

Ahoj,

mozne to je, protoze pri prvnim tehu mi doktor rikal, ze mam cystu a byla jsem pritom v 5tt. Rikal mi to jen protoze chtel jeste nabrat krev, jelikoz pri cyste je tehutest kupovany v lekarnach neprukazny.

terik

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 16.02.09 19:56

Ahoj, při každém mým otěhotnění mi vznikla cysta. Prej se to stáva a po oplodnění vajíčka. Do 12 týdne se mi ale vždy vytratila. Takže je to možná známka těhotenství. Jinak kamarádka otěhotněla při cystě, prožila s ni těhu a dokonce i porodila. A to ji měla velikou.

moni.cz
Kecalka 337 příspěvků 16.02.09 20:28

Holky zatím díky moc za odpovědi. Naděje stále žije:-)) Jen se chci ještě zeptat, jak velké jste ty cysty mely. Mne ji dr dneska změřila na 3 cm - ani nevím, jestli to je hodně nebo málo.

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 16.02.09 21:29

Ahoj Moni, mě na začátku těhu našel dr. na utz mimi (5tt+6, srdíčko už bilo) a cystu, něco jako 23×35mm, na druhém utz (7t+6) tam stále byla, ale snad 2×4cm. Pak jsem byla na utz až ve 20.tt a to už nikdo o utz neříkal, ani ted ve 32.tt, takže se zřejmě vstřebala.

Držím palce, ať jsou na testíku za pár dnů //

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 16.02.09 21:49

Já měla 5cm a při další 3 cm. Tak držim palce, at to vyjde a cysta zmizí.

moni.cz
Kecalka 337 příspěvků 16.02.09 21:51

Díky holky,

je super to od vás číst:-)))

mucko
Nováček 6 příspěvků 06.08.13 00:38

Mám cystu na vaječníků už druhý měsíc. a chtěla jsem se zeptat zda mužů otěhotnět i přes ni. V poslenich dnech mi bývá nevolno a po ránu nechuť k jidlu mám tlaky v pidbrisku, bolí mě bradavky a hlava a mám strasne deprese. Může to být jen tou cystou?

Werushe87
Kecalka 263 příspěvků 02.01.17 13:01
@moni.cz píše:
Ahoj holky, už několik dní mám takové lehké těhotenské příznaky (pobolívání v podbřišku, citlivý prsa), pokoušíme se o druhé mimi již přes půl roku a nic. Dneska jsem byla na gyn, protože jsem tam byla objednaná již delší dobu a doufala jsem, že by mi dr mohla potrvdit to těhotenství (i když do MS mam ještě 5 dni). Dr ale říkala, že mám v pravo cystu a ta vypouští hormony, které zabraňují otěhotnění. Jenže já mám furt takový vnitřní pocit, že tehotná jsem (TT negativní), navíc to pobolívání a píchání mám na straně levé. Má prosím některá z vás takovou zkušenost, že i přes cystu otěhotněla??? Asi už mi začíná kapat na maják, ale znáte to — tonoucí se stébla chytá:-) Díky za odpovědi Monika

@mucko

Werushe87
Kecalka 263 příspěvků 02.01.17 13:04
Cysta

Dobrý den ráda bych se zeptala. Mam hodně tehotenskych příznaků. Snažíme se o dítě měsíc. Doktor mi ale sdělil ze mám cystu přesto udělal test krve aby vyloučil těhotenství. Pokud bude test pozitivní musí to být nutně mimodelozni těhotenství neb o se může stát že by mohla být ta fazolka schovaná za cystou?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Novinář Chášakdží umíral příšerných sedm minut, na konzulátu řádili uklízeči

Novinář Džamál Chášakdží umíral dlouhých sedm minut, během kterých byl mučen.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >